Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Cześć Asiu:) U mnie wszystko raczej w normie. Przyszła właśnie pierwsza @ więc chyba źle nie jest. Co do dalsych starań zdania nie zmieniłam. Nadal się wstrzymuję. Czytam was cały czas i trzymam kciuki za maleństwa w brzuszkach i mam nadzieję,że te które się starają dostaną swojego dzidziusia pod choinkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera GRATUUULACJE !!! wszystkiego dobrego dla córeczki !!! Oczekującym MAMĄ również życzę spokojnych miesięcy oczekiwania na maleństwo ;-))) Witam się z nowymi POLMEDKAMI. Faktycznie z m-ca na m-c jest nas coraz więcej. Jak Was czytam, to myślę że to ja tylko pod innym nickiem. Ja, jak Nadziejka odpuszczam w tym roku. Miałam robić w grudniu HSC ale mam taki zapiernicz w pracy, że nie mam jak wyskoczyć na badania, a już mam dość podchodzenia do zabiegów "w biegu" ... Chyba, że zdarzy się cud, ale niestety właśnie przyszła @ ;-((( Pozdrawiam ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny-wchodzę na forum od czasu do czasu i podczytuję sobie co u Was. Wielkie gratulacje dla Barbery!!! Spełnienia w nowej roli MAMY! Ja zaczynam 37tc-więc lekarz pogratulował mi że ciąża donoszona! Teraz już odliczam-bo to teraz wszystko może się zdarzyć! Czekam, aż będę trzymać w ramionach swoje wyczekane, wymodlone maleństwo i będę mogła cieszyć się macierzyństwem! Dziewczyny nie traćcie nadziei - trzymam za Was kciuki i myślę ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dr S polecił mi i mężowi wykonać jeszcze kilka badań przed IUI. Pewnie niejedna z Was robiła je przy ul. Pow. Śląskich, pamiętacie może, ile za nie płaciłyście? - HIV: - Hbs- antygen i przeciwciała: - HCV przeciwciała: - WR - TSH: - PRL: Z góry dziękuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steve1980
Cześc Dziewczyny, u mnie niestety pierwsza IUI sie nie powiodła> prowadzi mnie dr Elias. Idę za ciosem i w grudniu druga IUI. Byłam totalnie załamana ale musze wreszcie uwierzyc, ze kiedys sie uda. Co sadzicie o dr Elias? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo za gratulacje :) trzymam za Was mocno kciuki , abyście mogły zostać szczęśliwymi mamusiami jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jej jak ten czas szybko leci, wydawało mi się, że to tak niedawno było a już Tina ma termin porodu, gratuluję wytrwałości i czekamy na dobre nowinki:) monika18nuna a jak samopoczucie? Lena82, nie potrafię Ci powiedzieć ile dokladnie kosztuje każde badanie, zawsze się płaci za wszystko i nie jest rozbite ile i za co. HIV,HBS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARBERKA. Śliczna kruszynka niech sie zdrowo chowa. Śmiać mi się chce jak patrzę na jej nosek ma dokładnie takie same słodkie dziureczki jak mój Kuba jak się urodził:))))))))) Mój synuś skończył 5 miesięcy, ma 1 ząbek i wazy 8.5 kg. Całuski dla dzidzi i gratulacje dla rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m31 dorodny chłopiec z Twojego syna :) moja ma dopiero 2700 g , ale goni :) dużo zdrówka dla całej rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w czwartek mam HSG u dr Wojciechowskiego. Poradźcie mi, jak się najlepiej ubrać? Sukienka może być? Do gin tak się najchętniej ubieram, zadzieram kiecę i na fotel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinaw-ja Ci również serdecznie gratuluję:) Steve-tylko sie nam nie podłamuj;Najwazniejsze jest pozytywne nastawienie.Uda się zobaczysz:) Barbera-śliczna ta Twoja córcia.Życzę Wam zdrówka:) Lenka,ja robiłam badania w innym laboratorium ale ceny pewnie są podobne więc Ci napiszę ile za co sobie krzyczą. Hiv-30 zł/szt hbs antygen-16 zl/szt hcv-35 zł Wr-6 zł tsh i prolaktyna-tego nie pamietam ale tez w takich granicach czyli ok 30 zł Jesli chodzi o badanie hsg: najpierw przechodzi się kwalifikacje do badania radiologicznego na zwykłym fotelu ginekologicznym /badanie usg i odkazanie szyjki macicy/.Potem zabierają na radiologie i tam badanie jest przeprowadzane na zwyklym stole bez podpórek na nogi. ja ubrałam spodnie i wszystkie dziewczyny,którw wówczas były takze mialy spodnie.Jesli się krepujesz to ubierz sukienkę,chociaz nie wiem czy ona się przyda na radiologii ,bo tam byc może będziesz musiala się rozebrac całkowicie od pasa w dól;no ale pewnosci nie mam ,bo tak jak mówiłam ja mialam dżinsy i musiałam śmigac z golym tyłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steve1980
