Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość jagodka_a
Przytulas nie poddawaj sie rób po @ testy owulacyjne a moze akurat trafisz jak mąż przyjedzie. Ja robiłam te testy z allegro kupiłam sobie 50 sztuk za 30 zł. Trzymam za ciebie kciuki Zukejka i jak tam testowanie dzisiejsze? Moze za szybko ten test zrobiłas? A nie chcesz zrobic bety? Amoniek a co tam u ciebie działasz w tym cyklu? Ja mam co rano mdłości troche mnie męczą ale mysle że to dobry znak. Pozdrawiam was dziewczyny i cały czas trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejaa7
Jagodka_a ile dni po owu zrobiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
23 dc zatestowałam ale jedna kreska Beta w Manchester za droga dla mnie 80 funtów Także jadę na testach Jutro kolejny dzień...żeby nie @ przyszła Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny u mnie 4dzien @ oby szybko odeszla:). Jagodka moze sobie zamowie te testy z allegro bo w aptece drogo wychodzi za 5 testow 25zl dalam w jednej aptece a w drugiej prawie 30zl wiec to troche zycze ci powodzenia Jagodka bedzie dobrze:) zukejka skoro jeszcze @nie ma to jest nadzieja:). Pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Nadzieja7 11dni po owulce zrobilam test dwa dni przed @ i byla blada kreska i to było popołudniu potem zrobilam rano i tez byla blada moze ciut ciemniejsza. Potem poszlam na bete i wyszedl 3 tydz. Ciazy. Przytulas mi zawsze te z allegro pokazywały owulke ale tylko w jeden dzien. I fakt bardziej sie opłaca kupic te z allegro Zulejka puki @ nie ma jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Jutro będę w nerwach..bo miesiąc temu w ten dzień cyklu @ do mnie przyszła...takže zadanie na dziś to przetrwać cało 24dc ......a nóż widelec jutro wyjdzie rano tescior Miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
O no to widzę, że może i dobrze, że nie kupiłam tych testów owu w aptece bo by ze mnie skórę zdarli..jak się na nie zdecyduje to jedynie na allegro. A czy działam w tym cyklu? A no jak nam się chce to działamy, bez wyliczeń, sprawdzania śluzu i że jak jest to musi coś być :) nie, jest ochota i jest przytulanko :) a zacznę może działać na zasadzie wyliczeń od tego cyklu co nadejdzie wraz z @ :P P.S. U mnie pogoda paskudna, szaro, buro i deszczowo, mam nadzieję, że Wam się poszczęściło i macie lepszą :) Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Amoniek to tak jak u mnie szaro buro wrocilam z kosciola tez nie licze juz nic bo nawet nie wiem jak bo mam te cykle dziwne jakies a co do testow owu no zalezy od apteki ale drogo maja i tylko 5 sztuk:( takze jak bym miala zamiar kupic to na allegro. Pozdrawiam dziewczyny przynajmniej u mnie dzis mniej @ jest i brzuch nie boli:) a moj jutro juz jedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny co tam u was??? U mnie 5dzien @ pogoda paskudna ciagle pada mgla szaro i buro. Zukejka i jak test???? Ja dzisam zamiar zamowic te testy owu i w tym miesiacu tylko bede sprawdzac i notowac a na nastepny miesiac bedziemy dzialac no chyba ze jakims cudem owu zgra sie z przyjazdem meza chodz watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas...dobry pomysł z tymi testami...masz czarno na bialym kiedy co i jak .... fajna sprawa A ja dziś 24dc test jedna krecha ale @brak póki co.....miesiąc temu dostałam a 24dc rano ...teeaz ráno powoli minęło i @ brak...takže mám nadzieję A na tesr może jednak za wcześnie i dlatego nie wyszedl.. a do tego ja kupuje takie najtańsze także mam nadzieję że po prostu jestem a test lipny ....jak jutro to w ogóle będę patrzyć na 5 minut w gacie...bo chyba że dostanę z rańca zaraz Także czekam No i oczywiście jutro rano też testuje.. jak jestem to kiedyś wyjdzie...jak nie jestem to @przyjdzie i wszystko się też wyjaśni Szanowny mój małżonek mówi że w tym miesiącu się udało....takže oby miał rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Sorry za literówki gdzieniegdzie i brak przecinków, to czasami utrudnia czytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka to powodzenia i oby ta malpa nie przyszla. No ja tak jak mowilam bede w tym miesiacu bacznie sie obserwowac testowac i moze moj luby bedzie w nast miesiacu w domku w te dni to zadzialamy u mnie to musi byc przynajmniej od 10dc do 19 dc nawet 20dc bo nie wiadomo jakiej dlugosci bede miala cykl. Ostatnio test owu pokazal 14dc owu a @przyszla po 26dniach i nie wiem o co chodzi czy test byl zepsuty czy moze nie bylo owu nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Ja się nie znam na tych testach owulacyjnych. Nigdy nie robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Hej dziewczyny :) ja czekam do usg i już się nie mogę doczekać:D wszystkie dolegliwości minęły po za ciągłym zmęczeniem:) i ciało się tak niesamowicie zmienia :) podobno na buzi też się zmieniłam- tak mi mówią:) zastanawiam się czy na to pierwsze usg gdzie jeszcze nie będzie nawet serduszka iść z partnerem... co.o tym myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Hej, 25dc ráno...wciąż jestem w grze ...