Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Hej Gabi :) mierzy sie temerature kazdego dnia najlepiej po wstaniu z łóżka o tej samej porze , obserwacja śluzu tez duzo daje noi samo Badanie szyjki.. no ale powiem wam ze dawniej kobiety nie mieli problemow o ciaze a teraz w dzisiejszych czasach wszystko zmodyfikowane noi człowiek sobie tak mysli o szczesliwym zwiazku noi dzieciach a po ślubie okazuja sie problemy jak bardzo sie chce i prafnie dziecka to nic nie wychodzi :( Ja tez sie staram wczesniej nie mialam wcale owulacji dopiero po Cloostilbegyt ja mialam noi ja czekam na efekty ginekolog mi powiedziala na monitoringu zebym sie nie nakrecala bo wtedy cieżko ale jak tu nie myslec hehe:) człowiek juz ma urojenia co do ciazy juz sie nie moge doczekac jak odstawie luteine i czy miesiaczka sie pojawi o by nie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Samanta temperaturę mierzy się PRZED wstaniem z łóżka!! Codziennie o tej samej porze, najlepiej w pochwie lub odbycie, ewentualnie pod językiem ale nigdy pod pachą. Skok o min. 0.2 stopnia może wskazywać na okolice owulacji, ale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
nie wytrzymalam i zrobilam test....negatywny jak zawsze. Zapisuje sie na nastepny miesiac. Mam nadzieje ze bedziecie mialy wiecej szczescia. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi666
Mili, który miesiąc starań? Monitorujesz jakos cykle, czy idziesz na zywioł? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Ja też dziś rano testowalam i.... a wieczorem nadeszła @ jak gdyby nigdy nic. Na otuche lampka wina ((( Jutro zaczynam nowy cykl i następny mc nadzieji,.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
Patka trzymaj sie. Pewnie jutro do ciebie dolacze. Ja na pociecha bylam z mezam na kolacji. Gabi ja juz ponad rok staran i nadal nic. Niestety mam ograniczone mozliwosci bo mieszkam w uk a tu dopiero zaczynaja nam robic badania. Jak bylam w polsce na urlopie to bylam u lekarza i dostalam luteine...no i wyblagalam clo na ale niestety bez. monitoringu bo wrocilam. Zobaczymy co mi ttu pomoga. Jednak mam cicha nadzieje ze uda sie wkoncu bez wspomagaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
no i przyszla @ wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi- fajnie ,ze do nas dolaczylas ,czym nas wiecej tym lepiej. Patka ,Mili- jutro na mnie kolej ,czuje sie miesiaczkowo jestem nerwowa,wiec czekam. Lekarz mnie pociesza mowi ze tarczyca bardzo ladnie sie wyregulowala, w srode zrobie jeszcze przeswietlenie tarczycy .I Endo zmniesza mi dawke Eutirox z 50 na 25.Trzymam kciuki za pozostale dziewczyny, moze koroli albo lfka w tym cyklu sie UDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka, Mili dołączam do was, wczoraj dostałam @, 2 dni przed planowanym dniem. Cóż tez zapisuje sie na nastepny miesiac. od którego dnia mierzycie temp? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi666
Cześć dziewczyny! Jak wam mija niedziela? U mnie słonecznie ale nie za wesolo bo cos srednio się czuje :( Chyba bedę chora. Która z was teraz testuje, która ma @? Bedę trzymac kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Ja mam niby termin @ na jutro... ale nie wiem czy będę testować. Co sądzicie? Ja po prostu nie wierzę testom bo mam 2 znajome którym ciąża długo na testach nie wychodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witajmy w klubie , do mnie tez dzis zawitala @ :((( I jak patka mowi ,nowy cykl nowa nadzieja .....W tym cyklu bylam pewna ,ze przyjdzie,wiec nawet jedna lezka nie poleciala ,troszke jestem smutna, ale coz trzeba miec sile na dalsze staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi666
Ej dziewczyny, ale to tak jest! Ja jak sobie robiłam testy owu to jak sie kochałam w te dni kiedy pokazywał test, to pozniej wrecz pewna byłam ze jestem w ciazy, okres raz spoznil mi sie ponad tydzien i niestety @ przyszła. Ja mysle ze jak sie bardzo chce byc w ciazy to sobie czlowiek potrafi wmowic wszystkie objawy. W pierwszej ciazy nie mialam zadnych i pozno sie dowiedzialam ze w ogole jestem w ciazy, a teraz... az wstyd powiedziec ale nawet dzis czuje ten specyficzny bol w podbrzuszu, a lekarz mi jasno powiedzial ze przegapilam owu... wiec najwazniejsze to sie nie dac zwariowac! Trzymajcie sie! Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi666
