Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Nadziejka babo! Ty się nie poddawaj!!! uwierz, że Tobie też się uda!teraz Twoja kolej!Będę czekać na Twoje dobre wieści!!! Ja jestem w szoku, emek tym bardziej, właśnie wraca z pracy,bo nie był w stanie się na niczym skupić!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj Nadziejka, byłyśmy w baardzo podobnej sytuacji, tym razem też nie wierzyłam, że się uda, jak już pisałam gorsze zarodki, mniej ich itd a popatrz jak wyszło. Na Ciebie przyjdzie na pewno czas i to już nie długo coś tak czuję, może pomyśl jeszcze nad tym IVF? Sylwia 0406 ja brałam puregon i jeden zastrzyk menopuru. trzymam kciuki za stymulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska jeszcze raz podjedziemy do IUI i jak się nie uda to będziemy próbować z IVF....nie mamy wyjścia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Liska.. Zazdroszczę :( Iren..Zazdroszczę Tobie nastawienia. Ja pewnie jutro dostanę @ Jakoś nie mam ochoty zabierać mrożaków, po tylu niepowodzeniach jakoś nie wierzę.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Kiedyś sobie wyobrażałam co będzie jak się dowiem że będę w ciąży, myślałam gdzie będę rodzić itp. Takie podstawowe sprawy. Teraz już się nad takimi rzeczami nie zastanawiam..Liska..Nawet sobie nie wyobrażam jak wielką radość musisz czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Iren.. Widocznie coś się zmieniło, jak pytałam w zeszłym roku to zabieg można było zrobić na NFZ - ze znieczuleniem miejscowym, lub zapłacić 400 zł za znieczulenie ogólne. Teraz widocznie płaci się za cały zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska, wow...blizniaki!!!no to podwójne gratulacje!!!Super wiadomosć:)Dziękuję za info. Nataszka,nie łam się kochana...na pewno się wreszcie uda.Zobacz ile tu dziewczyn zmagało się z niepowodzeniami, a teraz są szczęśliwe.Na Ciebie też przyjdzie czas,tylko musisz uwierzyc i zmienic nastawienie.Nie poddawaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź :) Liska gratulacje!!!!! Nadziejka jutro umówię się na wizytę , w przyszłym tygodniu zacznę antyki i dalej stymulka :)no chyba , że coś wypadnie podczas wizyty innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska, gratuluję "podwójnego szczęścia" !!! Ja dziś jestem po badaniach do histerokopii i mam nadzieję że w styczniu uda mi się zrobić, bo czekanie na "cud" mnie wykończy. A NR 2012 życzę wszystkim spełnienia tych najskrytszych marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 Gratulacje!!podwójne szczęście ,ale niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, My postanowilismy podejść jeszcze raz do IUI, i wtedy jak się nie uda to zaczynamy przygotowania do ICSI. Nie ma wyjścia, trzeba walczyć do końca, ale jest coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka moim zdaniem dobra decyzja, czekająca a Ty masz jeszcze mrozaki? Joanna u mnie 5,5 dopiero tydzień:) Dzięki dziewczyny, ja bardzo się cieszę, że w ogóle się udało, ale bliźniaki sa jednak szokiem, niby człowiek wiedział, że tak się może zdarzyć i jest to prawdopodobne ale nie nastawiał się:) Ale powiem Wam, że mina Emka ja usłyszał " są dwa" była bezcenna:)Boję się czy dam sobie radę z takimi dwoma szkrabami, ale do odważnych świat należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Czekajaca, byłas w Polmedzie na histeroskopii? i jak ??? Ja ide jutro, boje sie troche, bo boli mnie ciagle krzyrz i brzuch. mam nadzieje ze nic powaznago nie znaja. A u ciebie? wszystko dobrze wyszlo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Liska, Gratuluje!!!!!!! Tak