Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Mam pytanie do liśki i barbery jaką mieliście dawke puregonu na samym poczatku? Ja dostalam 112,5 gonalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zrozpaczona , ja miałam chyba na początku przez tydzień po 100 później po 150 , a to są na prawdę małe dawki a jajniki do dzisiaj mam wielkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromne gratulacje dla barbery i tinaw76 strasznie się cieszę, wiara powraca:) teraz moje drogie musicie o siebie dbać no i nie tylko o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam dziewczyny i trzymam za Was kciuki :D arita jutro druga beta ? na pewno będzie podwojona na bank :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam doła, niepokój osiąga szczyt mojej wytrzymałości, oby do jutra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawkę Gonalu miałam przez całą stymulację 225 a potem Menopur. Barbera, tinaw76 gratulacje. Arita spokojnie taka beta to super wynik, ja po zastrzyku Ovitrelle betę miałam 10. U mnie testy owulacyjne poszły w ruch.Owulacja tuż, tuż...Czekamy na pęknięcie pęcherzyka. Najprawdopodobniej w poniedziałek będę miała transfer:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera gratuluję Ci z całego serca. Teraz tylko spokój , spokój i spokój. I bez czarnych myśli, NIE WOLNO!!!! Serdszko jest i na pewno pięknie będzie je słychać. Fajny czas przed Tobą. U mnie jeszcze troszkę czasu zostało i już doczekać sie nie mogę jak Kubuś będzie już z nami, ale jak siedzi w brzuszku i fika koziołki to nie ma nic piękniejszego przez te całe 9 miesięcy:))))) i żadne dolegliwosci sie nie liczą i się ich nie pamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m31 właśnie się poryczałam jak napisałaś o tych fikołkach i już nie mogę się doczekać jak mój bobas będzie mnie po wątrobie kopać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj wszystko mnie boli tzn wszystkie mięśnie i głowa zaczyna boleć i nie wiem czy to przez ciążę czy coś mnie bierze , chyba będę musiała jutro do lekarza skoczyć po chorobowe jak mi nie przejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mnie głowa meczyła do 5 miesiąca, niestety . Tylko , że ja przed ciążą też miałam straszne migreny. Mówią, że drugi trymestr jest najfajniejszy ja najlepiej czuję sie teraz w 3 trymestrze. Pamiętaj , że oprócz paracetamolu nic Ci nie wolno brać, żadnej pyralginy czy aspiryny (grozi poronieniem). Ja niestety troche paracetamolu zjadłam, ale ból był nie do zniesienia. Mój synuś upodobał sobie pęcherz i najbardziej po nim skacze:) dzisiaj pobudka o 5 rano , ale lekkie pogłskanie brzuszka i pospał do 9.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak mnie nie boli żeby cokolwiek brać najwyżej jakieś domowe sposoby :D a mnie głowa przestała boleć od kiedy nie palę papierosków bo to była moja udręka :D w sumie już prawie 9 miesięcy minęło jak ciąża :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera a ty wróciłas do pracy czy siedzisz w domu? Powiem Wam, że chyba punkcja wypadnie mi w święta :-) Fajnie, że dopiero w piątek mam kolejną wizyte, dobrze, że nie trzeba jeżdzić tak często, pewnie w przyszłym tyg te wizyty będą cześciej, ale jakoś dam rade...nie ma innego wyjścia:-) Chciałabym byc juz po, ale jeszcze kilka tygodni i będzie już coś wiadomo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona powinnaś się zmieścić z punkcją przed świętami ale transfer to juz na pewno świąteczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera wielkie gratulacje!!super że teraz na forum mamy same pozytywne wiadomości:)ja jutro jadę po odbiór badań genetycznych bardzo się denerwuje mam nadzieje ze będą ok i nie przekreślą szans na macierzyństwo,bardzo wam zazdroszczę że u was coś się dzieje bo u mnie jak na razie to tylko czekanie na cud Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona siedzę sobie w pracy i wszyscy mnie wyręczają we wszystkim i zastanawiam się po co tu siedzę :D najgorsze jest tylko wstawanie o 6 bo ok 10 to bym się uwaliła gdzieś na łóżeczku. Na przyszły tydzień to co dwa dni będziesz miała monitoring więc się przygotuj no i wg mojego schematu to punkcja wypadałaby ci w niedzielę świąteczna, ale różnie u każdego bywa, ale trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i nie ważne w jaki dzień :D m84 w końcu i u ciebie się ruszy :D a później to już z górki liska na ciebie powoli też przychodzi czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska nie wiem czy punkcja wypadnie przed świętami, pisałyscie ze stymulowaliscie się 14 dni, wiec 15 wypada mieć punkcje czyli w 2 dzien świąt...chyba ze coś żle licze...szczerze to wolałabym punkce przed swiętami, a juz transfer w same święta :-) m84 nie ma sie czego bać, ale też strasznie bałam sie wyników badań genetycznych, bo od nich wszystko zależało, a widzisz jest dobrze i możemy dalej działac u Ciebie tez tak będzie, zobaczysz...daj znać jutro i sprawdz od razu czy masz wszystkie wyniki, trzeba być czujnym:-) bo nam nie wydali jednego wyniku, a nie sprawdzilismy tego i wszystko się wydłużyło:-) barbera to ile ci sie już przytyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle obliczyłam Zrozpaczona sorki:)o tydzień za mało:) Faktycznie punkcja świąteczna, ale to bardzo dobry znak bo to idealne święta pod jajcobranie:) Barberka to ty uciekaj do domu cieszyć się swym stanem:) Ja czekam na @ dziś jej termin, lekko mnie ćmiło wczoraj ale dziś już nic nie wskazuje jakby miała się zbliżać, nawet UU nie drgnęły.denerwuje mnie to strasznie bo chciałabym już móc wyliczyć jakiś przybliżony termin, a tak to oba wyjazdy majowe stoją pod znakiem zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona najlepsze jest to, że jem nie mało a waga mi spada :D chyba wreszcie schodzi mi ta cholerna woda po stymulacji i zaczynam wyglądać jak człowiek bo nawet na twarzy nie byłam podobna do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska lekarz nie dał mi chorobowego, więc chyba wszystko dobrze i jakoś pociągnę jeszcze trochę, chce mieć pewność w 100% czyli usłyszeć bicie serduszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak co racja to racja, jak wszystko jest w porządku a praca nie jest ani stresująca ani fizyczna i jeszcze Cię wszyscy wyręczają to jak tu siedzieć w domku:) W ciąży to z tego co wiem to utrata na wadze przez pierwsze dwa miesiące to normalka:)Dlatego teraz wcinam jak szalona, a jak zajdę w ciąże to samo spadnie hahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie liska rób zapasy bo i tak zgubisz prędzej czy później a jak się piersią karmi to już w ogóle :D moja bratowa to normalnie od karmienia wygląda jak wiórek, cycki A a mleka, że przedszkole by wykarmiła :D się śmialiśmy, że jak byśmy mieli trzy to bratowa by przychodziła dokarmiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1983
barbera na początku ciąży zawsze sie chudnie dopiero później przybiera na wadze. ja w ciągu 2 pierwszych miesięcy schudłam 9kg a teraz zaczynam tyć ok 0,5kg na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie barera, że masz juz wszystko za sobą :-) teraz spokojnie mozesz czytać nasze postępy...a kiedy masz kolejne usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×