Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLIWWWJJJAA

........CO TO JEST??............

Polecane posty

Gość OLIWWWJJJAA

Dzis powinnam miec okres, piersi bola juz od owulacji, brzuch pobolewa ale zamiast krwi to wyplynal dzis (sorki za okreslenie) taki brazowy sluz...i nic. Tylko to...nie wiem co to moze oznaczac... Dodam, ze ciaza jest mozliwa. spotkala sie ktoras z was z czyms takim...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWWWJJJAA
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli jutro nie bedzie okresu
to idz do gina, moze jestes w ciazy i masz plamienia -wtedy podadza ci duphaston i kaprogest na podczymanie - ja bym zrobila dzis test i w razie co do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób test to będziesz wiedziała, co to może albo nie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli jutro nie bedzie okresu
ja mialalm plamienia w jednej ciazy - niestety nie udalo sie - ale one wystapily w 11tc, natomiast w drugie ciazy w 5/6tc - brązowe plamienie - dostalam leki i dzis mam 5miesiaczna corcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWWWJJJAA
dziekuje wam za odp. zaczynam sie martwic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWWWJJJAA
nawet nie wiem czy to mozna nazwac plamieniem...po prostu wylecial taki brazowy dosc spory skrzep...i na tym sie skonczylo. Nic juz nie leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
zrób test ciążowy a jeśli będzie negatywny to moim zdaniem coś nie tak w tym cyklu było z hormonami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
nie wiem co cie martwi,że okres się spóźnia ? mnie raz spóźnił się 2 tygodnie :P tak bywa,robotami nie jesteśmy,kiedyś miałam regularne apotem pojawiały się cykle 34-56 dniowe ale wszystko było dobrze,owulacja w każdym cyklu,więc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaa15567
saleminka8 ale lubisz sie wymadrzac na kazdym topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWWWJJJAA
Okres dostalam dzis. Nie wiem co to bylo, ale ok. Moje ostatnie 2 cykle byly bezowulacyjne, dlatego teraz bacznie obserwuje swoje cykle...ten niestety nie zakonaczyl sie ciaza...:( dziekuje za odp.!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
kiniaa15567 a w czym tu widzisz wymądrzanie ? :/ to po co jest forum,by ktoś zadałpytanie a inny odpowiedział co nie ? :/ eh niektórzy tylko kilka słów znają i ich uzywaja nie znając ich znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
OLIWWWJJJAA jak nie zostało to potwierdzone badaniami (ze owulacjinie było) to nie trzymaj się tej wersji,nie kazda jest wyraźna,ja też nie zawsze czułam kiedy mam,jedynie temperatura mi to pokazała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
kiniaa15567 saleminka8 ale lubisz sie wymadrzac na kazdym topiku mnie sie nie nudzi by siedzieć i na wszystko odpisywać,odpisuje na te tematy o czym mam jakieś pojęcie,doświadczenie itp ! a każdy to pojęcie wogóle nie pasujące do Twojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaa15567
ble ble ble :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×