Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Kasienia29
tablietq - z tego co kojarzę, to sporo ryzykujesz starając się o dziecko zaraz po odstawieniu tabletek. Często w takich wypadkach zdarzają się ciąże mnogie - chyba że tego akurat chcesz. Ponadto, zaraz po odstawieniu możesz nie mieć owulacji. Najlepiej odczekać 1 - 2 cykle. http://parenting.pl/portal/odstawienie-srodkow-antykoncepcyjnych-przed-zajsciem-w-ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia35
tablietq-no to jesteśmy razem! ja też czekam na dziewczynke:) i mam dostać okres 28.10. kiedy bedziesz robić test? bo ja chyba do 28 nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
patka jak tam Twoje wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Witajcie, Mili kurcze nie zdążyłam pójsc do gin aby odczytał moje wyniki , srasznie mam dużo pracy nawet sniadania spokojnie nie mozna zjesc , ale wracajac do naszego tematu , staranko było i zobaczymy co ten mc pokaże , ale bardzo spokojnie do tego juz podchdzę , wczoraj mnie kół prawy jajnik , dzis 15 dc i chyba już po ov. A co u ciebie Mili , Lukrezia odezwij się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
u mnie tez 15 dc tak wiec teraz musze poczekac...jutro dzwonoe zeby umowic mezulka na badanie. Ja juz wyluzowalam ale on sie denerwuje. Moze jak zrobi badania to mu przejdzie. Patka daj znac jak bedziesz znala wyniki. Lucrezia no wlasnie, jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze ryzykuje, ale mam nadzieje ze nie trafią mi sie bliźniaki no a jak sie trafią no to nie bede płakać :) jokoś sobie poradzimy przecież, chce dzidzie teraz żeby miedzy maluchami była jak najmniejsza różnica wieku. Nieraz kobiety po odstawieniu tabletek nawet parę miesiecy nie mogą zajsc w ciąże. A ja wychodze z założenia że kto nie ryzykuje ten nie ma. Gunia35 test pewnie zrobie 27 lub dzien szybciej. Mam nadzieje ze tym razem sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tydzien przed spodziewana @ wystapilo delikatne krwawienie tzn sluz zmienil kolor na lekko rózowy. nie wiem co mam myslec bo nigdy tak nie bylo. chyba jednak test bedzie w sobote bo mamy isc na impreze a jak wyjdzie pozytyw to oczywiscie zero alko. Dobro maluszka najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgunia35
tablietq ja nie wytrzymałam i dziś zrobiłam test -negatywny:(ale tego sie spodziewałam,bo od potencjalnego zapłodnienia minęło 7 dni( a na tescie było że wykryje niby po 6 dniach!) no i od wczoraj mam takie gęste brązowe planienia tak co kilka godzin i czytałam że to może być implantacja.Sama nie wiem wole sie nie nakręcac teraz test zrobie ok 27 10.A wy dziewczyny?czy któraś tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia35 ja tak miałam w pierwszej ciąży ale te brązowe plamienia wystąpiły troche później jakoś w 2miesiącu. Byłam nawet u gina, ale mówił że póki nie ma krwi ani bólów brzucha wszystko jest ok, organizm każdej kobiety inaczej reaguje na ciąże, ja poczekam do soboty z tym testem. Tobie też radze poczekac do dnia planowanej miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUNIA35
no i poszło!!!:( dostałam@ 7 dni szybciej! widocznie jeszcze sie miesiączka nie unormowała:( w sumie to była pierwsza regularna po 9 miesiącach jej braku. no cóż będę walczyć dalej:)-tablietq trzymam za ciebie kciuki daj znać co ci wyjdzie w sobote.DO RESZTY DZIEWCZYN NIE PODDAWAĆ SIE:) TRZYMAM ZA WSZYSTKIE KCIUKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUNIA35
