Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

zrozpaczona - ja tez kiedyś miałam taką sytuację, przez jeden dzien plamienia dopiero na drugi krwawienie. Zadzwoniłam do polmedu i spytałam jak to liczyć i położna powiedziała, żeby liczyć ten dzien krwawienia jako pierwszy dzien okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczyny, no niby takie banalny problem, ale już zgupiałam, dobrze, ze jest to forum i tak wspaniałe dziewczyny, które zawsze odpowiedza na kazde pytanie. dzięki :-) a co z tym zastrzykiem czy on musi byc dokładnie w 20 dniu cyklu, nie moze byc np. w 22 dniu cyklu, czy to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>1,2 czyli klapa, ciekawi mnie tylko czy jest jeszcze szansa, że coś drgnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu, jak mi przykro....ale wydaje mi sie ze to za szbyko, jak kazali zrobic ci w 14 dpt a nie w 9 dpt....wiec moze dlatego takie wynik,narazie nie ma co sie przejmować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz wogóle mrozaków, bo w sumie nie powiedziałas konkretnie ile masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no zrozpaczona nie łammy się jeszcze:) Jest mi smutno ale jeszcze się nie załamałam, wydaje mi się, że jezcze może przyrosnąć, miałam nadzieję, że będę wśród tych dziewczyn, u których szybko widać betę ale widać tak nie jest, powtórze pod koniec tygodnia, może jeszcze będzie szczęście:) Mam jeszcze 4 piękne balastocysty klasy A:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja będę krzyczeć i to na wszystkie bo takie głupoty gadają :D liska to jest dopiero 9 dzień po jak by miało co ś pokazać w 9 to by ci kazali w tym dniu robić a nie w 14 prawda a wy już jak wam przykro !!! cholerka jasna przecież jeszcze nic nie jest przesądzone !!! ale mnie zdenerwowałyście no normalnie :D ale już się uspokoiłam i pozdrawiam wszystki :D a u mnie wszystko ok na jednym jajniku 6 a na drugim 4 więc mamy razem 10 ładnym pęcherzyków, miałam nadzieję, że mi zwiększą dawkę bo pewnie nie podziała na mnie tak jak trzeba :D oczywiście to moja diagnoza, a tu po wynikach i badaniu doktorek mnie zaskoczył i mi na jeden dzień zmniejszył dawkę bo tak ładnie rośnie i żeby za ładnie nie urosło bo to też źle :D zrozpaczona ja dostałam okres wieczorem i fakt, że od razu krwawienie miałam i wzięłam jeszcze w ten sam dzień tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teryiaki, odnośnie badań genetycznych - idziesz ze skierowaniem z Polmedu na prywatną konsultację do dr Ślęzaka (tak jak pisałam, koszt 100 zł, bardzo sympatyczny gość) w Poliklinice Na Grobli, pl. Hirszfelda 1; tel. 71 33 800 78 lub 361 96 79. Czasem ciężko się dodzwonić, więc my pisaliśmy maila (poradniagenetyczna@fundacjaam.pl), potem on sam umawia Cię już na badanie krwi (oczywiście bezpłatne). Liska - podpisuję się pod tym co mówi Barbera:) Nie ma co panikować, bo na pewno będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska z innego forum dziewczyna mi napisała odnośnie twojej bety i poniżej wklejam: Pamietam z forum, ze jesli beta jest >5 oznacza ciaze, ale 9 dzien cyklu to bardzo wczesnie... wyszperalam gdzies tylko to "Jeśli dojdzie do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej, a odbywa się to między 6 a 8 dniem po owulacji, to 48 godzin później we krwi pojawia się wykrywalne stężenie HCG (> 1 mIU/ml)." wiec jest nadzieja ze to bardzo wczesna ciaza i jutro beta wzrosnie! powinna zrobic kolejna bete !!! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska po co ty kobitko zrobiłas już tą bede, co? trzeba bylo jeszcze poczekac przynajmniej do srody, ale trudno nie wytrzymałas i zrobiłas:-) ja tez pisałam, ze nie ma co się przejmowac, bo to zdecydowanie za wczesnie, nie po to każą robic w 14 dniu, ale wiadomo ja tez chyba bym była niecierpliwa hehe.... dziewczyny wiec jeżeli zaczne liczyc pierwszy dzien cyklu od jutra, bo chyba tak będzie, narazie brzuch boli i delikatne upławy więc, wychodzi na to ,że 20dc wypada w niedziele, co w takiej sytuacji? kiedy wtedy zastrzyk w poniedziałek, czy to już bedzie za późno? kto mi zrobi zastrzyk w niedziele, a to samemu nie można sobie zrobic tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona a masz u siebie tam jakąś przychodnię co przyjmuje w święta bo jak tak to i w niedzielę ci zrobią bo sama na pewno sobie nie zrobisz bo to domięśniowy jest i trza fachowej ręki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie w tym problem, że nie mam jedynie szpital ,a przychodnia nie czynna w weekend, najblizej to Wrocek, ale wróce wtedy dość pozno bo będe wraca z wyjazdu służbowego. Gdzie mozna by bylo zrobic we wrocku ten zastrzyk w porze nocnej? moze liska bedzie zorientowana, bo z wrocka jestes....kurcze martwie sie tym, bo dla mnie jest to problem, musiało to wypasc w niedziele i jeszcze w ten weekend co wyjeżdzam...a 21 dnia cyklu z samego rana nie mozna by bylo? na pewno bede o to pytala na wizycie, ale może wy mi doradzicie czy ktos tak miał, ze zastrzyk był w 21 dniu cyklu...czy to ma duże znaczenie i wpływ na niepowodzenie całej procedury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moha76
