Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Foczencja ja podchodziłam do AZ we Wrocławiu w Polmedzie i czekałam ok 3 m-cy na zarodki. Popytaj się w innych klinikach, może jest krótszy okres oczekiwania. Ja na początku leczyłam się w Invimedzie we Wrocku a w międzyczasie wpisałam się na AZ w Polmedzie, do którego przeszłam jak tylko były już dla mnie zarodki do adopcji :) Invimed jest w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni. Wypisałam Ci kilka adresów: Centrum Leczenia Niepłodności Novomedica koło Katowic ul. Ks. N. Bończyka 34 41-400 Mysłowice telefon: 32 / 318 27 41 telefon/fax: 32 / 316 37 71 tel. kom.: 604 952 503 GYNCENTRUM KATOWICE ul. Żelazna 1, 40 851 Katowice e-mail: info@gyncentrum.pl tel: +48 32 359 09 32 tel: +48 32 359 09 33 tel. kom: 600 963 500 Europejskie Centrum Leczenia Niepłodności PLAST-MED 40-832 Katowice ul. Witosa 21 Tel./ fax. (032) 352-10-40 ZIĘBA CLINIC KATOWICE: DR MAŁGORZATA ZIĘBA ul. Kościuszki 255A 40 - 608 Katowice - Piotrowice tel.32 202 36 35 Liska jak już dopadną Cię mdłości to wypróbuj herbatkę imbirową i pastylki imb. do ssania Lokomotiv a także migdały do chrupania. Mi pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska mnie hiperka męczyła do końca 4 miesiąca a w sumie przeszło dopiero jak urodziłam , bo płuca bolały i kaszel miałam do samego końca , ale u ciebie może nie będzie tak drastycznie :) a Kamilka ma się super, na szczęście kolki ją omijają , a przynajmniej nie te typowe , urosła już ponad kilogram i coraz bardziej się rozpędza :) charakterek ma po mamusi i myślę , że nie będzie łatwo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera ja z objawów hiperki to mam tylko brzuch powiększony od 4 dpt, wyglądam jakby był to 3-4 miesiąc, spodnie muszę rozpinać bo mi przeszkadzają, ale z oddychaniem nie mam problemów. A Kamilka niech rośnie i rozrabia, przynajmniej będzie ciekawiej:) Kiedy słyszałaś serduszko pamiętasz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm to ja wt wtorek będę w 5, to może nie być jeszcze widać...;/Nawet sylwester mnie teraz nie interesuje, ważny jest tylko wtorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Hej..Właśnie odebrałam wynik progesteronu - 21ng/ml. Tak więc owulacja była. W takim razie już nie wiem jak to jest z tymi powiększonymi piersiami. W tym zasie to już są obolałe i bardzo nabrzmiałe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Natasza,jakie plany masz??? Kiedy zaczynacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Chciałabym w następnym cyklu podejść do crio. Teraz czekam na @, mam być na początku stycznia. Bardzo się boję. Póki moje blastki są zamrożone to jest szansa. Jak już je wezmę to nie będę miała się czego chwycić...Poza tym teraz bolą mnie jajniki, mam nadzieję że jakaś torbiel mi się nie zrobiła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Kupiłam sobie prezent świąteczny - bo jakoś inni się nie kwapili :) Ekspres ciśnieniowy, tylko taki do 300 zł. Piję swoją latte machiatto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 do wtorku jeszcze tylko parę dni i usłyszysz bić serduszka:) Ja jutro mam zamiar zrobić test ,ale nie wiem czy jest sens boli brzuch jak na @ ,a hormony tak mi buzują z byle powodu płaczę ,myślę że jednak porażka po raz drugi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Fajny present, mniam mniam:) A o torbielu nie wymyslaj... pojdziesz to cie zbada. przeciez ostatnio nic nie miałas to zemu miał ci sie zrobic.... ? U mnie tez duzo rzeczy jest nie tak, @ sa dziwne i