Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość marianna331
po wynikach fsh stwierdził ze prawie na 100 % w jądrach nie ma plemnikow a biopsja tylko to potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
na rządowy to ile sie czeka? jesli juz to bysmy in vitro robili platnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Marianna ja mam odwrotna sytuacje, bbrak komorek zdolnych do zaplodnienia.Nas rzadoowy nie obejmuje.Nie wiem jak to sie ma w druga strone.Sprobujcie biopsji.Na wczesniejszych stronach pisalam ze znajomi mieli taki sam problem co wy i po biopsji okazalo sie ze sa jakies pojedyncze plemniki.Maz kolezanki przechodzil tez kuracje lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
jakos uwazam, ze polak jest lepszym specjalistą wiec do niego sie udamy po porade ten nie pozostawił nam złudzen :( ale pytalam sie o leczenie a on powiedzial ze tego sie nie leczy :( polak wczesniej mowil nam o biopsji i o jakims moze leczeniu dlatego z niecierpliwoscia czekam na kolejna wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marianna poczytaj sobie męskiej niepłodności się nie leczy. Androlog jest specjalistą od męskiej płodności i kto jak kto ale on wie najlepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Z tego co pamietam mój M mial tez podwyższone fsh i to swiadczylo o tym ze jadra nieprodukoja plemników bądź ma to zaburzone .my mieliśmy pojedyncze plemniki w spermie wiec w sumie do in vitro wystarczalo ... I niedalo sie tego zmienić pomimo wielu lekow i operacji zylakow ....i wlasnie Polak nam to uświadomili ze nie da sie nic zrobić bo fsh na to wskazuje :/ ale in vitro sie udalo i dzidzia rosnie w brzuszku a badania prenatalne wyszły wporzadku.pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
Mój mąż po "kuracji" miał wyniki jeszcze gorsze. Brał sporo leków i to takie grubego kalibru z zastrzykami włącznie. Byliśmy i u androloga i u urologa i u endokrynologa, mąż miał nawet rezonans aby wykluczyć guza przysadki i nam androlog też powiedział że jeśli chodzi o faceta to się nie leczy. Można spróbować bo medycyna to nie matematyka ale żebyśmy cudów nie oczekiwali. I w naszym przypadku cudu nie było :( a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w którym dniu po krio najlepiej zrobić betę? ??? 5 dniowe blastki były. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 10 dpt będziesz miała już pewny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara trzymam kciuki :) Mam znajomą która juz w 7 dpt blastki zrobiła betę i miała prawie 20 więc wszystko jest możliwe. Na 10 dpt na pewno już będzie betka w okolicach 100-150 albo i lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocko masz jeszcze jeden zarodek zamrożony??? Bo gdybyś miała jednak sie sama stymulować to kup sobie inofolik i DHEA. Ja na nowo pół apteki mam w domu dla siebie i męża :( koenzym Q10, inofolik, Prenatal Probaby dla mnie i eMka, DHEA, olej lniany, wit D. Gdyby był jeszcze złoty środek na poprawę nasienia heh :( Nina ja to DHEA kupiłam sobie na allegro 25 mg bo to maksymalna dawka dla kobiet. Czytałam o tym i zażywanie tego działa tylko na plus i to nie tylko jesli chodzi o płodność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
mohjito, mamy z zeszlego roku bo podali mi 2 byly 3 na krio a teraz ze swiezych mielismy transfer(bali sie 3 w moim wieku ze wzgledu na powiklania przy ciazy mnogiej) ale my narazie do Invicty na wrzesien sie umowilismy i bedziemy robic genetyczne plus szczegolowe badania nasienia.Zobaczymy wtedy co nam powiedza bo nigdy nie robilismy tych badan a cos musi byc nie tak ze tyle razy sie nie udalo.I tak musze stopowac 2 mies conajmniej a potem zobaczymy.Wole wydac na badania 1500zl niz nastepne kilka tysiecy.lekarka przez telefon powiedziala ze oni nie kwalifikuja na dastwo par kiedy nie znaja dokladnej przyczyny nieplodnosci i chca wiedziec dlaczego moje komorki byly tak marne przy wczesniejszych podejsciach.A kiedy ty jedziesz do Wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Madziara kciuki za ciebie trzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ktokolwiek chcialby sie umowic do Invicty to jest droga przez meke! Dzis umawialam nas kariotypy i czekalam na telefonie 23min! Z wizytami nie ma problemu tylko niektore badania wykonuja w okreslonych dniach i godzinach wiec trzeba naprawde sie uzbroic w cierpliwosc.Nie maja bezposredniego telefonu do wroclawskiej kliniki tylko jakas centrale.Strasznie chory system maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
