Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Właśnie nie wiem, co się dzieje. Od pierwszego dnia transferu miałam brzuch jak balon, ale nic mnie nie bolało. Może ze dwa razy ukuło i nic, a dziewczyny raczej piszą o bólu w dole podbrzusza i w okolicach jajników. Nic mi nie pozostaje jak tylko poniedziałkowa weryfikacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro mam 2 weryfikacje ale strasznie sie boje... od 3 dni mi nie dobrze i wzdeta jestem i bąka puścić nie mogę bo brzuch boli ijelita ale zwalam wine na hormony..ovitrelle bralas kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak!!! Hcg Ci ładnie przyrosło i to najważniejsze,bo wiadomo,że ciąża się rozwija:)Bardzo sie cieszę,że zła passa przerwana:) Witaj ciężaróweczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie widzę mojego wcześniejszego posta, więc jeszcze raz napiszę AnnaK beta przepiękna :) Gratulacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje WAM nparwdę sama w to nie wierzę jeszcze!!! ale jak widzicie-marzenia się spełniają!!! musicie mooooocno wierzyć!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu dzisiaj zaglądam po pracy, a tu takie wspaniałe wieści:)Anna gratuluję, a tak się denerwowałaś:)jak pięknie urosła przez te dni. Super!!!Monch czekamy na Ciebie teraz pewnie w poniedziałek robisz bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama jeszcze w to nie wierzę ale i mam obaw pełno zrobię jeszcze we wtorek tą 3 weryfikację! testu nie robiłam, bo z nimi to wiadomo jak jest:) Monch ty kiedy bete robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaKK GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! Moze wiosna przyniesie u wielu z Nas same plusiki i Bhcg wysokie:))) AnnaKK a Ty naturalnie czy w jaki sposob sie udalo??bo nie kojarze Cię zbytnio:) Monch u CIebie tez widze OK !!!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, AnnaKK gratuluję :D:D Monch u Ciebie też beta ładnie przyrasta, więc będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąż czekam...
Opiszę kilka sytuacji które miały miejsce w tym ośrodku, oceńcie same. Miałam robioną zarówno inseminacje jak i in vitro. Lekarze mało mówni. Nie odpowiadając rzeczowo i wyczerpująco na pytania. Kiedyś zapytałam lekarza dlaczego przepisał mi taki zestaw leków gdyż miałam robiony podobny zabieg w klinice w Poznaniu gdzie wtedy mieszkałam i tam podali mi inne leki i w innych dawkach. Lekarz mi odpowiedział ze u nie sie praktykuje taki leki i w takich dawkach - i na tym koniec. nie uprzedzili mnie o skutkach podania Otrivelu, który miałam sobie wstrzyknąć w dzień przed zabiegiem. po paru godzinach ból w podbrzuszu byl taki ze zwinęłam sie w pracy z krzesła, koleżanki chciała wzywać pogotowie. Gdyby lekarz choćby wspomniał o tym że mogę się źle czuć po zastrzyku gdyż jajeczka których miałam mnóstwo zaczęły pękać postarałabym sie o zwolnienie z pracy, tak najadłam sie wstydu i musiałam tłumaczyć co mi jest. Leki podają sami w klinice, zamiast wystawiać recepty albo przynajmniej zapytać pacjenta czy lek chce wykupić w klinice czy w aptece. Jest to istotna informacja gdyż niektóre leki w aptece mogłam kupić taniej. a przy takich kwotach które sie wydaje na leczenie niepłodności przez te wszystkie lata człowiek liczy każde 5 zł. Powinni z góry uprzedzać ze podczas symulacji nie zawsze będzie lekarz prowadzący albo jakoś zgrać terminy. Pan Polak jest naprawdę dobrym lekarzem i wybrałam klinikę ze względu na niego jednak on przyjmuje tak rzadko ze nie miałam wyjścia i musiałam brac wizyty u co chwile innego lekarza. W takiej sytuacji pacjent traci zaufanie bo nie można sie zgrać ze wszystkimi lekarzami. W osrodku w Poznaniu prowadził mnie caly czas ten sam lekarz i ten sam robił mi zabieg, nie musiałam sie martwic kto przyjdzie na umówioną wizytę co do daty ktorej nie mam wplywu bo o dacie wizyty decyduje lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wciąż czekam- kiedy trafiłam do tej kliniki odniosłam podobne wrażenia, jednak z czasem przyglądając się stwierdziłąm, że tam poprostu jest taki klimat.Tam każda kobieta ma swoją histerię,panikuje itp.. Możesz wybrać inną klinikę, taką gdzie lekarz będzie uśmiechnięty, dla którego istotne będzie to aby odebrać go jako kogoś sympatycznego, poda Ci rękę na przywitanie i wstanie na dowidzenia. Tutaj raczej tego nie ma.Oni poprostu skupiają się na tym, co istotne, im bardziej zależy na fachu i na efekcie,nie naciągają i są szczerzy. Na samym początku zadawałąm mnóstwo pytań i za każdym razem rzucaną ot tak o odpowiedż.Nie ukrywam irytowało mnie to bardzo, bo kto-jak nie lekarz ma mi udzielić odpowiedzi.Zwłaszcza że to wszystko jest tak drogie....Wiec uzbroiłam się i poprostu robiłąm to, co karzą.Dostosowałąm się.Nigdy nie narzucano mi zakupu leku, dr Ellias proponowała najpierw aptekę, potem zakup u nich zaznaczając iż w Polmedzie będzie on droższy ( tak jest w każdej klinice).Myślę, że mają tam taki obrót pacjentek, tyle przypadków i przy tym stres, że nie zwracają uwagi na swoim odbiorze ,tylko na tym aby byli skuteczni. Polecam każdego lekarza z Polmedu naprawdę! Też chciałam chodzić tylko i wyłącznie do Dr Polaka, ale nie było to możliwe wieć dostosowałam się do warunków i wizyty miałam u każdego lekarza.Pamiętaj, że oni tam konsultują każdą pacjentkę wspólnie i tak naprawdę Dr Polak decyduje o wszystkim. Na zakończenie fakt są małomówni, ale nie zniechęcaj się.Po ovitrellu każdy czuję się inaczej tak jak po każdym innym leku ja np rewelacyjnie zniosłam stymulację, mimo że ostrzegali mnie o tym jak będę zle się czuła,wieć jak widzisz nie ma tutaj reguły.To natura decyduje jak reagujemy na hormony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciąż czekam ja właśnie poniekąd z tych względów zmieniam klinikę :). Ja wolę aby mnie przyjął inny lekarz niż ten kto prowadzi i wykonał zabieg ale w odpowiednim czasie. Ja rozumiem że to są ludzie mający swoje rodziny i nie sposób aby przyjmowali 24 godziny na dobę, a wiadomo, że owulacja to natura i nie da się jej ustawić. Ja właśnie tak miałam jeden lekarz prowadzący i iui wykonane w godzinach pracy tegoż lekarza a nie w czasie kiedy iui miałaby największe szanse powodzenia. I co ? wydałam tylko kasę niepotrzebnie i zawiodłam się. Dlatego w tej materii chyba ważniejsze kiedy a nie kto wykona zabieg i to może być plus tej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×