Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Galit super wiadomość :):):) Trzymam za Ciebie kciuki, trzymam kochana a Ty za mnie bo ja też zamierzam zrobić AMH :). Jak widać na oko AMH się nie oceni chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel-30 Ja za Ciebie to nawet u nóg moge trzymać:) Nie wiem jak będę chodzić ale może będę fruwać:) Na oko ocenić sie nic nie da, ale są i tacy ,którzy bez zrobienia, ach bez skierowania na te tak ważne badania bo od nich właśnie zależy dobór protokołu i ilość leków do stymulacji ocenić potrawia:) Ja jestem tego zywym przykładem i stąd własnie decyzja o zmianie kliniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 2880
ja dopiero na wiosnę pewnie podejdę, bo w zimie mam najwięcej pracy i stresu a tak nie chcę dlatego nie biorę żadnych leków na endometriozę, zdrowo zyję i się odżywiam i czekam do wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galit piekny wynik, gratuluję :) AMH robiłam dwa lata temu i wtedy miałam wynik 1,4 Teraz pewnie jest mniej. Polkowice powiadasz, hihihi świat jest mały, bo to "moje miasto" od ponad 3 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja juz po piewszej inseminacji, za tydzien bede wiedziala czy sie udalo. Mialam dwa piekne pecherzyki:)) Za wszystkie dziewczyny trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabaw to trzymam kciuki :) już tylko tydzień Ci został, szybko zleci. MałaG i Myszka a Wy jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
czesc dziewczyny, ja juz po, mialam transfer 2 bardzo dobrych komorek (2xA8)ale teraz martwie sie bo czuje sie rewelacyjnie, nic mnie nie boli, nie mam napuchnietego brzuszka ani bolacych piersi (to dopiero 2 dni po tranferze) ale czy to dobrze, ze nic nie czuje?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka wow, komórki na medal:-) A brakiem objawów kompletnie się nie przejmuj, jedne je mają, drugie nie, co doskonale widać na naszych przykładach. Najważniejsze, że komórki dobre i że są 2:-) Teraz pamiętaj o piciu duuużej ilości wody. Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Dziekuje Lena za te slowa bo przyznam sie, ze bardzo sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka trzymam kciuki,piękne zarodki miałaś:)Objawami się nie przejmuj-mogą być albo i nie,a to wcale nie przesądza o powodzeniu.Kiedy testujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,czy możecie napisać jak często trzeba jeździć do wrocka przed IVF nie długo startuje z antkami wizyta ok 14dc z wynikami badań,a później co ile są wizyty? Chciałabym wiedzieć jak to wygląda,muszę zaplanować grafik w pracy:) Dobrze że jest to forum ,co raz bliżej do mojego startu zaczyna sie stres,pewnie będę często pytać mam nadzieje że wybaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84,plan wyglada tak: między 19-21 dniem brania antyków jest wizyta i zastrzyk wyciszający z diphereline,po 2 tygodniach startujesz ze stymulacją. 1 wizyta -1 dzień stymulacji 2 wizyta-po 4-5 dniach od tej poprzedniej wizyty potem to już indywidulana kwestia ,ale trzeba liczyc,że co 2-3 dni i tak przez około 12-16 dni w zależności od tego jak będziesz podatna na leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam kciuki. Mietka tak jak napisały wyżej dziewczyny brakiem objawów się nie przejmuj, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia0406 dziękuje za odpowiedź:) trochę jest tych wizyt mam nadzieje że uda mi się ustalić tak grafik ,aby nikt się w pracy nie zorientował :)ale co się nie robi dla takiego szczęścia:) sylwia0406 ty już nie długo będziesz miała swoje maleństwo przy sobie,ale ten czas leci,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki mam takie troche dziwne pytanie bo lekarz na wizycie nic mi nie powiedzial,czy po zastrzyku mozna dalej sie kochać z mezem przepraszam za pytanie ale nie chcialabym czemuś zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co z tego co pamiętam to nie są wskazane igraszki po punkcji.Jednak jest to indywidulana kwestia ile powinna trwać abstynencja,bo mnie po punkcji bardzo bolał brzuch przez ładnych pare dni i ani w głowie mi były przyjemności,po transferze też jakąś chwilę pościliśmy. Proponuje zebyś zapytała lekarza na najbliższej wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;-) Ja czuję się dobrze,mam na razie dawki 75 z gonalu ,czuję się dobrze,jutro mam kolejną wizytę ;-) Dziewczyny jaki wynik e2 wy miałyście mniej więcej podczas stymulacji?Bo mi powiedziano,ze mój drugi wynik jest niski ale nie tyle e2 się liczy co ilość komórek. Pozdrawiam wszystkie Was kochane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała cieszę się,że dobrze się czujesz:)Z Twoim estradiolem nie może być zle,bo nadal jedziesz na niewielkich dawkach gonalu;)Ja to zaczynałam z górnej półki/187,5/ no i okazało się,że nadal mało i w między czasie zwiększano mi dawkę/262,5/,do tego miałam menopur. Napiszę jakie ja miałam poziomy estradiolu: 10,37; 34; 108; 432; 928; 2846 Ja też myslałam,że mi e2 słabo przyrasta,a potem pod koniec tak ładnie wystrzelił także nie stresuj się,Ty dopiero zaczęłaś stymulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna panna:):)