@ brak ale tescior uparcie pokazuje jedna kreskę...wrrrrr nie lubieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka jest dobrze skoro dalej @ nie ma:) Gosc any ja w pierwszej ciazy jak bylam to moj ze mna chodzil na kazde USG:) zapytaj bo pierwsze to bedziesz miala przezpochwowe napewno wiesz nie kazdy facet lubi lub da rade bo pozniej przez brzuszek to super sprawa:) U mnie dzis 6dzien @ jeszcze jutro i koniec:D zamowilam wczoraj te testy owu na allegro 50sztuk a gratis sa testy ciazowe 5sztuk :) no zobaczymy jak sie spisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas ja miałam ten sam zestaw testow. Kup i testuj a sie uda i koniec. Bedzie dobrze. Mnie mecza rano mdłosci ale i tak słabiej niz w pierwszej ciaży wiec nie jest źle. Wczoraj powiedziałam dyrekcji w pracy nawet sie ucieszyli przynajmniej tak wygladała. Uprzedzilam.ich ze moze puje na zwolnienie od 25 kwietnia bo wtedy mam lekarza . Ja pracuje z dziecmi niepełnosprawnymi czasem trzeba je dźwigac a tez sa nie które nieprzewidywalne jak dzieci z autyzmem . Zukejka to jestes dalej w grze powodzenia mam nadzieje ze zobaczysz swoje dwie kreseczki. Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki Jagodka oby sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
hej u mnie jeszcze dwa tyg do lekarza, w sumie to czekam teraz na testy mojego no i wybiore się z nimi do gin zobaczymy co mi powie..no i jak będzie ok to pewnie zapisze jakieś tabletki... Pogoda bez zmian, w pracy nuda, jest nadzieja związana z jutrzejszą ponoć piękną pogodą na lepszy humor :) Pozdrawiam, trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny:) jak u was? U mnie @ powoli odchod*****oncu spokoj:). Zukejka i jak test??? Amoniek to bedziesz przynajmniej wiedziec na czym stoicie czy wszystko ok :) u mnie tez caly czas pada deszcz masakra pogoda swietna i nie zanosi sie na lepsza nic tylko sie polozyc i spac:) pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Ja oczekuję dalej na usg :) raz czuje się lepiej raz troszkę gorzej :) dzidzia rośnie dziś ma 2 tygodnie i 4 dni. W pracy nie jest lekko bo mam stresująca prace i do tego w maju mnie na szkolenie mieli wysłać więc raczej będę musiała iść tez na zwolnienie... dawajcie obowiązkowo znać w przyszłym miesiącu czy wam sam udało! Ja trzymam za was kciuki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki gosc any dam znac od piatku lub soboty zaczynam testy owu testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Kochane u mnie pogoda sie zrobila od razu lepiej sie czuje tym bardziej ze wredna @ sie skonczyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
A u mnie dziś 1dc...ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka dalej dzialamy:) u mnie dzis @ juz nie ma od piatku zaczynam zabawe z testami i zobaczymy co pokaza 9dc, 10dc, 11dc i 12dc bo tylko te dni bedzie moj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas, ale to całkiem fajne dni w środku cyklu...jak na cykl np 26 dniowy to ten 11 i 12 dzień cyklu jak najbardziej może być owocny ;) A ja jak sobie pomysle o tych 26 dniach które są przede mną.....taaaak długo, taaaak daleko...a mogłoby być tak pięknie już teraz Możesz sobie wyobrazić moje zdenerwowanie dziś rano.....wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Wiem zukejka co czujesz bo mam to samo co miesiac wiesz jeali cykl bylby u mnie krotki tak jak teraz to moze sie uda a jak dluzszy to nie. Najgorsze jest to ze chociaz dzialasz w te dni co ma byc a tu @ przychodzi to jest najgorsze to zobaczymy co bedzie tym razem. Zaczniemy w piatek a skonczymy z niedzieli na poniedzialek bo moj jedzie w pon kolo 5rano do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
To jeszcze w poniedziałek o 4.30 rano bym proponowała :) tak dla pewnosci a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No wlasnie tak mysle zrobic:) :P a co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dziewczyny naczytalam sie dzis roznych artykulow i pisalo ze picie duzej ilosci kawy blokuje przeplyw komorki jajowej do jajowodow czy jakos tak i ze zaburza owu irobili jakies testy kurcze a ja akurat ze 4 kawki pije tulko rozpuszczalna z mlekien no ale pije. I herbata ciemna tez i gazowana cola chyba zwolnie z ta kawa moze cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×