Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Miała któras z was stycznośc z tym lekiem? jesli tak jakie sa wasze odczucia:) Pzdr:) p.s. Justyneczka jak u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi666
Lfka ja sobie mierze od wczoraj, wczoraj mialam 18 dc, ale mierze zeby miec jakiekolwiek pojecie o tym, bo nigdy tego nie robilam i w przyszlym cyklu chce byc dobrze przygotowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka ja bralam Cloe od 5 dnia cyklu 2 dzienie noi powiem Ci że nawet dobrze sie czułąm tylko jak juz byl ten dzien jak maja pęcherzyki pekac był jeden nawet dominujacy piekny .to bolało bardzo po owulacji mialam bardzo bolesnosc piersi wczoraj bylam u ginekologa to moj 28 dzien cyklu noi powiedział ze jajnik jest powiekszony noi to dobry znak i ze owulacja byla i czekam na testowanie w poniedziałek dzis temp mialam 37.1 a wczoraj 36.8 dzis jak nigdy mniej mnie piersi bola noi nie wiem co mam myslec ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2211
Dziekuje dziewczyny za wsparcie ale wlasnie przywitalam @. No trudno zaczynam cykl od nowa zaraz po @ ide do lekarza . Moze cos mi nowego powie co we mnie piszczy i jakos wspomoze fasolkowe starania. Szczerze wcale mi nie jest do smiechu to takie nie mile zobzczyc ze czlowiek w sumie jest bezradny wobec natury. Ale nic zaczynamy nowe cykle trzymam kciuki za wszystkie staraczki i zycze udanych zaciazonych brzuszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta ja tez mam taka sama dawkę i czytałam gdzieś na forach ze to za dużo. Ufam swojemu lekarzowi wierze ze wie co robi, ale jak Ty masz taka sama dawke to mi ulżyło. Ja miałam takie same objawy owulacji ból jajnika okropny. Ile cyklu bierzesz CLO? Daj znać co z twoimi objawami:)Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że okres spóźnia mi się jakieś trzy tygodnie, nie biorąc pod uwagę tego, że miałam (w dniu spodziewanej miesiaczki) dwudniowe plamienie. od tamtej sytuacji cały czas boli mnie bodbrzusze, mam zaparcia i mleczno-biały śluz. najwazniejsze jest to, że moje sutki są strasznie wrażiwe, które nawet powiedziałabym, że bolą kiedy je dotykam (czego nigdy nie przeżywałam, nawet przed okresem) dodam jeszcze, że jakies 6 miesięcy temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, ale wczesniej po ich odstawieniu nie mialam takich rozbieżności. czy istnieje mozliwość ciazy? usmiech.gif bardzo dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Marysia888 a dlaczego nie zrobiłaś jeszcze testu bo nie za bardzo rozumiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoscospocos
Witam Was wszystkie. Mam do Was pytanie i licze, ze mi udzielicie odpowiedzi. Dzis jestem 7 dzien po spodziewanej @, zrobilam 4 testy roznych firm i wszystkie sa negatywne. Ostatni raz z mezem kochalismy sie 11 dni temu wiec mysle, ze test wyszedlby pozytywny. Co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka84 ja brałam 1 cykl Cloe am nadzieję że 1 i ostatni .Ja wcześniej nie miałam wcale owulacji z mężem kochałam sie bez zabezpieczen noi wcale nie mogłam zajsc badania miałam idealne tylko wykazało brak owulacji noi lekarka super kobieta przepisała mi własnie ten lek noi mialam 2 piękne pęcherzyki na jednym i drugim jajniku co własnie sie obawiała ze będzie przestymulowanie co jest przy PCO a ja mam podejrzenie PCO bo miałam nieregularne miesiączki. Po Cloe od 19 dnia cyklu brałam przez 7 dni Luteine noi Infolic ze wlasnie mi to moze pomóc tak powiedziała noi nie zapeszajac wszystko jest dobrze:) przynajmmiej tak czuje a moje obiawy od poczatku owulacji mialam bole podbrzusza teraz juz łagodniejsze praktycznie jak sie przemecze cos tam mnie zaboli piersi wczoraj były mniej bolesne a dzis moje sutki bardzo mnie na dworze bolały ze musialam szybciutko jechac do domku i sie wygrzać na okres nie ma mi sie co zawsze po luteinie dostawałam zobaczymy w poniedziałek na tescie co to wyjdzie z tego:) w nocy chodze czesto do ubikacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta ja miałam tak samo jak Ty najpierw CLO przez 5 dni potem od 17 dnia cyklu liteina. W takim razie po co sie bierze luteine skoro "wywołuje" @?? Ale nie brałam tego leku Infolic, to ma pomoc pekaniu jajieczek? ja owulacje tez mam dość reguralnie, badania wychodza dobrze i nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ifka:) Infolic to jest na bazie kwasu foliowego i myo -inozytol poczytaj o nim w google ze wlasnie przy Pco jest zalecany ja wczesniej bralam tylko folic ale lekarka powiedziala ze warto wlasnie tamten supelment ..dzis musze kupic bo mi sie skonczyl jedna saszetke dziennie dzis mam znów temp 37:) A luteina mi ginekolog powiedziała ze ona pomaga zagniezdzic sie zarodkowi ze to napewno nie zaszkodzi .Gdybym byla w ciazy to znow bede ja musiala zazywac no ale jak narazie nie ma co dyskutowac zobaczymy jak bedzie:) a jak Ty sie czujesz??skonczyłąs brac juz Clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta ja mam dzisiaj 4 dzien CLO. Ja go biore rano po 9 po sniadaniu i ok 22.15 na noc. Narazie czuje