Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość patka122
Kochane ... musimy spokojnie czekać , bo wszystkie te objawy mogą być objawami ciąży , ale nie muszą , a wiemy z doświadczenia jak to wygląda kiedy pojawia się @ dlatego ja w tym mc nie nastawiam się że jest fasolka. Po prostu cierpliwie czekam... buziaki dla Was dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
patkaasz racje..ja wyjatkowo wyluzowalam w tym miesiacu i naprawde staram sie nie doszukiwac. Bedzie co ma byc...wkrotce sie przekonamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotałek
Hej dziewczyny jestem Nowa i mam nadzieję ze jakoś mi pomożecie. . Owulacje miałam w dniach 18.09-25.09 kochałam się z moim partnerem 15przed owulacja a także 20-21 i dzień po owulacji 26 myślicie że mogło się udac? 2dni po owulacji miałam na wkladce 3 niewielkie kropy krwi .. ogólnie czuje się dobrze jedynie co mi doskwiera to dziwne ciagniecie lewego jajnika od kilku dni ale nie ciągłego, powiększenie piersi bardziej mi widać żyły i ból sutkow jak dotknie. . Co do śluzu jako takiego nie mam lejacego się tonami zdarzy się raz po raz biały kremowy ..Ale różnie piszą na forach. I nie mam problemów z zasypianiem: ) testowałam dziś rano ale test negatywny , miesiaczke powinnam dostać 7.10 .. a jak wasza pochwa w srodku? Jaka powinna byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Na test jest za wcześnie, możliwość zawsze jest. Musisz się uzbroić w cierpliwość. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola2211
Witam dziewczyny tez czekam czy @ bedzie ?czy w koncu sie udalo zafasolczyc.Mam juz syna 15 letniego ktory urodzil sie w 31 tygodniu ciazy(zyje) Pozniej mam za soba przedwczesny porod w 26 tygodniu ciazy blizniaczej niestety zadnemu nie udalo sie przezyc. I w zeszlym roku w czerwcu poronilam w 6 tygodniu. No i czas ucieka a u mnie ciagle nic. W tym cyklu bardzo sie staralismy i sa te klucia bole i wzdecia w sumie od samej ovu. @ powinna byc 08.10 wiec czekam. I jeszcze tylozgiecie macicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
przyzwycziłam się tu zaglądać wieczorem , te czekanie jest wykanczające , ale powoli zaczynam się oswajać z tą sytuacją ;-) Karola 2211 współczuję ci tech przejść , bo dla każdej kobiety jest to strasze ... bezsilnosć , ale skoro po tych przejscach nadal prgniesz dzidziusia tym bardziej cię podziwam i szacunek dla ciebie. My tu wszystkie co mc żyjemy nadziją , każda z nas wsłuchuje się w nasze sygały , ale..... no własnie , wiec pozostaje cierpliwosc i nadzieję, trzymam za Ciebie. Lucrezia co u Ciebie? jutro masz wizytę , daj znać co powie twój endo. Mili jak samopoczucie ? buzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
hej Patka! u mnie okay...cierpliwie czekam choc przyznam sie ze zakupilam dzis test...tak na wszelki wielki.A jak u Ciebie? Karola trafilas w dobre miejsce...dziewczyny daja ogromne wsparcie wiec zagladaj do nas i dziel sie odczuciami. Niedziela, poniedzialek powinna przyjsc @...zobaczymy. Jakos stram sie byc cierpliwa chociaz bol w pachwinach naprawde mnie niepokoi. Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Spadek temperatury i czuje że nadchodzi @ :-( zapisuje się na następny mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Http://j.gs/4X8y tyle w temacieV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ifka84
Cześc dziewczyny. U mnie po staremu, ból brzucha sie nadal sie utrzymuje, ból piersi tez chociaż mam wrażenie ze zmalał, albo już sama nie wiem. Mam od jakiegos czasu zawroty głowy:/ Jednak najbardziej niepokojace jest to ze dzisiaj w nocy dopadł mnie okropny ból brzucha taki okresowy i musiałam sie wspomóc ibupromem max:/ czasami sie tak zdarzało przed @ ale zwykle zaraz po tym była krew, niestety dzisiaj dopiero 26 dc wiec czysto:/ chce juz poniedziałek czyli 30 dc i albo w ta albo w ta strone. Myslicie ze taka tabletka bardzo moze zaszkpodzic fasolce? to tak na przyszłośc, bo teraz to jedynie pewnie zaszkodziła mojej watrobie. pozdrawiam i trzymam kciuki za was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Ifka gdyby taka tabletka mogla zaszkodzic to polowa dzieci bylaby uszkodzona!! Generalnie to po owu trzeba by bylo sie polozyc i czekac 2 tyg... Ja zyje normalnie, uprawiam sport, pije alkohol, podobno pierwsze 2 tyg ciazy zarodek nie jest polaczony bezposrednio z mama wiec nie mozna swirowac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, nie miałam wyjscia bo ból był taki ostry ze nie miałam dłuzej zamiaru sie meczyc zwłaszcze, że była 3 nad ranem, a pobudka o 6.30:/ dzieki elua. Pozdrowienia dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ,badanie mam jutro ,ale juz mam bole miesiaczkowe ,wiec na nic nie licze :( Badanie zrobie ,bo tak sobie zyczy lekarz Endo. Jestem juz znudzona 2 razy na tydzien robic badanie ,ale coz mam zrobic. W tym cyklu od poczatku nie liczylam na nic,poniewaz we wczesniejszym cyklu, Beta hcg byla pozytywna a organizm musi odpoczac ,wiec juz dzis mysle, jak zorganizowac fajnie niedziele,zeby za duzo nie plakac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
