Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość zukejka
Przytulas. ...no to niefajnie. ...ale tak to jest jak mężulo poza domem. ..ale któregoś razu się wstrzelicie. To nie jest tak, że nie zachodzisz bo coś nie tak np u Ciebie. ... po prostu mężulo ci potrzebny codziennie :) Nic nie bój, uda się jak nie teraz to troszkę później. ...ale uda się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Ja zatestowałam rano. ..ale póki co jedna kreska. ..moje cykle są krótkie dlatego zaczęłam już testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No niestety bede musiala odpuscic na jakis czas dopuki maz nie bedzie pracowal na miejscu. Dziewczyny trzymam za was kciuki bo za siebie juz nie ma co:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
PrzytulaS uśmiech na buzi i do roboty bo nowy cykl się zaczyna ;) ja już po becie.. popołudniu wyniki... zobaczymy co to będzie... trzymajcie kciukasy ! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
PrzytulaS a jakieś tygodniowe wakacje i odwiedzinki męża w miejscu pracy w momencie dni płodnych? :D dzidzior starszy do babci aaaaa wakacje każdemu się przydadzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zobaczymy ci to bedzie daj znac jak beta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Beta ponad 70 także się udało! :))) oby teraz wszystko się ułożyło:D trzymam kciuki PrzytulaS za ciebie ! Za was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Gratulacje:) czyli u mnie owu byla dzien przed wspolzyciem 13dc a test pokazal jedna kreche juz sama nie wiem teraz bedziemy mieli 2dni 8dc zaraz po @ i 9dc takze pewnie znowu nic:(:( chyba sie wybiore do gina i popytam no ale to nic nie da bo mojego nie bedzie juz sie bidulek zastanawia czemu nie wychodzi ze to moze jego wina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Także to mega wczesna ciąża ale mogę powiedzieć że największą dolegliwością moja jest duży ból brzucha jajnikow. Czasem piersi jak na okres a czasem jakby igły w setki ktoś od środka wbijal no i słabo mi strasznie jestem nie do życia mam nadzieję że to wszystko szybko minie a dzidzia się utrzyma ! :) ale testy sikane wyszły strasznie wcześnie a beta pierwsza zrobiona za wcześnie więc to też wskazówka dla innych że wynik poniżej normy ciążowej nie oznacza że ciąży nie ma ;) ciąża może być ale bardzo wczesna jak u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
PrzytulaS ja ci polecam iść do lekarza zbadać czy wszystko ok dla samej siebie a później poprostu sobie działać;) mi się udało w pierwszy cyklu stymulowanym co gin mnie zapewniał że się nie udaje za pierwszym razem a tu niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A ile jestes po tym zastrzyku? Bo czytam ze 10dni utrzymuje sie beta po tym. Wiesz ja bylam 2mies temu u gina i mi powiedzial ze jesli sie nie uda do 6mies to mam przyjsc u mnie bylo wszystko w pozadku. Tylko teraz sama nie wiem jak liczyc plodne bo tak kwiecien-26dni marzec-29dni luty-31dni przez cyste styczen- 27dni I pozniej byly cykle tak do pol roku regularne 27-28dni i 2 ktore byly po 26dni. Nie wiem co teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Ja już ponad 14 dni po ;) 10 dni po bete miałam 4 co według norm oznaczało brak ciazy dziś rano test sikany pozytywny widoczny dobrze i pojechałam na bete to już ponad 70 wyszła dziś więc to nie zastrzyk ;) beta książkowe wzrosła od poniedziałku:). Ja tam bym nie czekała tylko poszła do lekarza. Czekałam kilka lat i nie wychodziło poszłam wkoncu do gin zrobiłam badania zbilansowana prolaktyne wchlonelam cyste cykl wstecz dostałam duphaston później zastrzyk w owu jedno staranko i po pierwszym cyklu jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A to juz masz pewna bete:) a ja nie wiem jak teraz kolejny cykl liczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Pojde i co powiem panie doktorze 2miesiac i sie nie udalo? Chyba ze na wlasna reke zrobie badania tarczycy i co to tam trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Bo od 2miesiecy od gina nie wyszlo a jak bylam u niego to 2mies wczesniej tez nic ale mu tego nie mowilam :( i teraz zaluje moze jednak sie wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mnie dzisiaj test negatywny niestety...:-( także nie ciąża raczej... Jutro idę rano do gina zobaczymy co powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