brazowe, ciagle boli brzuch przez caly miesiac. dlatego tez chce pojsc i sie zbadac i wiedziec na czym stoje i tez ruszamy po histeroskopii ale od samego poczatku... Mam nadzieje ze tym razem bedzie wiecem komorek jaj. i bedzie wiecem mrozaczków, bo ostatnio miałam tylko 5 i 4 sie zapłodniły. Troche mało. Nie wiem ile jest zazwyczaj w moim wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska ja usłyszałam serdunio w 6tygodniu na pierwszym Usg, zobaczysz taka maleńką kropeczke:P a brzuch może ci widać jeśli jesteś szczupła-powiększona macica wypycha kiszki do przodu:P ja tak miałam i już w 8 tygdniu chodziłam w ciążowych spodniach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza mnie przed przygotowaniami do crio czy do stymulacji też bolały jajniki, i tak samo bałam się czy torbiel jakaś się nie zrobiła, a wszystko było jednak w porządku. m84 a kiedy masz termin @? Trzymam mocno kciuki za prezent noworoczny!!! Iren tylko nikt nie wie ile masz lat:) I to nie jest tak, zę iloś ckomorek zależy wyłącznie od wieku, ja mam 26, a miałam teraz 5 kom z czego tylko 3 się zapłodniły. ostatanio miałam 10 i 6 było zapłodnionych, co z tego, że w miarę dużo jak nic nie wyszło. Joanna no właśnie do grubaśnych nie należę, brzucha nigdy nie miałam i wszyscy mi teraz mówią, że aż dziwnie wyglądam a to przecież dopiero sam początek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Liska, w grudniu ukończyłam 27 lat:) Juz jestem niecierpliwa i jutro bym poszła na histeroskopie, hehe jeszcze nawet z lekarzem nie rozmawiałam:) :):):)Ale juz ostatnio mówił ze po paru nieudanych probach zalecaja zrobic. Mam nadzieje ze nie bede czekała dbyt długo i juz w tym mies bede wiedziała jak tam sytuacja i czy mamy szanse na powodzenie. Wierze ze mamy!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iren,ło matko i Ty mówisz ,że stara jesteś???A co ja mam powiedzieć;ja mam 32 lata,a za chwile nawet 33...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Iren no to faktycznie taki z Ciebie staruch, że masakra!!!:):) Histero robisz chyba po miesiączce a do 12 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
ja nie mowie ze stara:) mi wszystko pasuje:):):):) dzieki za informację. Niech twój brzusiu pięknie rosnie:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
nie chodziło mi o to ze jestem stara:) tylko w kazdym wieku inaczej:) hehe ciagle słyszałam w klinice, pani młoda, młoda....i sie bali mnie stymulowac bardzo... hehe Udanej zabawy selwestrowej !!!! i szczesliwego Nowego Roku!!!Niech sie spełnia wszystkie wasze marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Iren.. Przy Tobie to mi tylko sznurek wziąć i iść do lasu..Chyba najstarsza z Was jestem, już niedługo 34 lata :( A na histero umów się zaraz po @, to nie szpital więc pewnie problemu z terminem mieć nie będziesz. Może teraz jak już Ciebie znają wystymulują Cię bardziej. Ja poprzednio miałam 3 zarodki podane w 3 dobie. Teraz miałam więcej. Ja tylko mam już dosyć tego jeżdżenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Moim zdaniem histeroskopie powinno się zrobić PRZED in vitro a nie po nieudanych próbach. Te próby za dużo kosztują a histero można zrobić na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja ze swoim wiekiem nie powinnam chyba już marzyć o dziecku :) stara to ja jestem :) do 40 już tylko 3 lata :) ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!! SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolka 83