dziewczyny ja juz normalnie chyba swiruje...ale naprawde mam przeczucie ze sie udalo. nie wiem czy juz testowac czy czekac do poniedzialku. chyba zaczynam wariowac przez to wszystko haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Ja dzis znowu mam bol brzucha i czuje sie jakbym miala zaraz dostac @. Piersi bola i raz mi sie jakos slabo zrobilo mimo ze siedzialam... Dziwnie jakos ale czekam cierpliwie na @ chociaz powinna byc dopiero 6.10. Mili a aty kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
ja tez w poniedzialek ale chyba nie wytrzymam i zrobie wczesniej test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elua i mili widze ze czekamy do tego samego terminu oby nam wszystkim sie udało. Chociaz ja po porannych bólach szczerze watpie. Mili po czym przeczuwasz ze to jest to. Ja juz trace nadzieje i przygotowuje sie na 2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia29
Mili, jak masz miec caly weekend w nerwach to testuj, ale z rana!! Nawet jak na ulotce napisali, ze mozna testowac o kazdej porze to najlepiej z rana, bo wtedy beta jest najbardziej stezona. Jak wyjdzie negatywny, to zawsze mozesz powtorzyc test w poniedzialek, a byc moze juz jutro bedziesz wiedziala, ze jednak sie udalo :-) wszystkie tutaj trzymamy zq Ciebie kciuki! Daj koniecznie znać jutro jaki byl wynik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
sama nie wiem...zwyczajnie mam jakies przeczucie i jakos spokojna jestem, ale to pewnie tylko moja psychika plata mi figle hehe Jutro zatestuje i zobaczmy. Jak beda dwie to bede najszczesliwsza kobieta na ziemi...jak jedna to tez bedzie okay i dalej bede sie starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Eula:) rozterki jak tu sie starac nie myslec o tym ehh :) mam nadzieje ze wkoncu sie uda i bedziemy szczesliwe a potem radosci same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2211
Patka bardzo dziekuje za słowo otuchy. Dziś 21 dc wiec musze jeszcze poczekać moje cykle to 26,27 dni. brzuch bardziej czuje wieczorami ,plecki tez bola,piersi jakoś tak dziwnie bo prawy bardziej od lewego nigdy takich objawów na @ nie miałam. mam nadzieje że może się udało tym razem. @ miałam 12do 16 września Przytulanki 23x2 i 25.Za Was wszystkie trzymam kciuki i zycze pięknych dorodnych fasolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Dziewczyny trzymam za was kciuki, coś czuję że będzie dobrze :-)dajcie znać. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
jednak nie testowal...czuje sie typowo "okresowo". Chyba jednak moje przecxucia sie nie sprawdza...w sumie nie powinno mnie to dziwic....w lotka tez nigdy nie wygralam haha Ale to nic. zostaje z wami na nastepny miesiac. Najwazniejsze ze dobry humor mnie opuszcza. Dajcie znac jak u a Was. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak nacisne podbrzusze to czuje jajniki bardzo Dziewczyny kiedy testowac jak myslicie bo ja mam podejrzenie PCO wczesniej nie mialam owulacji dlatego po Cloe mialam ;) a miesiaczki mam nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
saamanta ja w zeszlym miesiacu bralam clo i tez strasznie mnie brzuch bolal...zwlaszcza prawy jajnik. To chyba skutek uboczny tego leku. Czytalam gdzies ze dziewczyny mialy bardzo bolesne owulacje po tym leku. Zycze ci jednak ze twoje objawy sa objawem ciazy. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
dziewczyny a jak to jest z ta temperatura? Na ile dni przed @ zaczyna spadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
u mnie tak to wygląda w tym mc; 11 dc-36.6 12dc-36,4 13dc-36,7 14dc-36,7 15dc-36,7 16dc-36,5 17dc-36,6 18dc-36,7 19dc-36,8 20dc-36,9 21dc-37,0 22dc-37,1 23dc-37,0 24dc-37,1 25dc-36,8 26dc-37,0 27dc-36,8 jestem przed @ i zaczyna spadać. a cykle mam 28-30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi666
Czesć dziewczyny! Załozyłam nowy topik, ale widze ze tutaj was wiecej więc wbijam! ;) na poczatek sie przedstawie i opowiem po krotce o sobie... Mam córeczke i teraz od 8 miesięcy staramy się z męzem o drugie dziecko. Pierwsza nasza niunia sama zdecydowala kiedy zamierza przyjśc na swiat wiec nie nakrecalam sie, nie obserowalam - nawet nas zakoczyla ciaza. Drugie dziecko juz mozna powiedziec planujemy i od kilku ladnych miesiecy .... mozna powiedzieć, że bacznie obserwuje siebie ;) To ze tyle miesiecy nam sie nie udaje absolutnie mnie nie doluje aczkolwiek postanowilam pojsc z tym do ginekologa i po raz pierwszy mialam monitoworany cykl owulacyjny. 1 raz byłam w 8 d.c, ale nic nie wskazywalo na zblizajaca sie owulacje. Pozniej bylam 12 dnia cyklu i mialam pecherzyk - 16 mm. Dzis bylam po raz trzeci i okazlo sie ze juz za pozno bo prawdopodobnie wczoraj mialam owulacje. Takze ten dzien przegalipismy, niestety tak to bywa :( Macie jakies doswiadczenia zwiazane z takim monitorowaniem u gina? Myslalam tez o mierzeniu temperatury ale zupelnie nie wiem jak to sie robi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×