Aaaa! jeszce wam powiem, że mam troche doła, bo u mnie ostatnie trzy cykle miałam plamienia jak 5-6 dni przed @. Niby to dobrze, bo to moglo byc plamienie implantacyjne, ale.... lekarz mi mowił, że byc może mam za krótka 2 faze cyklu wiec zanim jajeczko sie zagnieżdzi przychodzi @ i nic z tego nie wychodzi :( Czy któras z was tak miała moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
lucrezia witaj w klubie..niestety. Gabi plemniki sa w stanie przezyc kilka dni wiec nawet jesli nie trafilas w sama owulacje to nie znaczy ze wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi666
Mili no tak, ale ja sie kochałam po... :) Wiec gin powiedział, że raczej nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
dziewczyny ja w tym mc mierzyłam temp i badałam sobie szyjkę i byłam raczej pewna kiedy była ow , ale jak widać coś jednak nie zadziałało bo nadeszła więc teraz już sama zaczynam głupiec. W tym mc nie bedę mierzyć temp i oberwować szyjkę bo chyba przez to dostałam infekcji . Wypróbuję metodę przy pierwszej ciązy czyli przytulanie od 10 dc do 20 dc w odstępie co 3-4 dni. Elua testuj a może bedzie pozytwny , Gabi ja mam kilka koleżanek które nigdy nie powinny zajsc , a jednak zaszyły.... a my mili i lucrezia zaczynamy od nowa .... może w tym mc bedziemy się razem cieszyć .... jak zauważyłyscie nawet mamy podobne terminy @ damy radę -MUSIMY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi666
Patka dobrze ze tak pozytwnie jestes nastawiona, bedziesz nas wspierac cos czuje! ;) Ja sie nakrecalam co miesiac, a tym miesiacu naprawde nie mam powodow do nakrecania. U mnie bylo tak, że caly miesiac NIC, zero seksu - maz byl mocno chory, wiec nie mial ani ochoty oni sily, ale jak sie zaczela zblizac owu - wyzdrowial. I jak mi gin powiedziala ze w czwartek byla owu to my dopiero w piatek, bara, bara, hehe... Takze jak na usg wyszlo wyraznie ze po owu to ja nawet durna bym byla jakbym sie nakrecala... ;) Czytalam gdzies ze w dniu owu mozna zajsc, ale dzien po to juz marne szanse, wiec u mnie te marne szanse sa teraz nie moge sie doczekac @ jak nigdy! Bo wiem ze zaraz potem zacznie kolejny cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
patka ja tez nie wiem co jest...testy owulacyjne, obserwacja sluzu, czeste przytulanko albo tylko w te dni....juz teraz odpuszczam i poprosu bede sie cieszyc staraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Dziewczyny u mnie tez klapa, test musi czekac w szufladzie co najmniej do 4. listopada. @ pelna para, pol nocy nie spalam z powodu bolu brzucha:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi666
Elua no to buuu! Aczkolwiek zazdraszczam troche tej @, ja na nia musze poczekac jeszcze 2 tygodnie zanim zaczne nowy cykl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2211
Cześć dziewczyny coś dziwnego się stało niby wszystko dobrze senna niesamowicie jestem, ale od soboty cisza nic nie bolało wszystko jakby odeszło. A tu dziś rano wstałam i pokazał mi się jakiś dziwny śluz jakby z krwia i na nowo bole pleców ,jajnikow i zgaga doszła.Tylko dziś dwa razy zauważyłam ten śluz a @ ma być 8.10 więc pewnie zbliża się do mnie zmora szkoda. Wierze że nam się uda w końcu mieć upragnione fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
To może być zagnieżdżane się,zaczekaj jeszcze dwa dni i pewnie wszystko się wyjaśni.qaTrzymam kciuki, żeby się udało.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi666
A ja zdecydowałam, że bedę sobie mierzyc temperaturę. Nigdy jeszcze tego nie robiłam więc zaczełam od dzis, zeby miec jakis pogląd na przyszły cykl starań. na razie dzis rano zaraz po obudzeniu miałam normalna 36,6 :) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi666
Karola tez tak miałam ostatnio trzy razy z tym sluzem i krwawieniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi666
Aha na pocieszenie dodam, ze koleżanka też tak miała i sie okazało, że to było zagieżdżanie i jest w ciązy :) Takze na dwoj***abka wrózyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Gabi 666 od którego dnia mierzysz temp? Ja też jeszzcze nigdy nie mierzyłam i moze bym zaczeła:/ od 3 dnia cyklu biorę lekarstwo CLO 2x1 tabletce, pewnie moje jajniki beda ogromnych rozmiarów, zeby tylko nie pozjadały plemników:D pozdrowienia na nowy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×