Liska ja w listopadzie 2010 miałam wyłuszczoną 10 cm torbiel na lewym jajniku, w tym laparo - prawy nie drożny. Przystępując do IVF miałam dwie małe torbiele, endometrioza III stopnia i mało ruchliwe plemniki. Wyciszali mnie difereliną przez trzy cykle i stymulka była niezła (10 pobrali, 8 zapłodniło się, dwa podali, do blastki doszedł tylko jeden i ten podali mni niedawno i klapa. Teraz mam już 4 torbiele po dwa na każdym jajniku i endometrioze aktywną. Dr S i P mówią, że najpierw operacja i dopiero po 2 m-cach mogę podejść do kolejnego IVF. Dr E natomiast że bez operacji mogę podejść już za m-c. Nie wiem komu wierzyć i co robić. Torbiele rosną 1 cm po każdej @. Operacja natomiast może przynieść rezultat albo i nie (może już nie być rezerwy jajnikowej, choć przy ostatnim badaniu miałam niezłą). Mam zaraz 29 lat i płakać mi się chce na to wszystko. Spłacamy z M obecnie kredyt na IVF - wyszło nas 15 tys. i crio 2 tys (łącznie 17 tys.) i nie widzę perspektywy na podejście do kolejnego IVF, choć rodzice i teściowa robią co mogą i zbierają grosz do grosza. Kolejnego kredytu nie dostanę póki nie spłacę tego... a moja choroba postępuje :( Jestem na skraju rozpaczy...tak bardzo kocham dzieci i chciałam mieć swoją perełkę, a los i Bóg nie chce mi jej dać :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska ja też jadłam i jem wszystko na co mam ochotę i nic się nie dzieje aha skoro jesteś szczuplutka tak jak ja to może niedługo boleć cię krzyż , w internecie wyczytasz ,że to wczesne obumieranie ciąży- nie martw się to macica ma mało miejsca i się rozpycha:P Nicola to bardzo smutne co piszesz...strasznie mi szkoda takich kobiet i uważam ,że to potwornie nie sprawiedliwe ja mogę ci polecić dr elias ale ja byłam łagodnym przypadkiem wymagającym jedynie stymuacji owulacji uważam ,że warto walczyć o swoje marzenia bez względu na wiek wystraczy popatrzyć np na skrzynecką Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka, faktycznie masz nieciekawą sytuację. Może lepiej poddać się operacji i wierzyć, że przyniesie ona oczekiwane rezultaty niż strzelać w ciemno kolejną próbą. Joanna dzięki wielkie, wiem przynajmniej czego mogę się spodziewać. Przestałam już grzebać w necie. Minąl mi ścisk żołądka i oczywiście zamiast mnie to cieszyć, bo mnie nie boli to się martwię czy to dobrze, bo nic już nie czuję:) Za długi ten okres od ostatniej bety do USG, człowiek musi żyć w niepewności, kazałam emkowi kupić testy po drodze, żeby się troszkę uspokoić:) Aritka, moja koleżanka zaszła niedawno w ciąże w wieku 39 lat, więc jest to możliwe i tak trzeba wierzyć:) Dziewczyny Wszystkiego co tylko Najlepsze w Nowym Roku, spełnienia tego największego marzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny! Zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami ślicznej Małgosi 12 grudnia 2011! Prezent świąteczny bardzo udany! Nie możemy nacieszyć oczu widokiem słodkiej Niuni, radość z dnia na dzień rośnie i przepełnia nasze serduszka! Pamiętajcie: nie traćcie nadziei! miejcie marzenia! BO MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ :) Wszystkim Wam życzę takich prezentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tinaw wielkie gratulacje !!! Szczęśliwego Nowego Roku , wysokich bet, i szczęśliwych rozwiązań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!! Wczoraj przyszła @ więc nici z prezentu noworocznego :( Teraz czeka mnie laparoskopia, w polmedzie wykonują ten zabieg czy trzeba do szpitala??Musimy zobaczyć co jest grane może jakieś zrosty się zrobiły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×