Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Fabiana-czemu nie chcesz dzisiaj dzwonić do kliniki? dzwoń śmiało, może coś przez tel Tobie doradzą. Arita-trzymam kciuki, pamiętam jak ja czekałam na decyzje konsylium lekarzy-byłam na klinikach, oni chemii nie chcą stosować, bo to jednak zatrucie organizmu, a jeśli chce się być zdrową mamą to ma ta chemia jednak negatywny wpływ. Wiem, że Kamieńskiego lubuje się w chemii-pamiętaj, najpierw obserwacja bety a potem decyzja! Bądź dzielna i nie poddawaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do kliniki,nikt nie odbiera:( koleżanka zaproponowała mi użycie lactacydu,bo ponoc koi...na wizyte będe sie umawiać w poniedziałek. Martwię się tylko czy ten stan zapalny nie zaszkodzi zagnieżdzeniu sie zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiana-dzwoń do skutku-dzisiaj pracują, ja wczoraj w Polmedzie rozmawiałam z panią, i w luźnej rozmowie wyszło, że ona akurat dzisiaj pracuje a nie grilluje :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita trzymam kciuki, wiem,że mam troche lepszą sytuacje niż ty, jeśli wogóle jest to lepsza sytuacje, może lepsze zło...wczoraj nawet w ten sposób się pocieszaliśmy, że chociaż nie skończyło się to szpitalem :-( Liska pytanie do Ciebie jak długo czekalaś na @ po odstawieniu leków, muszę się nastawić psychicznie na jej przyjście :-( Barbera uważam, że ktoś był zazdrosny, w negatywnym tego słowa znaczeniu, ale ty się ciesz swoim szczęsciem i wspieraj pozostałe dziewczyny, bo ja zawsze mogłam liczyć na twoją odpowiedź.. Ja dopiero zwlekłam się z łóżka, nie chce mi się nic robić, ani sprzątac, ani gotować, pogoda taka piękna a mnie wszystko denerwuje...wczoraj porozmawiałam sobie z mamą, która wie o wszystkim, troche mi ulżyło, ale i tak zadaje sobie pytanie dlaczego się nie udało, wszystko przechodzilismy wzorowo, a mogło być tak pięknie!!! a z dr. Polakiem to ja sobie porozmawiam, był zbyt pewny, że nam się uda, ciągle słyszałam "jest Pani młoda, zarodki są dobrej jakości,ilośc tez była całkiem", jeszcze się wykłuciłam o podanie 3 zarodków, bo chciał tylko 2 , bo myśle, że "tu ciąża będzie" i gówno" Teraz musimy troche odpocząć, nabrać siły, ale bedziemy próbowac, bo nie wyobrazam sobie życia bez dziecka. Musimy również podreperować budżet, bo wszystko poszło na leczenie i to jest tez straszne i dołujące :-( a jeżeli chciałabym zacząc od nowa, to też napierw cykl wczesniej zaczynam brać tab. anty.,i dopiero w następnym cały proces czy od razu od wyciszacza, 2 tyg przerwy i stymulacja? Jak się zdecydujemy ponownie, to na pewno nie będe już tego tak przeżywac i nie będzie to dla mnie nowość a co z tym związane dodatkowy niepotrzebny stres: i nie będe brała żadnego urlopu po transferze, nie ma co sie z sobą cackać, jak ma się udac to się uda-( Jak to wtedy wygląda? czekam na wasze odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, w jakim jesteście wieku jeśli to nie tajemnica? Czy któraś jest w przedziale 35-40? Wtedy podobno szanse są dużo mniejsze... Zastanawiam się czy mi się uda. Trochę za późno się obudziłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Zrozpaczona cholernie mi przykro nawet nie probuje sobie wyobrazic co czujesz. Arita tyle przeszlas juz w zyciu i jeszcze teraz to, wspolczuje:( Nie pisalam nic wczoraj, bo po punkcji fatalnie sie czulam, dzisiaj tez nie jest najlepiej, caly czas leze, bo przy kazdym ruchu boli brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona tak 3 dni poźniej przyszła @. Zrozpaczona Ty masz mrozaki, z tego co pamiętam 4 tak?? Jeśli tak to ten cykl musisz przeczekać a w kolejnym jest podejście do transferu na cyklu naturalnym, jeśli nie miałaś problemów z owulacją, a jak miałaś to dostajesz dipherelinę i potem jest transfer. Sorki, że dużo nie piszę, ale jak wróce z wyjazdu to nadrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinaw76 dodzwoniłam się do kliniki!!! Bardzo miła pani