PrzytulaS idź do innego gina i powiedz ze się starasz od pół roku i z głowy:D przecież nie trzeba się faszerowane lekami ale choć sprawdzić czy tsh prolaktyna są w normie:) może monitoring czy wogole jest owulacja a jak nie to poprostu męża z łóżka nie wypuścić i tyle ;) niedługo wakacje urlop i wtedy podziałać:) co do tego jak liczyć cykl nie pomogę. Ja cykl wstecz miałam wywoływane okres więc też nie wiedziałam jak będzie owu dopiero na monitoringu wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A moze sama sobie te badania zrobie. I pojade do niego jak wyjdzie cos nie tak. Bo jesli chodzi o tego gina to jest najlepszy tu w okolicy i sprzet ma dobry ostatnio jak mnie badal to mowil ze macica jajniki w porzadku i ze nie ma przeciwskazan i ze mozemy dzialac tylko ja tak sie ucieszylam ze cysta znikla ze zapomnialam zapytac o owu a bylam u niego wtedy w 13dc i zapomnialam no ale bylo minelo poczekam jeszcze miesiac dwa i pojde:) gratuluje tym co sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny ja daje sobie narazie spokoj ze staraniami zaczniemy jak maz bedzie mial wolne lub bedzie pracowal na miejscu. Widze ze watek podupada. Amoniek a jak u cb kiedy zaczynasz staranka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas nie załamuj sie mysle ze niebawem ci sie uda zajsc w ciaze. Długo sie nie starasz o ciaze masz czas a o problemie z zajsciem mozesz mowic po roku prób . Wszystko przed toba kochana. Ja zrobilam bete wzrosla troche wiec jestem dobrej mysli źle sie czuje rano i mam mdłosci. Czuje sie calkiem inaczej. 25 kwietnia mam lekarza troche sie boje czy jest dobrze. Pozdrawiam was Amoniek co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka bedzie dobrze skoro beta przyrasta nie stresuj sie odpoczywaj a,bedzie dobrze. Ja wrzucilam na luz i nie licze juz nic. Uda sie to sie uda nie to nie. Cos nas malo ostatnio na forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Jagodka I gosc any GRATULACJE! A nie mówiłam, że mi napiszecie, że sa fasolki...hihihih małe jogóóóóóóódki :D Przytulas a ja zaczynam staranka na luzie od przyszłego cyklu tak za 2-3 tyg ale bez żadnych testowań, nakręcania się :) zresztą teraz już nie mam czasu na takie częste myślenie o tym :) więc pozostawiam póki co to w rękach losu, co ma być ....itp :) jak nie będzie do lata to też dobrze, może coś schudnę do bikini :) widzę też i plusy :) kurdę ile minek dałam, ojjj widać od razu, że się weekend zaczął hehe pozdrowienia i jeszcze raz gratulACJe dla zafasolkowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
A hehe jagodka a ja też mam 25 kwietnia do lekarza :D tak teraz jeszcze raz przeczytałąm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Dzięki za gratulacje ale ja też jeszcze oczekuję wizyty 26 u gina :) wczoraj byłam bo musiałam bromka odstawic i na usg jeszcze nie ma nic ale jak to gin powiedział dużo za wcześnie i 26 kwietnia się okaże! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Amoniek to zycze powodzenia no nam raczej ten miesiac odpada bo meza nie bedzie w tych dniach wiec bez liczenia dni i wszystkiego bedziemy sie przytulac a tak za 2miesiace wybiore sie do gina jak cos. U mnie 3dzien @ brzuch boli jak nie wiem i mam obfita i wszystko sie ciagnieod tej cholernej cysty. Teraz chodz bym nawet chciala obliczyc sobie dni to nawet nie wiem jak bo ten cykl 26dni wczesniejszy 29dni poprzedni 31 a przed cysta 27dni i mialam przez prawie rok regularny 27-28dni. Takze odpada wszystko:(. A jak tam nasza Zukejka testerka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaaaaa
Kochane u mnie jeszcze nie ma okresu ... Powinien byc miedzy 8-10 kwietnia. Ale boli mnie brzuch bardxo ... Zreszta caly czas mnie pobolewa od dwoch tygodni. Jestem przeziebiona ... Caly cxas spie ☹ nie mam nawet sily i ochoty zrobic testu ... ☹ ale mam nadzieje ... Zaczekam jeszcze kilka dni i obyv@ nie bylo. Gratuluje ktorym sie udalo teraz ... ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Przytulas nie ten miesiąc to następny :) będzie dobrze, zobaczysz :) A zukejka siedzi cicho bo już podstępem zaszła pewnie w ciażę:D:D:D i zrobi wielkie tadaaaaaam niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Amoniek mozliwe z zukejka wszystko:):p. A ja zlapalam jakiegos wirusa caly dzien mi niedobrze slabo mi i wgl:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Zukejka jest i czuwa. .... dziś 22 dc. ..cisza. ... zatestowałam. ..jedna krecha. ...normalne. ..ale jak wiecie moje cykle są krótkie. ..np tamten miesiąc 24. ... czyli jestem tak jakby 2 dni przed @ lub więcej. ... jutro rano też testuje P.s rano robiłam test przed pracą długo czasu nie miałam na oglądanie tesciora. ..ale jak go wzięłam pod lupę teraz to tam taki cieeeeń jakby ...ale to może być wszystko bo koloru wyrazistego brak totalnie. ..to może być mój mocz na przykład. ..generalnie to może być wszystko Aczkolwiek kobieta oczekujące na dwie krechy widzi tam swoje. ... takže moja wyobraźnia działa jak najbardziej :) Jutro rano się okaże. . Jak będzie jedną kreska to znaczy że to zwidy. .. jak będą dwie to znaczy ...wiadomo co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka to moze akurat i tobie sie uda zycze :D pozdrawiam ja 3dzien @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×