Zrozpaczona nie wiem jak to będzie u Ciebie, ale ja byłam dziś na wizycie (15 dzień cyklu), a zastrzyk mam zrobić w piątek co daje 19 dzień. Więc chyba dopiero na wizycie dowiesz się kiedy masz zrobić zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dziewczynki:) Bardzo Wam dziękuję ale Wy się bardziej ode mnie zdenerwowałyście:) Nie traktuję tego badania jako coś znaczącego, też wyczytałam, że to jeszcze za wcześnie, planowałam w czwartek zrobić ale jakoś nie wiem nerwy mi rano puściły, teraz żałuję, ale nie przejmuje się nim, niedługo usunę wynik z pamięci hihi, teraz poczekam już do piątku i zrobię normalną betę a nóz coś wyjdzie:) Zrozpaczona, ja robilam zastrzyk na kamieńskiego w szpitalu(pregnyl, ktory miał być podany o 22 30), w każdym szpitalu powinni Ci go zrobić, dostaniesz od doktorka łacznie z zastrzykiem skierowanie/ zlecenie na niego, najlepiej pójść na dyżur ginekologiczny i tam na pewno Ci zrobią. Myślę, że u siebie w spzitalu też nie powinnaś mieć problemu. Ja zapytałam czy emek może mi zrobić a lekarz stwierdził, że domięsniowe to zbyt poważne zastrzyki żeby robił je ktokolwiek. ( poza tym dipherelina troszkę boli i trzeba ją dobrze podać) Barberko kochana bij mnie ile wlezie hehe, masz takie same wyniki jak ja:)na drugim podglądanku tez 9 było widać i też mi zmniejszyli dawkę do 75, potem miałam wziąć 100 i kolejne podglądanko i znów 75 i dalej 100:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C do wyliczania dni przy rozpoczęciu antyków to miałam tak jak Ty zrozpaczona, wieczorem dostałam plamienie, ale ja w gorącej wodzie kąpana i jak tylko plamka na wkładce to ja już antyki zawsze to jeden dzień zaoszczędzony ale lekarze mówią, żeby liczyć dopiero jak się rozkręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera a ty dziś byłas na wizycie, z tego co pamietam to miałas ją z dr. Polakiem, to jak oni przyjmuje też w poniedzialki? ja myslałam ze tylko we wtorki przyjmuje dr.Pola, bo taki jest grafik na stronie, chyba, że zmienił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona u dr Polaka byłam dlatego, ze dr Elias miała urlop i on przejął jej pacjentki, ale miałaś rację że w porządku koleś :D kochana lisko nie zdenerwowało mnie tyle twoje zrobienie bety co dziewczyn współczucia i same też się nakręcają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim staraczką polmedowym w dniu Naszego święta życzę w najbliższym czasie owocnych hodowli pęcherzykówi i wysokiej bety :D która jeszcze może to niech wzniesie toast za nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie Ci dziękuję barberko, że wierzysz w moje dzieciaczki:) Ja też dziewczynki życzę Wam dużo szczęścia, i niech Bóg Wam dzieciach wszelkie starania wynagrodzi:) A tobie Barberko dodatkowo udanego jajcobrania:) Zrozpaczona teraz to Ci szybko czas zleci, jeszcze tylko ok 35 dni i stymulka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska w sumie razem to przechodzimy i tak samo się stresuje jakbym ja miała już testować :D i dziękuję wam dziewczyny jeszcze za to, że jesteście tutaj i podtrzymujecie tak na duchu :D ale się dzisiaj rozkleiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie moje kochane chłopaki w pracy dali mi właśnie czerwone winko :D to będzie kieliszeczek dzisiaj za wasze zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe Ty jesteśss!! smaka mi narobiłaś hehe:) na zdrówko oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska to Ty betę robiłaś w 9 dpt?? To ja coś nie doczytałam, tak to jest jak się w pracy czyta i ktoś ciągle łazi za plecami i trzeba byc czujnym i sie tak czyta na wyrywki to cżłowiek zawsze coś pokręci... Strasznie niecierpliwa z Ciebie dziewucha:P W takim razie trzymam kciuki dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe Ty jesteśss!! smaka mi narobiłaś hehe:) na zdrówko oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryaki, tak w 9dpt:) Zawsze byłam w gorącej wodzie kąpana i jakoś nigdy na tym dobrze nie wyszłam, ale teraz juz będę cierpliwa! wytrwam do piątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie długo też nie będę mogła :( to tak na pocieszenie :D a co do testowania to ja też będę pewnie świrować, ale obiecałam sobie, że wcześniej nie zrobię bo jak zaczynaliśmy się starać o dzidziusia to potrafiłam po 3, 4 testy robić co miesiąc i jak wariatka się zachowywałam. Teraz mam zamiar w spokoju, bo to ważne doczekać 13 dnia bo i tak wynik będzie na drugi dzień a to będzie piątek i przez weekend nie chciałabym czekać bo chyba po ścianach bym chodziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz tak barbera, 13 dpt to piątek, więc zrobię w piątek, ale ja mam wyniki za jakies 2h na cito:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś piękne słońce, niech ta wiosna już przyjdzie!:) a to będzie chyba najdłuższy tydzień w moim życiu. Chcę się obudzić w piątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie też pogoda super :D zaraz po pracy jadę do rodziców i biorę psiuta na spacer :D chociaż pewnie i tak bym musiała iść bo by mi żyć nie dał :D a do tego jeszcze się zakochał i ciagle chce iść w to samo miejsce, a laska (suczka :D) go totalnie olewa nawet na niego nie spojrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×