Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Ewelka bardzo dobrze...betka rosnie ,oby tak dalej.trzymam kciuki za nastepna..bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. Nie mam dużych doświadczeń i wiedzy takiej jak wy. Prosze o pomoc w interpretacji wyniku AMH. Mam 39 lat, córkę i po naturalnym, bezproblemowym i szybkim zajsciu w ciąże w grudniu 2011- okazało się za mam ciąże obumarłą. Teraz zastanawiamy się z mężem czy nie ponowić starań o dziecko. Ale AMH wyszło 0,74 . Czy Waszym zdaniem mamy szanse na ciąże? Będę wdzięczna za pomoc i odpowiedz. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka superowe wiadomości:)Piękna betka i życzę Ci aby nadal tak pięknie przyrastała:)Jesteś kolejną cięzaróweczką polmedową:)Gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
Witam Dziewczyny jestem po zastrzyku z Diphereliny .07 maja mam kolejną wizytę.Mam oczywiście zrobić badanie z estradiolu i LH .Napiszcie proszę co dalej? Jakie leki dostałyście? Jak to wygląda cenowo ? Czy same kupowałyście leki , czy miałyście z POLMEDU. mario2510 co u Ciebie? Jak przebiegła wizyta 02.05.2012 ? Jak badania? Pozdrawiam Wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka tak mi przykro... Ewelka Tobie gratuluję,cieszę się razem z Tobą ;-) Za wszystkie inne polmedzianki trzymam kciuki!!! ;-) Ja czuję się ok,cały czas mam wrażenie jakby mnie dół brzucha ciągnął,takie ból,nie mocny ale odczuwalny.Nie wiem co to może być ?! I jeszcze uczucie jakbym mokro miała,hihi.Dziwne ;-) Pozdrawiam Was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona,na wizycie lekarz dobierze Ci leki,biorąc pod uwage wcześniejszy wywiad i twoje wyniki. Ja byłam stymulowana gonalem i menopurem i powiem Ci jakie są ceny tych leków:gonal 1200zł za pen/900 jednostek/oraz menopur 100 zł/ampułka.Leki miałam z Polmedu. Jak zaczniesz stymulację to pierwszą wizytę masz po ok.5 dniach i musisz się na nią zgłosić z wynikiem estradiolu zrobionym w tym samym dniu,lekarz robi usg,ocenia jak się stymulujesz i decyduje czy zmienić dawki czy nie.Takich wizyt masz ok 4-5 podczas stymulacji i kazda wygląda tak samo,zawsze rano estradiol a potem wizyta i badanie usg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
sylwia0406 bardzo dziękuję Ci za wyczerpującą odpowiedź. Rozumiem ,że takich wizyt mam mieć ok 4-5 podczas stymulacji - ale co ile dni ? ( 2-3 dni? ) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co:) Dokladnie tak,pierwsza jest zazwyczaj po 5 niach,a potem właśnie co 2-3 dni.Ilość wizyt zależy od długości stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Ilosc wizyt zalezy tez od wieku i od tego jak organizm reaguje u mnei bylo b. duzo a piersza byla po 3 dniach i pozniej co 2.:)Wiec to nie ma reguly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelkaB gratuluję ładnie przyrastającej bety :) She39 sądzę że jeszcze masz szansę na ciążę ale musisz zrobic szereg innych badań hormonalnych i usg by potwierdzic czy wszystkie wartości są prawidłowe. Najważniejsze jest też ilość pęcherzyków antralnych w 2-5 dc przy badaniu USG. Warto to sprawdzic. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam pytanie odnośnie tych wizyt przy stymulacji zrozumiałam że to co 5dni jest wizyta najpierw rano badania estradiolu później trzeba czekać na wizytę i wynik tak? a jak miałyście z praca bo to trzeba brać wolne nie miałyście problemu w pracy tak co chwile urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Myszka. ja mialam tam, jechalam na ul Weigla na krew, okolo 14 juz mialam w necie, czasami do 18 odbieralam oryginal i jechalam na wizyteokolo 19:20. Mozesz zrobic badanie na ul. Powstancow Sl, Wtedy oni sami przekazuje wynik do kliniki a ty tylko na wizyte odrazu przychodzisz, mi to nie odpowiadalo bo ja pracuje od 8 a na powstancow jest od 8. Na Weigla od 7. wiec po pracy, nie mowialam prac urlopu. Ja mialam co 2-3 dni wizyte.Ale z tym jest roznie... Mialam urlop na punkce i transfer. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