sie ok, ale w nastepnym tyg przed owulką sie zaczna wzdecia i ból jajników. Nie przeszkadza mi to bo wiem, że w "słusznej sprawie":) Do ginka umówiłam sie na 12 dc wiec zobaczymy co i jak. Gin wspominał mi cos o laparoskopii. Jakie masz objawy PCO? Tylko brak owulacji? Ja sie tez zastanawiam i mój gin mówił ze u mnie raczej PCO nie ma ale ale. Okres mam regularny owulacja jest wiec mówi ze nie ma szans na PCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi sie jeszcze Samanta bo tak czytam te objawy PCO i zastanawiam sie nad tym nadmiernym owłosieniem. Jakies tam włoski mam i na palcach u rak i "Męskiwąsik" nie wiem jakby to miało wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka:) u mnie Pco wyglada tak ze nie miałąm owulacji noi nieregularne miesiaczki np co 2 miesiacce kiedys nawet pół roku ja mam wlosy po wewnetrznej stronie ud noi takie golenie czeste mnie wkurza bo potem same krostki ehhh dzis kupilam da testy i mnie korci czy nie zrobic teraz :) jak myslisz wyjdzie juz cos od owulacji minelo 14 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta który masz dzien cyklu? Wiem, ze testy kusza. Jakie masz objawy? Co do testowania to chyba nikt Ci nie da gwarancji ze teraz wyjdzie negatywny a tu prosze ciąza:)po 14 dnia od owulacji generalnie coś już powinno sie wyjasniac:) Czekam na iinfo:)3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia29
Saamanta, gratulacje! :) Czyli te nasze bóle po owu się sprawdzają :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saamanta Wielkie garatulacje !!!! Ciesze sie razem z Toba :)))) Marysia -Zrobilas test, co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Samanta gratuluję.. :-) fajnie że się udało. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
saamanta moje gratulacje. Ciesze sie z Toba. Dalas nam nam nadzieje. Dbaj o siebie i rosnij duuuza okraglutka. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierze, naprawde??:) ale extra, taka niespodzianka:) Gratuluje. Wiem, ze wiara czyni cuda i mocno wierze:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet77
czesc dziewczyny jestem tu nowa.. tez myslimy z mezem o dziecku :)_nasze starania w tym miesiacu były troche w kratkę ale staralismy sie kiedy moglismy;) pierwszy raz było 2 dni przed owu i kilka godzin po. robie testy owulacyjne i mniej wiecej wiem kiedy wystepuje. Poza tym w tym miesiacu az obudziala mnie o 2 w nocy tak bolal brzuch i plecy. teraz jest 4 dzien od owulacji i troszke boli jajnik tak wiec zobaczymy co czas pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
dziewczynki ja po wizycie u lekarza. Hormony w normie. Teraz kolej na mezulka. Zobaczymy...a jak wasze samopoczucia? buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
witam, właśnie zakończyłam serie globulek... Mili ja też robiłam badania na hormonki , ale dopiero jutro będę znać wyniki , co do starań zaczynam może od jutra ,a poza tym nie wiem bo brałam dopo globulki i pełno mam tam pozostałości po tabletkach i nie wiem czy w ogóle jest sens, wczoraj na noc wzięłam ostatnią nie orientuje się czy i ile przerwy ? i może być w tym mc już za późno wiec nie nakręcam się .. nie w tym to może w następnym, ach ten mój optymizm ;-) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgunia
witam jestem nowa ja mam 35 lat i staram sie pierwszy miesiac,za 8 dni robie test. dodam ze przez 4 lata brałam zastrzyki anty.kiedy przestałam to czekałam 9 m-cy na @! ostatnio miałam plamienia i po 28 dniach @ kupiłam testy owu i ciężko powiedziec czy miałam owulacje ,były 2 kreski ale tesowa słabsza:(ale i tak próbowaliśmy:)i sie zobaczy .Zależy mi zeby zajśc przed owu bo wtedy podobno jest dziewczynka a dodam ze mam syna 15 i syna 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet77
ja wpołżyłam 2 dni przed bo chce dziewczynke ;) nie chce sie nastawiac ale tak sobie mysle... ze chyba nic z tego. niby boli mnie podbrzusze i biust ale czesto tak mam po owulacji tak wiec to akurat nie daje mi nadziei. bardzo bym mazyla o 2 kreseczkach czego i wam zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki bett77 to co? czekamy na dziewczynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w ogóle dziewczynki to ze o was czytam daje mi przetrwac do niedzieli bo wtedy robie test! a nie moge sie doczekac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja mam 27lat i mam już 2,5letniego synka teraz postanowiłam (sama fiance nie wie nic) że chce drugie dziecko. Musze go tym zaskoczyć bo wiecie jak to faceci sami nigdy by sie nie zdecydowali na drugie. Na poczatku września odstawiłam tabletki cały miesiac starań i nic po równych jak w zegarku 28dniach przyszła @. teraz sprawdziłam wszystko dokładnie, staralismy sie przed owulacją i po takze mam nadzieje że tym razem sie uda. Od 2 dni boli mnie podbrzusze. 27 powinnam dostac @ także jeszcze 10 dni nie pewnosci. A co do tej cienkiej kreseczki co wam nieraz wyskakuje przy testach to też tak miałam i zakończyła sie synkiem :) teraz marze o córeczce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×