dziewczyny a może któraś brała kiedyś zastrzyki anty- \\\depoprowera/// i po jakim czasie zaszła?! ja sie tyle o tym cholerstwie naczytałam że masakra !oczywiście gin nie poinformował mnie o skutkach ubocznych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
gunia ja mialam (Na szczescie) tylko jeden ten zastrzyk bo z tego co wiem to nawet do dwoch lat moze trwac powrot plodnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUNIA35
mili 1788-ja to nawet czytałam ze @ wraca po 2 latach!!!! a ja dostałam @ po 8 miesiącach:)nieregularna ale jest:) więc jestem dobrej myśli:) walczmy dziewczynki WSZYSTKIM ŻYCZE 2 KRESECZEK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tablietq
gunia35 a to pech z ta @ ale wazne ze wogole jest :) ja nie wiem czy jest ciaza czy nie narazie nawet mnie nie kusi na ten test. czuje nieraz dziwne ruchu w brzuchuu ale przeciez to duzo za szybko za pierwszym razem dopiero koło 20tyg czułam ruchy, tak jak czytam inne wpisy to tak tez uwazam ze kobiety wmawiaja sobie objawy usilnie próbując zajsc w ciaze, obserwuje jedynie ze troszke powiekszyl mi sie brzuch (w 1 ciazy tez bardzo szybko mi urósł) jestem bardzo szczupła przez co odrazu zauwazam takie zmiany. Aha no i mam typowe zachciały ale z tym to róznie bywa mozna je miec a nie byc w ciąży :) drogie Panie czy u jakiejs sytuacja sie wyklarowała juz ? czy tylko guni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkie staraczki :) Dzis jestem w 18dc ,juz czuje leciutkie bole miesiaczkowe ,ale nie nastawiam sie bo juz mam dosc . W tym cyklu Endo zmienial mi czesto dawke Eutirox 3 dni 25, pozniej 5 dni 75 i kontynuuje 50 zobaczymy czy cos to pomoze. Jutro ide zrobic badanie , lekarz powiedzial jak zobaczy, ze prolaktyna nie wzrosla nic sie nie dzieje to przygotowuje sie do inseminacji, bo szkoda czasu mam wszystkie badania, zostal mi tylko psycholog wizyte mam na 28 i jak dobrze pojdzie w nastepnym cyklu podchodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUNIA35
no to ja czekam kiedy mi sie skończy@ a od was dziewczyny czekam na dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUNIA35
BET77 A CO U CIEBIE? NIE PISZESZ? ROBIŁAŚ TEST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
ja też czuję że w ty miesiącu nic nie bedzie , dzis mam 19 dc i czuję się podobnie jak w poprzednich mc ..., Dziewczynki odebrałam dzis wyniki i estradioli 37,3 a powinno być 50,0 . Lucezia , nie poddawaj się myslę , że twój lekarz mądrze podchodzi do tematu i ma rację skoro nie da radę tak to trzeba inaczej spróbować , jestem przekonana , że po inseminacji od razu zaskoczysz :-) Moje drogie gin mi dzis też powiedział , że im bardziej się chce tym trudniej zajść , ale ja już mam córcie tym bardziej za Was trzymam !!! ps. oczywiscie mi gin znowu dodal że pewnie już u mnie powoli zbliża się menopauza .., a ja się zaczęłam śmiać i powiedział mu , że skora tak ma być to niech jest ... no cóż 38 lat to już według niektórych starość i chyba coś w tym jest , buziaczki :-) i czekam na dobre wiesci od Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka dziekuje za mile slowa,mnie sa one bardzo potrzebne bo zaczynam po malu tacic nadzieje, tak szczerze nawet w inseminacje za bardzo ne wierze ,ze sie uda. Podchodze do niej tylko dlatego ,zeby w zyciu nie miec na sumieniu, ze nie