Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

hehe aż niemożliwe 3 foremki maja punkcje jutro, na pewno będziecie się mijać:) Anka do odważnych świat należy, dobrze, że dołączyłaś:) witam No to cóż dziewczynki, macie moje mocno zaciśnięte kciuki!!! Anulka na prawdę lepiej odwlec transfer niż z góry skazać go na niepowodzenie.Oby to byl jakis bład i wyniki się poprawiły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za miłe słowa :) jak tylko dojadę do domu to napiszę jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny powodzenia jutro i w dalszych etapach. Ja dzisiaj dostałam pierwszy zastrzyk i jutro ostatnia tabletka any. Czy wasz tez po tym zastrzyku troszkę bolało? I co teraz mam czekać na okres? Z góry dzięki. Ale chciałabym być już jutro na Waszym miejscu dziewczyny już nie mogę się doczekać, odliczam dni do przyjazdu do Polski. Cieszę się, że tyle Was tu jest, zawsze raźniej. pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria powinnaś dostać @ za jakieś 3 dni po ostatniej tabletce,będzie bardziej skąpa i moze to być coś w rodzaju plamienia więc się nie przejmuj. Po zastrzyku może boleć,bo jest on domięśniowy i zależy jak został zrobiony;poza tym ten płyn się rozchodzi więc możesz odczuwać dyskomfort. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny wiem że lepiej poczekać ale wiecie jak to jest człowiek czeka szykuje się a na samym końcu wyskakuje takie coś ale mam nadzieję że dzisiaj wyniki wyjdą dobre i że normalnie pojadę na transfer a jeżeli nie to poczekam:) Ewelka, Anka, Aritka powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no ale ruch się zrobił, Monch cieszę się bardzo z twojej betki:) Dziewczyny powodzenia dzisiaj, ale widzę,że już za późno napisałam:)już będziecie po jak odczytacie.Trzy punkcje dzisiaj no to maja roboty dzisiaj:)życzę, żeby były owocne i dalej już wiecie:)Anulka dziewczyny mają rację jak ma się nie udać przez złe wyniki to lepiej poczekać szkoda łez.Będę kukać dzisiaj co i jak poszło Wam dziewczynki. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, Anka, Aritka czekamy z zaciśniętymi piąstkami za piękne wyniki i sex na szkiełku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! juz w domciu :) wszystko poszło gładko , 7 jajek pobranych :) 4 ładne a pozostałe to się okaże :) jutro mam zadzwonić i dowiem się jak się zapładniają. transfer prawdopodobnie w wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita to super, że już po:)ciekawe jak dziewczyny nie spotkałyście się:)Trzymam kciukasy, żeby pięknie się zapłodniły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Dzięki za tak miłe powitanie i zaciśnięte kciuki. Jestem już po, ale trochę się u mnie pogmatwało. Ogólnie każda stymulacja w moim przypadku jest trudna. Ta była najdłuższa i najbardziej zakręcona:) Wyobraźcie sobie, że w czwartek (19.04) miałam 2 duże pęcherzyki- 23 i 24mm, reszta: 19mm, 16mm, 13mm, 12mm... Liczyliśmy oczywiście na te największe. W trakcie punkcji okazało się, że trzy największe są puste. Komórki były za to w tych małych pęcherzykach! Nie wiem jak, ale nazbierano 13 komórek, z czego 3 są ładne, a reszta nie wiadomo. Polak powiedział, ze całą noc będzie nad nimi czuwał i je zapładniał:) Jutro będzie coś więcej wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka to bardzo dobre wiadomości:)Szykuj się kochana szykuj:) Arita trzymam kciuki za zapładnianie,oby wszystkie komórki były piękne i pięknie się dzieliły:) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! Aritka,Ewelka,Anka-trzymam kciuki,oby ladnie sie zapladnialy!!!! Margi!!!CO U CIEBIE?przygotowania do wyjadu? Anulka-juz wiesz ile bedziesz miala zarodkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irewen ja bede miała tylko jednego bo tylko jeden mi został:( Ale wierze że szcześliwy i że zostanie ze mna:) dziewczyny trzymam kciuki zeby ładnie wam sie komóreczki zapładniały i dzieliły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziewczyny trzymam kciuki za wasze komóreczki, niech się ładnie zapładniają :):) Irewen dzięki za pamięc, ja już od dawna jestem przygotowana do wyjazdu, ciuszki już poprane i teraz czekamy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Słyszałyście w ogóle o takiej sytuacji, że duże pęcherzyki były puste, a w małych komórki? Może ktoś jeszcze tak miał? Siedzę teraz pełna strachu, analizuję wszystko jeszcze raz, wpisuje wątek bezskutecznie w Google i ... NIC! Nie mogę nic znaleźć. Ale z innej beczki... miło widzieć w opisach, że tyle Polmedzianek jest w ciąży. To dodaje sił. Nic, pozostaje mi czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale się porobiło, tłok jakiego chyba tu jeszcze nie widziałam. W Polmedzie mają przez nas b. pracowity okres hehe:-) Arita, Anka, Ewelka trzymam kciuki mocno zaciśnięte, żeby komóreczki ładnie się dzieliły, a za kilka dni za udane transfery! Anka witamy- tym razem się uda! Anulka super, że jednak możesz podchodzić do transferu, także i za Ciebie trzymam kciuki bardzo mocno! Maria mnie po piątkowym zastrzyku nic nie bolało. Nawet się zdziwiłam, bo zostałam ostrzeżona, że może być nieprzyjemnie, a ja nic a nic nie czułam. Ja tabletki biorę do niedzieli i też będę czekała na @, więc czekamy razem:-) Monch- gratuluję pięknej betki! Liska, Sylwia- trzymajcie za nas wszystkie mocno kciuki:-) Pozdrowienia dla Was szczęśliwe mamusie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok. Wczoraj nie miałam siły jakoś to znieczulenie dało mi w kośc. Sześc komórek pobranych. Dziś mają dzwonic i poinformowac co i jak. Transfer najprawdopodobniej we wtorek. Anka miałam punkcję jako pierwsza byc moze mijalyśmy się ale ja byłam tak zakręcona że niewiele pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Ewelka nie mijałyśmy się, bo ja miałam punkcję ostatnia - trzecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) Ale tłok... Witam wszystkie nowe forumowiczki i "stare" oczywiście również ;-) U mnie bez zmian,we wtorek wizyta więc dowiem się więcej i na pewno dam Wam znać ;-) Miłego dnia życzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Musisz sama zadzwonić. Ja to zrobiłam przed chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ja jestem w trakcie czekania na wyniki genetyczne.Bardzo sie boje, mam zadzwonić w tym tygodniu i dowiedzieć się czy wszystko jest dobrze, czy możemy iść dalej.jestem cała w nerwach, nie potrafię się skupić. Pozdrawiam i gratuluje tym którym się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Anka, u mnie podobnie, 2 juz sa po 19, 20mm, a reszta po 13, 14,12.... i to ogolnie na 8 moge liczyc... i to stan na sobote, jutro ide z estradiolen i jeszcze progesteron kazali mi zrobic, Punkcja prawdopodobnie w srode...Ostatnio tez nie bylo najlepiej pobrano mi 5 komorek z kt 4 sie zaplodnily... Nie wiem jak jest zazwyczaj pobieranych czy to dobrze czy zle.... Powodzenia wam, dziewczyny, Zeby wszystko wam sie udali zeby wasze mazenia sie spelnily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Anulka, tak, szybciutko zlecialo:) Co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka i jak z komórkami się sprawy mają??? Irenn,wynik całkiem dobry,pewnie jeszcze Ci ich przybędzie więc się nie martw:)Powodzenia Anulka zgodnie z zamówieniem przesyłam ciążowe wiruski:) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×