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa, podczytuje was od jakiegos czasu i w zasadzie dzieki temu forum zdecydowalam sie umowic na wizyte w polmedzie, staram sie o dziecko juz od prawie 2 lat, nasienie meza ok, ale ja mam problemy z owulacja, pewnie z racji mojego wieku, skoncze 35 lat w tym roku, mam do was pytanie, zwlaszcza do mala G17. Zauwazylam ze ty mala G17 mieszkasz w Irlandii, czyli tak jak my, przyznam ze przeraza mnie jak mozna to wszystko pogodzic,oboje pracujemu tu na pelnych etatach, maz nie mowi po polsku ( a wlasnie myslicie ze lekarze w polmedzie mowia po angielsku) jesli nie to bede za tlumacza. Na chwile obecna kiedy was tu podczytuje to trudno jest mi to sobie wszystko wyobrazic, piszecie przeciez ze wizyty sa czeste, czasem co 2 lub 3 dni, no ale ty malaG17 jakos dajesz sobie rade, wiec i ja musze sprobowac bo oczywiscie na lekarzy irlandzkich liczyc nie mozna, Napisz mala G17 jakie byly poczatki twoich wizyt w polmedzie ile razy musialas przylatywac i jak czesto, ja wiem ze kazdy przypadek jest inny ale chcialabym sie dowiedziec mniej wiecej jak to wyglada, pozdrawiam wszystkie starajace sie o maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Hejka, Dziewczyny proszę napiszcie co i kiedy czułyście po zabiegu, bardzo Was proszę bo bardzo sie martwie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
ja się czułam dobrze, trochę spuchnięta dziewczyny, pisałam jaką dietę stosuję i jakie biore suplementy PIERWSZY RAZ OD 15 LAT NIE BOLI MNIE BRZUCH, CZUJĘ SIĘ BDB DZIAŁA !!! dodałam jeszcze vitex tylko zawsze 2 dni to było gorączka, ból brzucha, ketanol, i leżenie z termoforem, ogólnie złe bardzo samopoczucie, osłabienie - i to po operacjach bo przed to już był inny hardcore z wymiotami, skurczami, omdleniami naprawdę mam 2 dc i czuję się świetnie :) mam okres a samopoczucie jakbym nie miała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka,a co Cie tak bardzo martwi? Ja Ci powiem na swoim przykładzie,ale nie sugeruj się tym za bardzo,bo kazda z nas inaczej znosila cała procedurę. Po punkcji bolał mnie brzuch,czułam się jakby przewiało mi podbrzusze,miałam takie odczucie ciągnięcia.Potem ten ból nieco osłabł,ale po tygodniu od transferu się nasilił,a to dlatego że okazało się,że mi się udało i ciąża nasilila objawy przestymulowania.Miałam sporo płynu i opuchniete jajniki i stąd takie objawy. Jeszcze raz powtarzam nie ma co się nakręcać,bo każda jest innym przypadkiem i będzie inaczej przechodziła to wszystko. Naprawde nie masz się co martwic,były dziewczyny które nie miały objawów a w ciąze zaszły,a były takie co miały i im się nie udało.Nie ma złotej recepty. Kiedy masz pierwszą weryfikację? powodzenia i nie stresuj się:) Kika to bardzo dobre wiadomosci,że samopoczucie masz takie wzorowe;dieta jak widać dziala:)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 2880
no jak ktoś walczy z endometriozą to bardzo polecam nie biorę hormonów aż do następnego IVF i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Sylwia ja po punkcji czulam sie ok bo nie bylam przestymulowana, po transferze troszke mnie pobolewal brzuszek a dzisiaj jakos nic :( piersi pobolewaja mnie tylko po zewnetrznej stronie i jak na zlosc mam zle przeczucia, a Ty wiedzialas od razu, ze sie udalo?! tz czy mialas jakies przeczucia. Pierwsza weryfikacje mam 20.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka ja poza dużym brzuchem- skutek przestymulowania, nie czułam kompletnie nic. Żadnych objawów typowo ciążowych, powiększonych piersi, itp. A co do nastawienia..to próbowałam się nie nastawiać i byłam tak 50/50. Trzymam kciuki za czwartkową weryfikację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Lena a jak dlugo Cie stymulowali i po ile gonalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, na Waszym topiku jestem pierwszy raz, ale na innych jestem stałą bywalczynią. Mam do Was pytanie: niedługo z mężem przeprowadzamy się do Wrocławia, leczymy się teraz w klinice niepłodności i chciałam zapytać jak u Was jest z tym Polmedem? Polecacie, jakiego lekarza konkretnie? Staramy się ok 1,5 roku, mam endo Ist, brak owu, jestem już po jednym poronieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×