Wrocka a ja byłam w sobote w invicta i trafiłam na panią dr ktora na dzien dobry nie stwierdzila ze moj problem jest przez to ze jestem gruba i mam sie odchudzać. jestem bardzo zadowolona a pytalam sie o rzadówke to tam nie ma kolejki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
To dobre wiesci Kasiaa.Ja o swoich wrazeniach opowiem za miesiac bo nie moge jeszcze badan zrobic bo swiezo po hormonach jestem.Musze odczekac swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
czy ja wiem czy dobre wieści przegadałam z panią dr Ogorek ponad godzine i jej przypuszczenia nie sa takie super. w kazdym razie stwierdzila ze cały panel badani robimy od nowa poniewaz po odchudzaniu zaszłam w ciąze ale w 7 tyg (nawet nie wiedzialam bo mialam normalnie miesiaczke a w 16dc po wysilku zaczelam plamic a pozniej :( dostałam krwotoku a to bylo na 2 dni przed wizyta w invicta i był ślad w usg i u nas w rejonie nie przyjeto mnie do szpitala :(. w kazdym badz razie najprawdopodobniej mamy konflikt genetyczny czyli z naszych DNA buduje sie nieprawidlowe DNA dziecka dlatego nie moge utrzymać ciązy. i jesli sie to potwierdzi to wtedy in vitro lapiemy sie na rzadowe tylko musimy oplacic diagnostyke preinplantacyjna oklo 8tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomozcie?..przygotowuje sie do KD i mam pytanie?jak liczyc dzien cyklu,czy od wziecia diphereliny,czy jak dostalam okres,czy jak zaczelam brac progynove.Chodzi o to ,ze nie wiem czy dobrze przyrasta mi endometrium.dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocko i bardzo dobrze myślisz...za dużo kasy już wywaliłaś aby robić zabiegi nie znając do końca przyczyny niepowodzeń. Ja też bym wolała wydać 1500 tyś i czegoś się w końcu dowiedzieć. Ja po poronieniu najchętniej bym zrobiła wszystkie możliwe badania ale niestety na własną rękę sa kosztowne a lekarze tylko po jednym poronieniu nie chcą na nie kierować. Więc mam nadzieję że u mnie był to tylko pech :( Boje się tylko że pomimo że zarodek był ładny to złe nasienie może mieć wpływ na dalszy los zarodka po zagnieżdżeniu :( Zobaczymy co mi powiedzą w Wawie. Wrocko ja jadę dopiero 23 września. Chciałam zaraz tak po 10.09 czyli po mojej @ ale ten lekarz do którego chciałam będzie wtedy na urlopie wiec muszę poczekać. Oby tylko moja @ przyszła w terminie bo wtedy też mi się wszystko poprzestawia i jeśli byłaby szybciej niż 28 dni to na wizytę mogę ją mieć :( Kasiu strasznie mi przykro :( Mam nadzieję że w nowej klinice będą umieli Ci pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 1 dzień cyklu liczy się od 1 dnia miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margi77
Madziara ja też miałam podane 5 dniowe blastki i w 8dpt beta u mnie wyniosła 64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margi77
miałam bóle brzucha jak na @ i tkliwe piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohjito no wlasnie to lekarka zasugerowala po tylu probach ze plemniki trzeba dokladnie "rozlozyc na czynniki". moze tez byc sklocone DNA wiec zabieramy sie od podszewki do wszystkiego.Martwi mnie moj wiek bo zegar tyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Margi, przybliz swoja historie w skrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka sama z ciekawości odnalazłam historie margi77 ufff 195 strona... poczytałam ;) gratuluje odwagi - 4 pak za jednym razem jak to nazwałaś ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Jezu jakiego mam dola dziewczyny! Jak ja doczekam do pazdziernika?! Juz nie mam sily, jeszcze kolezanka z pracy sie po brzuchu mizia obok mnie, normalnie wychodze bo do placzu mnie doprowadza ten widok.Juz brak mi sily totalnie psychicznie jak wrak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×