Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Coś szwankuje to forum, nie moge dodac wiadomości, Nikol dawaj nam tu wyniki, coś tam na pewno ci powiemy:) Liczy się też ruchliwość typ a,b Kamkrzem gratki ciociu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to uwaga wklejam wyniki: - ph 7.9 - objętość 2,80 ml - konsystencja prawidłowa - aglutynacja 5% - liczba leukocytów 0 x10 do potęgi 6/ml - liczba plemników 39,20 x10 do potęgi 6/ml - liczba plemników w ejakulacie 109,76 x 10 do potęgi 6 Ruchliwość plemników - ruch szybki postępowy (typ a) 17% - ruch wolny postępowy (typ b) 15% - ruch inny niż postępowy (typ c) 27% - plemniki nieruchome 41% Żywotność (% plemników żywych) 65% Plemniki o prawidłowej budowie 15% Plemniki o patologicznej budowie 85% No i jak jest bardzo źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikol,wyniki Twój Emek ma bardzo bardzo podobne do mojego wiec się nie martw,jest dobrze:))) typa a+b ma byc minimum 32 % wiec jest w normie plemników o prawidl.bud ma byc wiecej niż 4% a jest 15 % wiec bardzo dobrze:) Powiem tak,nam dr.S.powiedział,że z takimi wynikami męża naturalnie zrobili dzidziusia ,a Twój ma bardzo podobne. Macie jeden stresik mniej,bo męża wyniki są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za odpowiedź trochę mi ulżyło no to tak wyniki nasienia dobre, wyniki hsg prawidłowe teraz tylko badanie hormonów no i jedziemy do Polmedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nam szwankuje to nasze forum kochane.. a ja umieram..głowa mi od godziny pęka. Normalnie wzięłabym tabletkę, ale oczywiście "mogę być w ciąży", więc muszę się męczyć. Dobrze, że do 16.00 już tylko 40 min:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja również nie jestem zadowolona z GMW za dużo czasu tam straciłam chodziłam do dr N ale mam nadzieję, że tutaj nam się w końcu uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 28
Lenka a czujesz jakies dziwne objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
cześć dziewczyny! jestem. moje samopoczucie bez zmian chociaż sobota coraz bliżej i jestem lekko podenerwowana. dalej nie mam żadnych objawów hm chociaż wczoraj wieczorem poczułam ukłucie tak przez około 10 min i tak samo w nocy. Mania co u Ciebie? jak Ty się czujesz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula126
Hej dziewczyny. Mam pytanie wiecie może coś na temat przecięcia osłonki zarodka i kiedy to się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaG17
Dzięki dziewczyny.A tam do tego laboratorium muszę się rejestrować czy z ulicy można tak po prostu przyjść? Fajnie,że dla Polmedu taniej tylko ja nie mam skierowania bo dr wysłał mi mailem to co musimy zrobić więc tak na słowo uwierzą,że my z Polmedu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaG17
Lena 82 a brałaś coś na pęknięcie pęcherzyka?Kurczę zaczynam się stresować :-)Pierwszy raz czekam na okres jak na zbawienie :-)I zapewne się spóźni jak to zawsze kiedy czekam...:-) natasza co u Ciebie?Jak się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
tak Sylwio,badania mam na 11 dzień po punkcji, wypada na sobotę niestety - żaden lab w mojej okolicy nie robi badań i trzeba będzie pojechać do wrocka - na powstańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Liska! Wiekszosc dziewczat nie ma opisow i nie wiem kogo pytac!Chcialam sobie urlop na ten czas zaplanowac, mam tylko 2 tyg.i nie wiem czy mi wystarczy,ale chyba dopiero dowiem sie na wizycie.Raz jeszcze dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-nn1
Irewen..Pytaj, odpowiemy..Na co urlop? MałaG..Dziękuję, trochę lepiej. Mam nadzieję że mrozy odpuszczą do mojej wizyty bo przeraża mnie nasze pkp. Już kiedyś stałam przy -20st bo pociąg się zepsuł. Dobrze że choć słońce świeciło przez szyby, bo ogrzewanie wiadomo - elekryczne, zepsuło się wraz z pociągiem. Kiedyś miałam wyjechać o 11 a dotarłam do Wrocławia po 16! Br..Nienawidzę zimy, lubię ciepełko. Anula.Pytałam kiedyś o przecięcie osłonki. Stosują jak otoczka jest twarda, ponoć widać po zarodku jaka jest. Blastocysta już zwykle nie ma otoczki. Dr S. powiedział że kiedyś częściej robili ale nie zauważyli wzrostu skuteczności. może następnym razem jak się nie uda (tfu, tfu!!!) pomyślę o tym. Nikol..Wyniki ok! Dziewczyny..W tym lab nie ma zniżek dla polmedu. Płaciłam zawsze zgodnie z cennikiem, specjalnie przeglądałam.. Skąd wzięłyście zniżkę? Denerwuje mnie że nie dość że te wyniki tyle kosztują to biorą jeszcze za pobranie krwi! Teraz to już tak chyba wszędzie jest, Ja na bete jechałam specjalnie do Wrocławia bo u mnie na wynik czekało się 3 dni :/ MałaG..Idziesz i mówisz jakie chcesz wyniki. Tylko jak pójdziesz po południu to wyników już raczej w ten sam dzień mieć nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-nn1