zaleciła mi stosowanie lactacydu i lactovaginal.jeśli pieczenie nie przejdzie mam w poniedziałek zgłosic się do nich po recepte. Arita wspólczuje ci bardzo,wczoraj to był jakiś pechowy dzień,same nieszcześcia:( Zrozapczona ciesze się,ze masz tyle siły i jednak nie poddajesz,walczysz dalej Ja zaczynam miec doła,ze nic z tego nie będzie,dr też mi mówił,ze są duże szanse na ciąże,bo zarodki dobrej jakości. Jestem bardziej nastawiona na nie,niż na tak:( W przyszłym tygodniu mam robić bete,bedzie to dla mnie bardzo trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Liska ja w sumie mialam 6 zarodków, teraz podali mi 3, a reszte trzymali do stadium blastocysty i z 3 został tylko 1 blastuć, wiec nie licze zbytnio na to, że sie uda i nastawiam się na cały proces od początku...a ty masz 4 blastocysty, wszystkie ci przetrwały? wiesz co teraz dostane @ i co w czerwcu moge już podejść czy dopiero w lipcu? bo z tego co się zrozumiałam to już w nastepnym miesiącu czyli w czerwcu...ale jak rozmawiałam z P.Kasią to mi powiedziała, ze kolejne podejscie może byćw lipcu i mam wtedy zgłosic sięw 10dc...wiec teraz już zgupiałam kiedy moge znów podejść....czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Zrozpaczona przykro mi, że Ci się nie udało :(:( Arita Tobie też współczuję z powodu sytuacji jaką teraz masz :( Fabianna trzymam kciuki za Twoją wysoką betę :) Melita 39 wejdź na stronę 109, znajdziesz tam tabelkę z naszym wiekiem i opisem sytuacji :) może do tej listy również dopiszą się Fabianna i Enelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listę trzeba koniecznie uaktualnić ale ja nie mam teraz czasu... Zrozpaczona sorki ale ja nie mam pojęcia, kiedy będziesz mogla podejśc do koljnego podejścia, wiem, że zaleca się ok 3 miesięcy przerwy, każda klinika ma inne zasady i jeśli chodzi o kolejną stymulację to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska ale ja narazie chce podejść do mrozaczka i nie wiem czy będe mogła już w czerwcu, bo P. Kasia wspominała coś o lipcu, ty ile miałas przerwy od ostatniego ICSI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chetnie dopiszę się do tej listy tylko nie wiem za bardzo jak? Mogę opisac w tym poście o sobie,mam 30 lat,5 lat starań,niepłodność męska,niedrozny jajowód,za soba mam 2 nieuadane IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona cały cykl po IVF czekamy, i potem wizyta około 10 dnia kolejnego cyklu w celu weryfikacji czy jest pęcherzyk, potem kolejna czy rośnie, testy owulacyjne no i transfer, a jak nie rośnie pęcherzyk naturalnie jak w moim przypadku to czekamy do kolejnego cyklu i wzmacniamy endo i transfer na sztucznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska nie rozumiem,to tak po icsi dostaje @w maju i co w czerwcu zglaszam sie juz w 10dc?czy jeszcze czekam caly czerwiec i podchodze dopiero w lipcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....19.03 transfer, mamy bliźniaki !!! :):) liska25 lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, przygotowanie do crio mrozaczków, 4.05 wyciszanie moha76 lat 34 niepł. męska, ICSI nieudane, crio? zrozpaczona1984 lat26 niepł. męska, 26.04.11 transfer 3 fasolek, Susanka lat34 niepł męska, crio nieudane messii82 lat29, niepł męska, oczekiwanie na wyniki genet, punkcja 10.05, planowany transfer ok 12-13 maja teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia, planowana IUI czerwiec margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na AZ, kiedy? tinaw76 lat 34.wszystko w normie.., po IUI, mamy betę i rosnie madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO.... 26.04 początek stymulacji m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata 27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, IUI nieudane ata-13 po dwóch nieudanych in vitro, na antykach, czekamy na wynik toxo nikol4 32, na razie wszystko ok, czekanie na @ aby zrobić badania bkasia 14 kwietnia rozpoczęta stymulacja