probowalam wszystkiego. A powiedz mi po czym twoj lekarz twierdzi ,ze zbliza Ci sie menopaulza? Mam kolezanke ,ktora chce miec drugie dziecko ma 35 lat i tez jej lekarz mowi ze jej sie zbliza, podobno jajeczka jej sie nie ruszaja dobrze tak mi tlumaczyla. Na lata kochana nie zwracaj uwagi mam kolezanka urodzila pierwsze dziecko 38 lat miala problemy z zajsciem i powiedziala ,ze jeszcze bedzie sie starac o drugie . I znam jeszcze dwie 40 lat jedna miala problemy po in vitro urodzila blizniaczki , druga zaszla z pierwsza ciaze 40 lat ,wyszla za maz urodzilo zdrowego chlopczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
lukrezia , ja słowa o menopauzie biorę do siebie na luzie, bo do tego gin chodzę aby nie płacic za badania , a okreslił to po tym badniu estrodioli bo podobno w tym okresie zaczyna spadać , ale spokojnie ....co ma być -będzie , dam radę.Lubię niespodzianki hahaha ;-) Lucrezia nie możesz nie miec nadzieji bo zycie płata fajne niespodzianki , moja kuzynka 40 lat dwójka dzieci apoptowanych i 40 lat zaszła w ciążę , nikt jej nie dawał nadziei ;-) Dziewczyny z dystansem , pokorą ale wiarę trzeba mieć bo podobno pozytywne myslenie przywołuje pozytywne zdarzenia .... wielkie buziaczki , a co u reszty? któraś tesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol30
Hej dziewczyny... Wpadłam na ten temat, bo jestem 5 dni po owulacji, jak i 5 dni po pierwszym nieplanowanym "staraniu"... Istne szaleństwo... Natomiast od dwóch dni, a zwłaszcza dzisiaj zaczęło pobolewac mnie podbrzusze... Bol inny niz przy owulacji i inny niz przed okresem - lekkie pieczenie plus bol jajnika. Przelecialam chyba cały topic... i z lekkim przerażeniem, ale i uśmiechem pójdę chyba w poniedziałek po swój pierwszy w życiu test... Jestem dzień po moich trzydziestych urodzinach i dwie kreski byłyby niezłym psikusem urodzinowym... Bylyby jaja, bo to moj pierwszy raz na "całego"... Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ol30 trzymam kciuki ;) Zawsze czytałam wasze forum, ale nigdy nie opowiadałam swojej historii... Czas najwyższy, może ktoś ma lub miał podobne doświadczenia.. Oczywiście staramy się o dzidzię - drugą mamy już 19-miesięcznego synka. Z małym nie było problemów z poczęciem, pierwszy cykl i ciąża - bezproblemowa. Od ok roku próbujemy z drugą dzidzią niestety już tak łatwo nie jest. Po drodze, 2 ciąże biochemiczne i jedno poronienie zatrzymane. Lekarka zleciła szereg badań, wszystkie wykonane - podejrzewała niski progesteron. W badaniach wyszła dolna granica ale ok - może trafiłam na lepszy cykl?? Dostałam duphaston na lepsze endno i wyrównanie cykli trwających 30-38 dni. W badaniach wyszła leciutka hiperprolaktynemia, po obciążeniu MTC wyniki lekko podwyższone ale nie kwalifikujące do leczenia. Wszystkie inne badania, TSH, tokso, toczeń wyszły dobrze. Lekarka zaproponowała prowadzenie kolejnej ciąży na clexane zaraz po pozytywnym teście. Podobno to postępowanie po wielokrotnych poronieniach.Czy któraś ma doświadczenia? Jestem 3 cykl na duphastonie, wydaje mi się że jest lepiej ostatni cykl już tylko 33 dni, teraz owulacja 14-15 dc. Staramy się dalej, ale mam straszny mętlik w głowie, pełno obaw a zarazem duuużżżo nadziei. Mam nadzieję że Was nie zanudziłam ;) Trzymam za Was kciuki, wy też trzymajcie. Na pewno będę tu zaglądać :) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarolina
Tez mam takie bóle nie wiem od czego tak jest robiłam dzis test i wyszedł negatywnie jutro rano go muszę powróżyć. Pierwszy raz tak mam. Czuje kłucie raz w lewym jajniku raz w prawym okres powinnam dostać za 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
lucrezia najwazniejsze to myslec pozytywnie....pomysl sobie ze to kolejny krok ktory przybliza cie do upragnionej dzidzi no i fajnie ze Twoj lekarz probuje i szuka sposobu. Ja jestem na poczatku tej drogi i niewiedza co jest nie tak jest dobijajaca. Moje hormonki sa w normie a maz musi czekac do grudnia na badanie nasienia (takie kolejki). W takim tepie to przebadaja nas solidnie moze za rok haha. Patka Ty jestes moja otucha. Trzymaj tak dalej i nie poddawaj sie. Dziewczynki wszystkie musimy wierzyc ze kiedys sie uda. Buziaki milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarolina
Mierzyłem temperaturę wczoraj pierwszy raz wyszła mi 37.2 i dzis 37.1 ale wiem ze nie mogę sie tym sugerować bo nie robiłam tego cały czas, siusiu biegam co godz, gdzie normalnie potrafiłam isc do łazienki tylko 2 razy dziennie. Dodam ze chce tej ciąży ;) mam nadzieje ze sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitak87
gośćkarolina ja w każdej ciąży miałam takie bóle przed terminem @ oraz w terminie @ nie przychodziła. Trafiły się tez cykle w których nie byłam w ciąży a bóle miałam... Nie wiem od czego to zależy, może jest tak jak dziewczyny pisały wcześniej że nie zawsze uda się zagnieździć mimo iż do zapłodnienia doszło. W każdym razie dla mnie to sygnał że coś się dzieje i zawsze jest szansa :) także głowa do góry i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarolina
Dziękuje Anitka :) jest nadzieja ;) a temperatura o której pisała coś znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćkarolina jeśli chodzi o temperaturę to ciężko powiedzieć jeśli nie mierzysz jej cały cykl. U mnie w okresie około-owulacyjnym mam dwa dni spadku temperatury o ok 0,2 po czym wzrost zazwyczaj powyżej 0,3. Z tego co mi mówiła moja ginekolog trzy dni takiej podwyższonej temperatury świadczą o tym że owulka był - wtedy biorę duphaston. Jeśli utrzymuje się ok 18 dni można domniemać o ciąży, aczkolwiek dziewczyną testy pozytywne często wychodzą dużo wcześniej :) Ile masz jeszcze dni do okresu? :) Może już test wyjdzie? U mnie 18 dc też czekam do @ z niecierpliwością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarolina
Powinnam dostać w poniedziałek. Ja brałam przez 3 tyg tabletki anty przerwałam je bo stwierdziliśmy ze to bez sensu co wyjdzie to będzie , przez to przestawił mi sie okres z 28 na 31 dni i obliczałem ze dni płodne powinnam mieć jeśli cykl co 28 to 11.10 jeśli 31 to wypadało na 15.10 od 11 do 18 dzien w dzien było staranie a tu lipa czyje nadchodząca @ dzis rano tez robiłam test i wyszedł negatywnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitak87
Gośćkarolina spokojnie mi testy wychodziły dopiero po terminie @ nie ma się co nakręcać i wariować, zdrowy rozsądek na pewno się przyda :-) w mojej pierwszej ciąży brzuch bolał jak na okres przez kilka dni a okresu nie było, za to zobaczyłam dwie kreseczki. W kolejnych ronionych w czasie terminu @ raczej specjalnie nic sie nie działo, za to ból około owulacyjny bardzo i po kilka dni też. To takie moje doświadczenia :-) głowa do góry jak nie teraz to w kolejnym cyklu na pewno się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×