Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość irenn
sorki nie progesteron tylko estradiol:) 540:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulak126
czesc dziewczyny, chciałam sie wam poradzic bo mam problemy z TSH jak to iłam badanie miesiac tem u to miałam wyniki super a zrobiam badanie w tym tygodniu to TSH mam 5,9 a norma jest chyba do 4,5 i nie wiem co zrobic a w poniedziałek transfer, nie wiem wezme teraz wieksze dawki leku mam nadzieje ze pomoze.i właśnienie wiem czy zadzwonic do polmedu sie zapytac czy z takim Tsh można podejsc do transferu czy wziasc te wieksze dawki i isc normalnie na transfer???? moze mi sie tak podniosło od tych wszystkich hormonów?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn transfer jest między 2-5 dniem,jednak najczęściej za 3 dni. A czemu Ty badasz progesteron? z tego co wiem to przy stymulce bada się estradiol....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, chciałam sie wam poradzic bo mam problemy z TSH jak to iłam badanie miesiac tem u to miałam wyniki super a zrobiam badanie w tym tygodniu to TSH mam 5,9 a norma jest chyba do 4,5 i nie wiem co zrobic a w poniedziałek transfer, nie wiem wezme teraz wieksze dawki leku mam nadzieje ze pomoze.i właśnienie wiem czy zadzwonic do polmedu sie zapytac czy z takim Tsh można podejsc do transferu czy wziasc te wieksze dawki i isc normalnie na transfer???? moze mi sie tak podniosło od tych wszystkich hormonów?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam betę 420 :) Myślałam, że będzie większa, ale w Polmedzie powiedzieli że prawidłowo przyrasta, więc jestem spokojniejsza. A co do krwawienia, to podobno się zdarza. Mam kontrolować i jak by coś się działo to dzwonić. Wizytę mam dopiero za tydzień w czwartek, bo wcześniej to i tak by nie było widać na usg. Pozostaje mi myśleć pozytywnie i wierzyć, że jestem w ciąży ;) Mietka jeśli chodzi o wiarę, to też jestem osobą wierzącą i praktykującą. Nawet w niedzielę to zamiast we mszy uczestniczyć, to "rozmawiam" z P.Bogiem aby dodał mi sił i zesłał na mnie cud bycia mamą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch dobre wiadomości:)Chyba już jesteś spokojniejsza co??? A z betą to nie przesadzaj kochana,bo skoro 16 dnia miałaś 111,a dziś jest 19 dzień i masz 420 to jest to jak najbardziej ok:)Powinno być 114%przyrostu w ciągu 72 h;jest dobrze i to najważniejsze:) Dbaj o siebie i maluszka/maluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka,chciałabym Ci coś doradzić,ale w tym temacie wogóle się nie orientuję. Najlepiej chyba będzie jak zadzwonisz do Polmedu. Pozdrawiam i trzymam kciuki za transfer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch super wieści:) dzieki sylwia napisałam juz e-maila do dr zeby nam doradził mamy zrobic nie chce odkładać transferu ale jezeli dr powie ze trzeba to trudno poczekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch no super, beta dobrze przecież przyrosła, a krawienie Ci się nasililo? anulka wysokie TSh robi problemy z zagnieżdżeniem zarodka, ponoć dla staraczek powinno byc poniżej 2 wtedy jest dobrze, ale nie ma co sie sugerować bo sa i ciąże z wysokim TSH, aż sama jestem ciekawa co doktor Ci napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska tez sie zastanawiam ale jutro do niego zadzwonie bo mysle zeby zrobic tak: od jutra zaczne brac wieksza dawke leku a w sobote powtorze wyniki, bo powiem wam szczerze ze zdziwiłam sie ze mam taki wysoki poziom bo i tak dwa miesiace temu dostałam wieksza dawke leku a miesiąc temu jak miałam mieć crio na naturalnym cyklu to Tsh miałam na poziomie 1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch dobre wiadomości i nie denerwuj się bo to nikomu nie pomaga ;) Punkcja jutro czyli w sobotę ;) Pozdrawiam Was wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka już w sobotę, ale zleciało. Kciuki zaciśnięte. Zobaczysz chwila moment i będziesz oglądać swoje komóreczki na monitorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna1274