słoneczko11 30lat, 3 lata starań, niepł.męska,5 iui, decyzja o IVF Fabianna 30 lat, niepłodnosć męska, niedrożny jajowód, 2 IUI nieudane, 05.05.transfer 2 zarodków i czekanie na wysoką betę bobika lat ?, 17.04 transfer 2 zarodków, beta 186 :) Słoneczko lat 34?, criotransfer, beta 364 :) jeżeli zaszły jakies niecisłosci to proszę je poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam niedługo cykl stymulowany z Estrofemem i Clo, może uda mi się wyprodukować jakis pęcherzyk(i), i wtedy podejmiemy następną próbę, oby się tym razem udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę uaktualniam listę barbera lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....19.03 transfer, mamy bliźniaki !!! :):) liska25 lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, przygotowanie do crio mrozaczków, 4.05 wyciszanie moha76 lat 34 niepł. męska, ICSI nieudane, crio? zrozpaczona1984 lat26 niepł. męska, 26.04.11 transfer- nieudany? Susanka lat34 niepł męska, crio nieudane messii82 lat29, niepł męska, oczekiwanie na wyniki genet, punkcja 10.05, planowany transfer ok 12-13 maja teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia, planowana IUI czerwiec margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na AZ, kiedy? tinaw76 lat 34.wszystko w normie.., po IUI, mamy betę i rośnie :) madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO.... 26.04 początek stymulacji m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata 27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, IUI nieudane ata-13 po dwóch nieudanych in vitro, na antykach, czekamy na wynik toxo nikol4 32, na razie wszystko ok, czekanie na @ aby zrobić badania bkasia 14 kwietnia rozpoczęta stymulacja słoneczko11 30lat, 3 lata starań, niepł.męska,5 iui, decyzja o IVF Fabianna 30 lat,5 lat starań, niepłodność męska, niedrożny jajowód, 2 IUI nieudane, 05.05.transfer 2 zarodków i czekanie na wysoką betę bobika lat ?, 17.04 transfer 2 zarodków, beta 186 :) Stokrotka77 lat 34?, criotransfer, beta 364 :) jakieś drobne pomyłki mi się zdarzyły, mam nadzieję że jest już ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi77 jakieś drobne pomyłki się jeszcze wdały:) Zaraz poszperam i to pozmieniam, bo mam chwilę wolnego:) Zrozpaczona tylko jeden cykl przerwy, teraz dostaniesz @, potem kolejną i w 10dc wizyta w klinice i sprawdzają czy jest pęcherzyk, a potem czy rośnie, dalszej procedury nie znam z doświadczenia, bo mi przestał rosnąć i wszystko przesunęło się o kolejny cykl. Ale chyba jak rośnie to dalej robisz testy ciążowe, żeby wyznaczyć dokładny termin owulacji i jak ona już następuje, to w odpowiednim dniu do rozwoju zarodków, czyli jak masz blastka to 5 dni po owulacji następuję transfer. Czyli jeśli dosatniesz @ powiedzmy 9 maja, przy średnim cyklu 28 dniowym to kolejną 6 czerwca i owulacja wypada ok 14dc czyli 20 czerwca, doliczymy 5 dni rozwoju zarodka to wypadnie ok 25 czerwca transfer. Czyi bliżej lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....19.03 transfer, mamy bliźniaki !!! liska25 lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, przygotowanie do crio mrozaczków, 4.05 wyciszanie moha76 lat 34 niepł. męska, ICSI nieudane, crio? zrozpaczona1984 lat26 niepł. męska, 26.04.11 transfer- nieudany Susanka lat34 niepł męska, crio nieudane;/ messii82 lat29, niepł męska, oczekiwanie na wyniki genet, punkcja 10.05, planowany transfer ok 12-13 maja teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia, planowana IUI czerwiec margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na AZ, kiedy? tinaw76 lat 34.wszystko w normie.., po IUI, mamy betę i rośnie madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO.... 26.04 początek stymulacji m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata 27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, IVF nieudane ata-13 po dwóch nieudanych in vitro, na antykach, czekamy na wynik toxo nikol4 