sie ciesze ze ci sie udało!!!!!!!!!!!!! Dbaj o ciebie i o maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Czekajaca , kiedy idziesz na histeroskopie???? zle odczytałam myslalam ze jestes juz po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wieści się tu dzisiaj naczytałam - "przyszła kryska na Liska" :) - wielkie gratulacje! aby podwójne szczęście się tylko potęgowało! a brzuszek rósł i rósł! Dbaj o siebie i fasolki! To jest teraz priorytet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gratuluje dziewczynom zaciazonym a tym co tego pragna zycze spelnienia tych marzen w 2012!!!!!!!! Margi Chcialam sie jeszcze czegos zapytac....pewnie masz juz dosc tych pytan ;) Chodzi mi o przygotowania...jak bylas przygotowywana przed przyjeciem zarodkow? Chyba sie zdecydujemy na komorke od dawczynu i pewnie przygotowania moze innaczej wygladaja. Lekarz odpisal mi ze bede miec ok 6tyg przygotowan. A ty mialas ile wczesniej i co sie bierze ? Zastrzyki czy tabl.? Wywoluja owulacje czy jak? Przepraszam ze tak cie wypytuje ale nie mam kogo sie o to zapytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evian ja miałam przygotowania na cyklu bezowulacyjnym, brałam Progynovę 3x1 by podnieś poziom Estradiolu i zwiększy endometrium, potem Ovitrelle 4x 1/5 ampułko-strzykawki. Przygotowania mniej więcej 1,5 m-ca trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evian ja miałam przygotowania na cyklu bezowulacyjnym i trwały mniej więcej ok 1,5 m-ca. Brałam progynovę 3x1 na wzrost estrogenu i endometrium bo u mnie było z tym kiepsko a także ovitrelle 4x 1/5 ampułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gy
trzymajcie sie dziewczyny mi sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gy
z dawcy nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejka 27
Gy a za którym razem Ci się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
dziewczyny, czy wiecie kto w Polmedzie wykonuje histeroskopie. Nawet wyleciało mi z głowy zeby zapytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LISTKA25 moje gratulacje! weszlam dzisiaj tutaj pierwszy raz,poniewaz tez jezdze do POlmedu do dr.Siejkowskiego, 3-eci cykl jestem u NIego. A pisze akurat teraz do listks25 bo my wchodzilismy po Was na wizyte, wyszliscie i cieszyliscie sie,ze blizniaki i z wrazenia zdjecia zapomnieliscie dr,mowil :)))) MOJE GRATULACJEEE , bede z Wami pisac, napisz w skrocie o sobie zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z Męzem staramy sie od sierpnia 2010 z tym,ze w styczniu udalo sie 2011 ale na krotko, poronilam samoistnie, przyczyna niby nie znana,ale mialam kilka zmartwien osobistych i upadek w zimie na lodzie ,wiec krwawienie przyszlo napewno z tego. Potem czekalam do miesiaczki i staramy sie znowu tak od marca mozna powiedziec. Do polmedu trafilam 28 pazdziernika 2011, jestem 3-eci cykl u dr,Siejkowskiego, mialama wykonane badania na hormony, mialam za wysoka prolaktyne,ktore leczylam i narazie juz nie biore bo spadla mi do minimum, hmm slabo mi rosna pecherzyki,wiec biore juz 5-ty cykl clo a u dr,siejkowskiego od poprzedniego cyklu jeszcze puregon a w tym cyklu clo puregon i raz 75j menopur, ostatnia wizyte mialam wlasnie we wtorek 3 stycznia, jeszcze nie pekl pecherzyk ,dzis bylam na monitoringu u nmnie w miescie, lada moment peknie,dzis test owulacyjny wyszedl mi pozytywny i czekac. W nastepnym cyklu jak sie nie uda robie HSG we Wroclawiu a Mąż powtorzyc badania nasienia tez we Wroclawiu. To na tyle. Nadzieja umiera ostatnia,wiec czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×