aha, po transferze tez 1 bralam wolne bo to najlepiej polezec.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje bardzo muszę to jakoś zorganizować bo mam do Wrocławia 100 km i prace tez na miejscu więc trochę będę musiała to ułożyć.a też pracuję od 8 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja mam podobną odległośc do Wrocławia jak Ty. Brałam urlop na każdy dzień wizyty. W pracy o nic nie pytali. Przecież masz prawo do urlopu a czy bieżesz co drugi czy co trzeci dzień to nikogo nie powinno obchodzic. Mi wypadła jedna wyzyta i punkcja w sobotę. Potem urlop na transfer. Nasatępnego dnia po transferze szłam do pracy. Mam pracę biurową więc stwierdziłam że nic mi nie zaszkodzi. Zresztą w klinice mówią że należy życ normalnie. Wzstryegac sie cieżkiej pracy i dzwigania. Całą stymulacja szybko minie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, nie jestem z Polmedu ale moze mi podpowiecie...Dzisiaj mam 5 dzien po transferze 5 dniowych blastocystow. beta mi teraz wyszla 3,40. Czy jest jeszcze nadzieja na ciaze???Jutro bede robila tez inne hormory.Nie wytrzymalam i pojechalam dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! EwelkaB gratulacje oby tak dalej!!!!! Myszka97 ja też mam do Wrocławia około 100km. popytaj u siebie w okolicy bo w niektórych rtywatnych laboratoriach albo w szpitalach robią badania od 7 lub 7.30 rano więc mogłabyś zrobić zawsze przed pracą ale popytaj czy wyniki zrobią na ten sam dzień. A na wizytę umawiaj się na późne popołudnie lub wieczorem 18 lub 19 więc zdążysz dojechać po pracy a urlop zostawisz sobie na pobranie i transfer. Mi z mojego lablatorium przesyłają wyniki faxem i mailem do Polmedu więc nie muszę ich już odbierać. mam nadzieję że jakoś pomogłam. Iwona3013 miałam wizytę w piątek pokazałam estradiol i lh zroblłam usg wszystko było ok więc dostałam gonal i menopur i mam sobie w domu te zastrzyki robić. Położna pokazała mi w Polmedzie po wizycie jak to się robi i zrobiła pierwsze dwa. Kolejne przez trzy dni i we wtorek na wizytę z estradiolem. kolejna wizyta w czwartek lub piątek ale to dopiero ocenią na wizycie. za wizytę i leki nic nie płaciłam powiedzieli że w dniu pobrania lub transferu czy jakoś tak> Tylko po wizycie jak dotarłam do domu to zrobiłam przelew na 5000zł zaliczki. teraz czekam do wtorku. nawet nie wiedziałam że te leki aż takie drogie masakra. Dziewczyny napiszcie chociaż mniej więcej ile zapłaciłyście za leki i wizyty przed samym pobraniem czy transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej Ewelka ale ja opóźniona jestem wybacz!! Moje serdeczne gratulacje!!! Anulka bardzo żal mi..:( Myszka to wizyta to tylko jedna jest często po pięciu dniach a kolejne są częściej. Co 2-3 dni, ale to u każdego wyląda indywidualnie bo zależy też od dni tygodnia, w niedzielę raczej nie ma wzyt stymulacyjnych itd. Może u Ciebie gdzies na mejscu jest laboratorium, które wykonuje badanie na ten sam dzień? małag17 siknij:) Anita 1984 ponoć zagnieżdzenie jest między 6-8 dniem od zapłodnienia, przy blastkach może to być nawet dzień po transferze albo 3 dni, tylko, że HCG w krwi pojawia się dopiero ok 2 dni od tego momentu, dlatego nie można robić bety tak wcześnie bo jest niemiarodajna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ! ja nie wytrzymałam i zrobiłam sikańca i niestety wyszedł negatywny :( totalna porażka , nie ma już siły :( łez też już brak :( gratuluję tym , którym się udało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki za za pomoc:) a może wie któraś czy w Wałbrzychu jest takie laboratorium?pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Arita, nie zalamuj sie... Wiem ze latwo sie mowi. U mnie do dzisiaj rano bolall brzuch a piersi byly obolale ale po poludniu wszystko milego ani bolu brzucha ani bolu piersi , nic.... Jutro tez zobacze swoj tragiczny wynik....Moze sie nakrecam, nie wiem ale tak odczuwam. Mam jeszcze 4 mrozaczki , bedziemy probowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita wielokrotnie słyszalam,że sikańce kłamią;jak masz niskie stężenie hcg to domowy test może jeszcze nie wykryć,tym bardziej jeśli robiłaś test po południu.Realny wynik to będzie ten z krwii,moim zdaniem powinnaś jutro jechać na betę. pozdrawiam i nadal mocno kibicuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria u mnie dopłata wyszła dość spora bo ponad 4000 zł, ale ja wybrałam aż trzy "długopisy" gonalu a jeden to koszt 1200zł. Zależy jak lek do stymulacji masz i ile go wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Ja doplacalam 3400 i tez 3 "dlugopisy" bralam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aritka bety już nie robisz? Maria ja miałam dopłaty 2800 a przy drugim podejściu 2600, stymulacja puregonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na becie , wynik po południu ale jetem pewna , że to tylko potwierdzi porażkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Ja tez czekam na wyniki. Wiem ze nic z tego nie bedzie. Piersi juz nie bola, brzuch tez. hormony spadly....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×