32, na razie wszystko ok, czekanie na @ aby zrobić badania bkasia 14 kwietnia rozpoczęta stymulacja słoneczko11 30lat, 3 lata starań, niepł.męska,5 iui, decyzja o IVF Fabianna 30 lat,5 lat starań, niepłodność męska, niedrożny jajowód, 2 IUI nieudane, 05.05.transfer 2 zarodków i czekanie na wysoką betę bobika lat ?, 17.04 transfer 2 zarodków, beta 186 JUPI! Stokrotka77 lat 33?, criotransfer, beta 364 Tak przejrzałam stroni i faktycznie niewiele pozmieniałam, więć trzeba dziewczynki wywołać do tablicy, bo o wielu nie mamy informacji!!! Susanka jakie dalsze plany? Margi77 zdecydowałaś Polmed czy Invimed? Ata jak tam Twoje sprawy? Madziarka jak Stymulacja? Bkasia gdzie jestes?????? daj info o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 dr E. powiedziała na ostatniej wizycie, bym kontynuowała leczenie bo będę się lepiej czuła biorąc leki. Ale jak tylko będą zarodki do adopcji to przechodzę do Polmedu. Od dr E. mam skierowanie na badania ganetyczne, ale to dopiero na 22 wrzesień, no i jeszcze na rezonans magnetyczny głowy z obrazem przysadki mózgowej, ale tu już wczesniej bo 08.06 ( wszystko we Wrocku ) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja poprawiam swój wpis" messii82 lat29, niepł męska, oczekiwanie na wyniki genet, punkcja 11.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja nadal leze, brzuch mniejszy ale bolacy. Mamy 17 dzielacych sie, transfer w srode czyli piec dni po punkcji. Messi trzymam kciuki za Twoja punkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....19.03 transfer, mamy bliźniaki !!! liska25 lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, przygotowanie do crio mrozaczków, 4.05 wyciszanie moha76 lat 34 niepł. męska, ICSI nieudane, crio? zrozpaczona1984 lat26 niepł. męska, 26.04.11 transfer- nieudany Susanka lat34 niepł męska, crio nieudane;/ messii82 lat29, niepł męska, oczekiwanie na wyniki genet, punkcja 11.05, planowany transfer ok 13-14 maja teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia, planowana IUI czerwiec margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na AZ, kiedy? tinaw76 lat 34.wszystko w normie.., po IUI, mamy betę i rośnie madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO.... 26.04 początek stymulacji, 07.05.punkcja, transfer 11.05 m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata 27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, IVF nieudane ata-13 po dwóch nieudanych in vitro, na antykach, czekamy na wynik toxo nikol4 32, na razie wszystko ok, czekanie na @ aby zrobić badania bkasia 14 kwietnia rozpoczęta stymulacja słoneczko11 30lat, 3 lata starań, niepł.męska,5 iui, decyzja o IVF Fabianna 30 lat,5 lat starań, niepłodność męska, niedrożny jajowód, 2 IUI nieudane, 05.05.transfer 2 zarodków i czekanie na wysoką betę bobika lat ?, 17.04 transfer 2 zarodków, beta 186 JUPI! Stokrotka77 lat 33?, criotransfer, beta 364 poprawione :) trzymam kciuki za udane transfery :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobika mam nadzieje, ze z takim samym skutkiem:) A to przestymulowanie, to tragedia wielki szacun, ze to przetrzymalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara076 to gratujuję ci,masz bardzo dużo komórek:) teraz czeka cię tranfer,wiec pamietaj,pełny relaks:) Bobika,widzę w opisie,ze miałaś podane 2 zarodki,tak jak ja i udało ci się,sama decydowałaś o liczbie czy dr tak zalecił? i jakiej klasymiałaś zarodki? Przeczuwałas,ze sie uda? Bo ja to nie mam żadnych przeczuć,jedynie mieszane,raz myśle,ze się uda,a raz,ze nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara, dlaczego tak późno masz transfer? myślalam, że robią po 3 dniach od punkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słuchajcie, gdzie jechalyscie na zastrzyk pregnylu? W Polmedzie mówią, gdzie można go zrobić czy same szukałyści ? I od czego zalezy o której godzinie ma być on podany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×