Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Ale mnie piersi np wcale nie bolały i nie bolą! Jedyne co to żyłki mi na nich wyskoczyły. Ale u innych dziewczyn np żyłki były a ciąży nie było, to wszystko to na prawdę są objawy subiektywne i nie należy się nimi sugerować! Ja podczas nieudanego crio miałam wszystkie objawy świadczące o ciąży i prawie byłam pewna, że się udało a tu niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Liska, dzieki za wsparcie. Mialam b. dobre 5 dniowe zarodki. Jesli nie nie uda to ja nie wiem juz dlaczego.... Mam jeszcze 4 mrozaczki, bedziemy probowac.Ale wiesz, przy swiezych wieksze szanse....Dziekuje ci za pocieszenie. Czekam na wyniki, maja byc za pare godzin tak mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita renn będzie dobrze. Trzeba myśleć pozytywnie. Czekam z zaciśniętymi kciukami. Ja jutro mam trzecia i ostatnią weryfikację bety. Kciuki mile widziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czekam niecierpliwie na Wasze wyniki z zaciśniętymi kciukasami:)Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego lepszE? Pani Kasia mi powiedziała przy crio, że z blastkami mrożonymi to jest tak, albo się nie rozmroża, albo się rozpadną, albo się rozmrożą i będą tej samej jakości co świeże! Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Aha, tak to jest...Zobaczymy, Dam szanse i nadzieje moim babelkom kt juz sa u mnie...Nie moge ich skreslac.Jesli niskie beda wyniki to jeszcze Ovitrelle wezme. Zawsze jakies szanse sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras z Was miała robione badania immunologiczne?staramy sie z mezem o dziecko od 6 lat nasienie b.dobre mnie tez wszystko ok jestesmy po 2 inseminacjach i 2 in vitro i niestety dalej nic :( po pierwszym nie udanym in vitro zapytalm sie lekarza o te badania w naszym przypadku to odpowiedział ze w naszym przypadku nie ma sensu bo u nas wszystko ok,a jednak.....skoro tyle razy nam sie nie udało to gdzies jednak musi byc przyczyna bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Stresuje sie czekajac na wyniki....:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziewczyny czekające na wyniki bety, 3mam mocno zaciśnięte kciukasy :) Irenn ja jestem przykładem, że przy mrozaczkach się udaje. Miałam podane 4 blastusie, 1 bardzo dobrej jakości i 3 słabszej, no i udało się za pierwszym podejściem :):) Także masz takie same szanse przy świeżych zarodkach jak i przy mrożonych :):) powodzenia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Estradiol 1139 Progesteron 32,91 A HCG nie ma jeszcze wyniku. Ale b. niski jest progesteron wiec nie ma co sie spodziewac wysokiej bety....:( Porazka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Jestem zalamana...:(Dziaisj 6dpt,A takie slabe sa te wyniki:(ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Maila, ja sie na tym nie znam, ale tez musimy sie zostanowic co dalej.... 2 proba sie nie udala, wiec....gdzies musi byc przyczyna. Fakt ze to po mojej stronie problem z jajowodami, ale zadnych inny przyczyn nie ma... Tak przynajmniej sie wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
maria2510 zrobiłam wynik i czekam . Jeśli możesz napisz mi proszę wynik , który pokazałaś z estradiolu i lh . A może lepiej poczekać co lekarz na to powie? Zaczynam się denerwować i obawiać ,że mi braknie funduszy , zwłaszcza kiedy czytam, ile niektóre z Was wydały pieniążków. Ale nie panikujmy na zapas!!! Pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenn wiem co czujesz, przykro mi ale może jest jakis cien nadziei, a jak nie to macie do czego wracac bo jeszcze zostały wam 4 mrożaki. a co do badan to ja robiłam przeciwciała przeciw kardiolipinie klasy IgG i IgM, p/c przeciw beta 2 glikoproteinie I IgG i IgM i antykoagulant toczniowy,ale najlepiej porozmawiac z lekarzem on najlepiej dobierze badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co immunologi to czytałam na innym foru ze dziewczyny jezdza do łodzi do dr. Malinowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Anulka, ty kiedy powtarzasz HCG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
A z nadzieja sama wiesz jak jest.... Powiem ze bylam b. pozytywnie nastawiona, na prawde wierzylam ze musi sie udac.... A teraz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenn ja juz nie powtarzam zrobiłam w piatek i wyszło 4 zadzwoniłam do polmedu i kazali odstawic leki i czekac na @:(:( wiec lipa, ale podejrzewam ze teraz nie udało sie przez moje tsh bo wyszło za wysokie albo to była jedna z przyczyn ... kto wie.. ale trzeba próbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
beta niska bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka mam do ciebie pytanie gdzie miałaś robiłaś laparoskopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja laparoskopie robiłam na koszt NFZ w szpitalu u siebie. Musisz podzwonić po szpitalach z oddziałem ginekologicznym i popytać czy wykonują takie zabiegi. Ja troszkę czekałam od wizyty konsultacyjnej we wrześniu (na której wyznaczono datę przyjęcia) do grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
tak, HCG 2,54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Dziewczyny, wiecie moze jakie badania mozna jeszcze zrobic zeby poszukac przyczyny niepowodzen? Mialam juz mnostwo, rowniez histeroskopie i wszystko oki wyszlo...Ja juz nie wiem, jestem zalamana....Tym razem juz na prawde dobre 5 dniowe zarodki byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Anulka, ja laporoskopie robilam na Brokowie. Dostajesz skierowanie od swojego lekarza...i sie umawiasz na konkretny dzien w szpitalu. Trzymam dziewczyny kciuki, niech sie wam uda!!!!!!!!A my bedziemy jeszcze probowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn przykro mi bardzo. Nie mam pojęcia co Ci poradzić. To czy się uda czy nie to naprawdę jest jak loteria. Może skonsultuj to z lekarzem w klinice. Oni powinni Ci poradzić co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Po 1 nieudanej probie i crio rozmawialismy i nic nam nie zaproponowali. nie wiedza co moze byc przyczyna. A ja nie jestem lekarzem wiec ja tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenn wiem co czujesz moja beta przy drugim podjsciu to 2.32:( siedze cały czas i szukam informacji na temat badan immunologicznych i jezeli tylko finanse nam tylko na to pozwola pojade do łodzi aby je wykonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenn dołączam do Ciebie w bólu :( moja dzisiejsza beta 4,36 :( :( mam odstawić leki i czekać na @ , w lipcu zabiorę blastki i kończę starania o dziecko, mój związek wisi na włosku , wszystko się pierniczy , mam dość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×