Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HazelLady

Kto wie? Proszę o poradę.

Polecane posty

Wczoraj przebrnęłam 1 dzien na kopenhaskiej, ale nie wiedziałam że nie można żuć gumy i wyzułam dwie drażetki Orbit mietowej. Czy od nowa mam robić 1 dzien czy to jakoś specjalnie nie wpłynie na dietę jesli już nie bede żuła.,..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lrlyululh
tragedia goni tragedię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyoyyyyyyyyyy
jedno i drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie pytanie taka odpowiedź
bardzo logiczne odpowiedzi skoro zazyłaś coś tak szkodliwego jak guma do żucia to nalezy bezwzglednie pozbyć się jej śladów z organizmu a w jaki sposób pozbywamy się trucizny z organizmu? Płukaniem żołądka lub lewatywą lub jednym i drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno rzuc te diete
w cholere, po co Ci to skoro i tak jestes glupia? :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale Wy chyba nie wiedzie nic o kopenhaskiej. Tam jest kategorycznie zabronione rzucie gumy wiec nie jest to moj wymysl. Gdyby to byla kazda inna dieta to bym nie pytała... Wiec jesli sie nie orientujecie w tej diecie to po co sie udzielacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dziewczyno rzuc te diete" mądry/a sie odezwał/a.... Akurat o moim intelekcie nie wiesz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zucie gumy jest zabronione bo wzmaga apetyt i dostarcza zbednych cukrow do orgnizmu kontynuluj ta diete, ale juz jej nie zuj choziaz po kopenhadzkiej to efekt jojo murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyoyyyyyyyyyy
skoro w tej diecie jest zabronione żucie gumy to natychmiast musisz się jej pozbyć z organizmu :) Zastanawiałaś się może dlaczego tak jest ? Średniej inteligencji sześciolatek wie, że chodzi o to, że żucie gumy pobudza wydzielanie soków żołądkowych ... a poza tym " Żucie gumy - często źle postrzegane - może korzystnie wpływać na nasz intelekt, a zwłaszcza na procesy pamięciowe - donieśli badacze z Wielkiej Brytanii w środę na spotkaniu Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego w Blackpool. Badania naukowców z University of Northumbria w Newcastle objęły 75 osób. Podzielono je na trzy grupy - grupa, w której ochotnicy nie żuli gumy - kontrolna, grupa w której osoby żuły prawdziwą gumę i grupa, w której pozorowały żucie gumy. Przed wykonaniem 25 minutowego testu sprawdzającego pamięć i zdolności umysłowe badani z drugiej i trzeciej grupy żuli przez trzy minuty prawdziwą gumę lub udawali, że ją żują. Następnie ochotnicy byli poddani testowi, który sprawdzał ich zdolności do krótkotrwałego zapamiętywania słów i obrazków oraz do długotrwałego zapamiętywania numeru telefonu. "Nasze wyniki były zupełnie oczywiste - żucie gumy poprawia zapamiętywanie. Ludzie żujący prawdziwą gumę byli w stanie odtworzyć z pamięci więcej słów oraz wypadali lepiej w teście na długotrwałe zapamiętywanie numerów" - powiedział Andrew Scholey, kierujący badaniami. Okazało się też, że po zakończeniu testu osoby, które żuły prawdziwą gumę, miały o 3 uderzenia serca na minutę więcej w porównaniu do osób, które jej nie żuły i o 1,5 uderzenia na minutę więcej w porównaniu z osobami, które pozorowały żucie gumy. "Sądzimy, że niewielki wzrost pracy serca może wpływać na lepsze zaopatrzenie w tlen i glukozę neuronów w mózgu, co wpływa z koleina poprawę zdolności umysłowych" - powiedział Scholey. Według badacza innym wytłumaczeniem wyników jego zespołu może być fakt, że obecność gumy do żucia w jamie ustnej powoduje wzrost poziomu insuliny, hormonu który bierze udział w przemianach glukozy. Poziom tego hormonu wzrasta we krwi po posiłku. "Wiadomo, że neurony w obszarach mózgu związanych z procesami uczenia się i zapamiętywania mają receptory dla insuliny" - wyjaśnił Scholey. . . . . . ale jak widać nie wszystkim to wpływa na inteligencje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ty się tak tyranizujesz z tą dietą.chcesz być chuderlokiem?Ale moda nastała na kościotrupy,jak pójdziesz po schodach to kośćmi zaczniesz klekotać.Masz mena to niech on się odchudza:P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delirjóm
jesteś jakaś gruba i zakompleksiona że siedzisz na diecie? ile masz lat ?pewnie przed 30. o rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie miałam
po tej diecie jojo tylko trzeba umieć z niej wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnienienormalni
ludzie dajcie spokoj, sama bylam na podobnej diecie i wiem ze jak cos tam jest zabronione to nalezy tego przestrzegac bo inaczej nie ma efektow... no porzulas ta gume-stalo sie xD mysle ze jak teraz bedziesz solidnie przestrzegac diety to nie zaszkodzi ci to w zaden sposob:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjvjku
ó[p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×