sylwia0406 bardzo dziekuje za wsparcie, a wiesz moze cos o dr Elias?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Steve ja leczyłąm się u dr Elias i każdemu będe ja polecać,niedość ,że jest świetnym fachowcem to zawsze człowiek słyszał słowa otuchy, przez kilka miesięcy leczyłąm się u różnych konowałow aż poszłam do dr Elias dzięki koleżance ,która również zaszła dzięki niej w ciąze.Pierwsza moja wizyta była w połowie maja 1 sierpnia zaszłam w ciąże więc gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Steve,nie znam Dr Elias,ale spotkałam się z pozytywnymi opiniami o Niej;zresztą dziewczyny potwierdziły,że są zadowolone:) Ja jestem pacjentką Dr Siejkowskiego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barberka Twoja córcia jest przecudna!!! Lenka ja bym na HSG raczej odradzał sukienkę. W czasie badania wycieka z ciebie kontrast i krew, więc mogłaby się tylko nipotrzebnie pobrudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steve1980
Dziewczyny BARDZO dziekuję. TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera gratulacje!!słodka kruszynka :) steve1980 ja chodzę do dr Elias jestem bardzo zadowolona dawno nie spotkałam tak miłej Pani doktor:) w grudniu podchodzę do drugiej IUI liczę że stary rok zakończy się sukcesem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steve1980
m84 ja też mam zamiar podejsc w grudniu do drugiej IUI Teraz biore po 2 tabletki clo dziennie od 2dc a w piatek na kontrole do Polmedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jednak mam pecha:( Tak bardzo chciałam się już przygotowywać do ivf a tu lipa:( Robiłam toksoplazmoze tydzien temu i IgM wyszlo mi dodatnie,powtórzyłam więc po tygodniu zgodnie z zaleceniami dr i co wyszło?!jest na tym samym poziomie,a nawet ciut wyżej:(((Czekam jeszcze na awidność /do 14 dni/ i mam sie zglosić do poradni chorób zakażnych...czy wiecie moze jak to dziadostwo się leczy???jak długo to trwa? Myślałam,że w styczniu podejde do ivf, ale jak zwykle coś mi stoi na przeszkodzie:(Czy mój pech się wreszcie skończy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steve1980
sylwia0406 dobrze, ze dostałaś toksoplazmozę teraz niż po zajściu w ciążę ponieważ to bardzo poważna choroba dla kobiet w ciąży. Toksoplazmoza nie ma raczej objawów to tak jak przyziemienie i przechodzi samo bez leków. Jak juz raz dostałaś to sie uodparniasz i w ciazy możesz byc spokojna. Faktycznie należy odczekać po zakażeniu ale nie pamiętam ile czasu. Lekarz sprawdzi twoje wyniki i określi w przybliżeniu kiedy było zakażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Steve1980 ja mam brać clo od 4dc po 1,5 tabl.,ale na razie czekam na @, trzymam kciuki aby ładnie pęcherzyki rosły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dopiero teraz zauważyłam, że mój ostatni post nie zamieścił się w całości! Zabrakło ochów i achów nad Kamilką:) Śliczności ta Twoja córa Barberko:) Teryiaki a jak u Ciebie? znasz już płci? Nadziejka jak tam? Ja się stymuluję, w czwartek drugie podglądanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Barberka gratuluje córeczki, jest cudowna :-) Liska u mnie ok, wpadłam w wir zakupów do mieszkania, nadrabiam zaległości :-) kolejne podejscie dopiero w styczniu, chyba, że w grudniu wszystko się jakos ułoży, ale wszystko zależy od tego kiedy przyjdzie @.... Czym się stymulujesz? Tym co ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal IUI będziecie próbować? tak nadal puregon, troszkę większe dawki jedynie ale tylko troszkę. Zobaczymy jak dalej będzie. Dr nie chciał nic zmieniać bo poprzednia stymulacja byłą optymalna, ładne zarodki, większość doszło do blastocyst, więc więcej można chcieć jedynie pozytywnej bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego Ci życze :-) chyba jesteśmy tutaj najstarsze na tym forum, pamiętam jak razem z Tobą i Barberka zaczynaliśmy i niestety my dalej walczymy.... Tak nadal próbujemy IUI, skutecznośc IUi jest niewielka dlatego musimy uzbroić się w cierpliwosc, ale w końcu musi się udać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Iren..Podchodziłaś do crio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
natasza, czekam do nastepnego czwartka i ide na badanie jesli wszystko bedzie oki to podchodzimy juz w tym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no widzisz Nadziejko, zostałyśmy my, ale miejmy nadzieję, że już nie na długo,( z całym szacunkiem dziewczyny:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! barbera śliczna ta Twoja kruszynka !!! Nadziejka widzę, że masz takie same plany jak ja :) , też mam zamiar startować z kolejnym podejściem od stycznia. pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamuśki i wytrwałe staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×