doczytałam..Ja podchodzę do crio na ,,sztucznym cyklu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-nn1
Żadnych tabletek przed dipheleriną nie brałam. Pod koniec cyklu diphelerina. Polem lh i stradiol i dopiero prygenowa. 2 tyg na ,,podkarmienie" endometrium powinno wystarczyć. Tylko nie bierz urlopu od razu jak zrobisz wyniki lh i estradiolu. Bo i tak potem wcinasz prygenowe i od razu endometrium nie urośnie- więc szkoda tracić dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała,możesz z ulicy tam pójść.Jak będą wypisywać zlecenie to powiedz,ze to do Polmedu i oni wtedy pytaja na którą masz wizyte i sami dzwonia do kliniki z wynikami;możesz też sama odebrać,ale to strata czasu. No właśnie ja też nie zauważyłam,żeby bylo taniej dla klientek Polmedu,no ale może się nie upominałam o rabat;)A i zgadzam sie z Nataszą,że mogliby sobie darować już te 5 zł za pobranie,tyle kasy tam zostawiamy...Nie jest to na pewno tanie laboratorium,za hcg płaciłam zazwyczaj 35 zł,a tam krzyczą sobie 40+5=45 zł,no ale coż, korzystanie z usług tego lab to po prostu wygodniejsza opcja. Emilia,trzymam kciuki za wysokie hcg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki natasza! Ja wlasnie jestem po anty i po dipherelinie w poniedzialek lh i estradiol.Mieszkam zagranica i zastanawialam sie czy juz urlopowac od poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jaki tu ruch, powoli sie zaczynam gubić w Was dziewuszki, ale dam radę:) Emilia 123 huhu sobota coraz bliżej:)A może spytaj czy jak zrobisz w piątek to będzie znaczna różnica? co ty masz teraz za badania HCG, progetseron i estradiol? Jeśłi chodzi o laboratoria to powiem Wam, że tam wcale nie jest drogo, ja pierwszy komplet badań wraz z emkiem robilam na kamieńskiego w szpitalu, wydaliśmy tam ponad 800 zł, natomiast juz przy drugim podejściu zrobiliśmy na powstańców i wyszło 580. Badania praktycznie te same, może o dwa mniej, ale i tak duża róznica. Jak robilam komplet badań to Pani wyciągnęła osobna karteczkę z cenami za badania dla Polmedu, oczywiście nie wszystkie są taniej ale na pewno niektóre są. Za betę na kamieńskiego płacilam 54 zl, a tu 45. na estradiolu byla róznica 4 zł, wychodzilo, że na powstańców taniej. W każdym labie biorą teraz za pobranie. Irewen przy crio może urlop nie będzie potrzebny, kurczaki nie pamiętam już czy e2 robilo się przed każdą wizytą przed crio? nataszka pomóż:) Bo jak nie to może jak się na wieczory będziesz umawiać na podglądanie endo to wystarczy. Ja mam jutro widzenie z dzieciaczkami:):) Lena82 gdzie Ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen antyki tez bralas przed crio? masz tendencje to torbieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula126
Dzieki natasza zapytam dr.Siejkowskiego jak pujde na wizyte jak to jest w moim przypadku i czy opłaca się to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-nn1
Właśnie też mnie zastanowiły te antyki przed crio. No ale może u Ciebie był jakiś cel. Dziewczyny ja mieszkam na zadupiu i u mnie beta 26 zł w szpitalu. I wyniki w ten sam dzień :) I na prg cze estradiolu też ok 3 zł taniej. To aż 5 zł biorą za pobranie??? Zdzierstwo.. Jeśli chodzi o estradiol przy crio to lekarz mówił że trzeba badać. Ale z rozmowy wywnioskowałam że nie cały czas (może przed samym crio żeby sprawdzić czy dostatecznie wysoki?). Zaplanuj sobie tak żeby po transferze odpocząć i poleżeć, żeby sie mrożaki wgryzały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucałuje, ucałuje dzięki:) Ciekawe co tam zobaczę:) Nie mogę się doczekać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze widzisz te crio to tak jakoś szybko mi przeszło, że nie pamiętam. Ale na pewno nie robi się co wizytę. wszystko zależy od pracy jaką się wykonuje jak jakąs lekką to ja po crio nie brałabym wolnego, ani to nic nie boli, człowiek czuję się normalnie. Ale tak jak mowię, zależy od charakteru pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki,sama nie wiem dlaczego antyki,pierwszy raz mam crio,ale nie mam zadnych tendencji do torbieli. Liska pozdrowka dla malenstw!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
dobrze to Liska ujęłaś - huhu sobota coraz bliżej. mam teraz badanie HCG, progetseron i estradiol.pytałam się i nie mogę w inny dzień zrobić. z drugiej strony lepiej np w sobotę iż w poniedziałek. w tygodniu czas szybciej "płynie" do 15 w pracy, później relax i już wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×