witajcie ja musze czekac do marca przyszlego roku i wtedy tez startujemy z invitro najgorsze jest to czekanie to mnie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka_nati
dziewczyny a leczyłyscie tam endometrioze? jakie było postępowanie lekarzy ? zalecali wam od razu in vitro ? proszę dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, anulka i co z tym TSH? Ewelka jej jak ten czas leci, to jutro czeka Cię odlocik:P:P m84 dla mnie zwykłe naciąganie, to zwykly termometr z małym komputerkiem, który wylicza dni płodne, a wystarczy w kalendarzu wprowadzać dane i też da się zobaczyć kiedy ma być owulka, choć przyznam szczerze, ze ja tej temperaturze też jakoś nie wierzę, aleja to ogólnie z niedowiarków i nie lubię takich "nowości", bo to sa tylko stare metody ubrane w nowy design:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna1274
duzo by mowic mam 31 lat moj maz 38 2 lata temu zaczelam szkole ktora trwa trzy lata i niechcialabym jej w polowie przerywac choc uczuciowo jestem po polowie ale musze tez myslec o przyszlosci zeby miec prace i nie byc zalezna od meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Czesc Dziewczyny,mam drugie glupie pytanie :) uzywałyście tego (cholernie drogie): 'Baby-Comp'??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) liska niestety nic nie wiem bo nie dostałam odpowiedzi:( Ewelka no to juz jutro punkcja:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jutro i powiem szczerze że mam wielkiego stracha już nie z samą punkcją co potem czy się zapłodnią, ile się zapłodni czy będą sie ładnie dzielić ech same niewiadome. Proszę o wsparcie duchowe ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska właśnie dostałam wiadomośc ze jutro mam powtórzyc badania i niestety dr napisał ze jezeli wyniki beda nie ok to lepiej bedzie przełożyć transfer:( Ewelka bedzie dobrze zobaczysz:) na pewno bedziesz miała dużo pieknie zapłodnionych komórek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Cześć! Leczę się w Polmedzie od 1,5 roku. Jestem w trakcie trzeciego in vitro. Jutro mam punkcję. Dopiero teraz "odważyłam" się dołączyć do was:) Ewelka B, o której masz w sobotę punkcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweluś nie martw się i spokojnie czekaj. Wiem łatwo mi mówić, ja też tak miałam, ale naprawdę potrzebujesz teraz spokoju. Wszystko będzie dobrze. Jutro nic nie robię tylko zaciskam mooocno piąstki :) Anię1985 też bardzo mocno ściskam. Aniu do trzech razy sztuka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anka! widzę , że jutro będzie wielkie jajko branie w klinice :) ja też się na nie szykuję :) dziewczyny życzę udanych punkcji i obfitych w jajeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja rozumiem,że jesteś zła,że wyniki nie są dobre;kurcze i to tak przy końcówce, akurat wtedy kiedy ma byc transfer...no ale lepiej tak i zwiększone szanse na ciąże niż ryzykowanie i potem smutek i łzy...może wyniki jednak będą dobre???życzę Ci tego z całego serca i trzymam kciuki:) Ewelka będę jutro myślała o Tobie;życzę pieknych dojrzałych jajeczek i pomyślnego zapładniania:)Powodzenia Anka witaj wśród nas:)Tobie również życzę powodzenia jutro,oby wszystko szło zgodnie z planem:) Arita za Ciebie również trzymam kciukasy,owocnego jajkobrania życzę i zapładniania:) Dziewczyny Powodzenia dla Was wszystkich;jak dojdziecie do siebie po punkcji skrobnijcie kilka słówek tutaj ,bo bedziemy czekały na jakieś wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×