Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

NADZIEJA oby oby :) a kiedy niby powinna sie pojawic @ ? jestes juz po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamkrzem dziś powinna być u Nadziejki ale jej nie będzie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka,Ty to masz stalowe nerwy;) Zlituj się nad nami i sypnij nam tu pięknymi cyferkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 28
Nie udalo się, nie mam już sił :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 28
dostałam @...dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka bardzo mi przykro:( liczyłam na to,że Ci się uda,podczytuje Was od dwóch lat i zawsze trzymałam kciuki za Ciebie i za Liskę25.Pamiętaj,że nie jesteś sama i nie wszystkim się wszystko udaję od razu ja też jestem tego przykładem. ŚCISKAM CIĘ MOCNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki.... taką normalną @? i o co w tym wszystkim chodzi? aż mi się cieżko na serduchu zrobiło, wiesz dobrze, że bardzo liczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka jeśli mogę Ci doradzić spróbujcie jeszcze raz icsi, możecie zrobić nasieniem partnera i dawcy, może to jakiś znak,że tak ma być, Liska25 miała podobną sytuację, a teraz będzię mamą dwóch maluszków:)Ja bym zrobiła tak pierwszy transfer zarodków twoich i męża,a jak nie wyjdzie crio zarodków nasieniem dawcy. Przemyśl to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Nadziejka, jestem tego samego zdania co Kalinka!! Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Od początku bylam za tym, żebyś dała jeszcze szanse swojemu emkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka bardzo mi przykro. Trzymaj się dzielnie i nie poddawaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia doczytałam że Ty miałaś zalecenie do zrobienia badania pod kątem chlamydii??? Dlaczego były takie wskazania i ile kosztuje takie badanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 28
Dziewczyny dlaczego los tak ze mnie drwi???!!! @ nie mam do tej chwili, pojawiła sie tylko na chwile, Dziś zrobie test, bo zwariuje, ale strasznie bolą mnie jajniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób test będziesz miała pewność!może to plamienia były czasem tak jest na początku?a jaką miałaś @ rano normalną jak zawsze,może to być ze stresu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 28
czy test będzie wiarygodny jak zrobie go dziś wieczorem? czy lepiej z rana zrobic? Może i ze stresu, bo jestem już strzępkiem nerwów i nie moge się skupic w pracy, ale jeszcze pare min do 16.00 i jade po test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kup dwa i zrobisz dzis wieczorem i jutro rano! myślę, że jak będzie ciąża to blada kreseczka będzie. tylko kup jakiś mocno czuły. Trzymam kciuki daj znać jak będziesz mieć wynik:) @ nadal brak? jeśli tak to dobra nasza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana kup ten który wykrywa po 3 dniach,albo zwykły już powinien być wiarygodny tym bardziej,że masz dziś termin miesiączki.Głowa do góry co ma być to będzie:) jeśli nie teraz to później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka będę mocno trzymała kciuki, żeby test okazał się pozytywny!!!:-) A ja wczoraj w 7 dc byłam w Polmedzie i okazało się, że mam aż 7 pęcherzyków! 4 na prawym i 3 na lewym. Miały wielkość od 11 do 15 więc pewnie w pt, sob będę miała kolejną IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pierwszym in vitro przed drugim hcg miałam bladą kreseczkę na teście, a już było duże hcg także jest szansa tym bardziej że miałaś IUI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wiecie co z teryiaki bo już długo nie pisze, macie jakiś kontakt z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam właśnie o dużej liczbie pęcherzyków i z tego co udało mi się dowiedzieć, to chyba nie powinnam podchodzić do IUI przy takiej liczbie, ponieważ jest duże ryzyko ciąż mnogich i nie mówię tu o bliźniakach:-) Teraz żałuję, że od razu nie zapytałam doktora, ale to nic jutro mam wizytę i dokładnie wypytam.. Czytałam też, że podobno przebijają te gorszej jakości, spotkałyście się z czymś takim? A może tu na forum były takie przypadki za "nie moich czasów"?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie patrz na to bywa tak,że jest dużo, a większość jest niedojrzała chodzi mi o komórki, trzeba próbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×