Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość irenn
Anulka, powodzonka:) :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Irenn, wydaje mi się, że pęcherzyki masz ładne, a do punkcji one jeszcze podrosną. Nie martw się, Ty na pewno będziesz miała komórki w tych pęcherzykach. U mnie problem polegał na tym, że w tych dużych nie było komórek, a w małych tak. Polak określił tę sytuację jako ewenement. Ja, chociaż dużo czytałam, to nie spotkałam się z taką sytuacją. Zazwyczaj jeśli nie ma komórek w dużych pęcherzykach, to w małych tym bardziej... Na razie mam 3 zarodki, mam nadzieje, że będą się ładnie dzielić. Arita i Ewelka jak tam u Was? Anulka 126 trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka trzymam kciuki jutro o 13 :) Ja przeziębiona w łóżku leżę i zastanawiam się czy to będzie mieć jakiś wpływ na moje późniejsze wyniki bo stymulację zaczynam 4 maja. Biorę gripex i sudafed czy to zaszkodzi? spokojnych snów dziewczyny pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka powodzenia dzisiaj ;) No u mnie jest 6 komórek. Dziś mają dzwonić między 9 a 10 i powiedzą jak się dzielą i kiedy transfer. Anka 1985 a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Polmedzianki :) Przepraszam, że wczoraj nie odezwałam się, ale cały dzień byłam w szkole, a jak wróciłam to padłam na pysk. Ewelka 6 komórek to super wynik. Napisz później koniecznie jak balują z chłopakami M. Bardzo mocno wierzę, że Twoje bąbelki będą pękate i okrąglutkie. Anulka piąstki zaciśnięte oczywiście za udany transfer :) Powodzenia. Anka1985 nie zamartwiaj się, że tylko 3 zarodki. Pamiętaj, że do szczęścia potrzebny tylko jeden. Ale jak są trzy, to i rodzeństwo na późniejszy okres będziesz miała ;) Dziewczyny bardzo Wam kibicuję. I czekam na Was na stacyjce cudów. Dołączycie już niebawem. :D Buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Dziewczyny, czy wam tez kazali progesteron robic przed punkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Estradiol mam dopiero 1600, progesterom 0,58. Cos slabo mi estradiol przyrasta, mowili ze w sr prawdopodobnie bedzie punkcja. Stymulacje mam od 6.04, wiec tez juz troche strwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Nie sadze ze punkcja bedzie w sr, bo zbyt niski estradiol....juz bym chciala miec to za soba...Zobacze co dzisiaj powiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenn nie martw sie na zaspas z tego co ja pamietam to tez miałam niski estradiol bo ledwo ponad 2000 wiec zobaczysz co dr powie:) a do środy jeszcze troche urośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja miałam estradiol i progesteron przed punkcją zlecony. Od wyników progesteronu zależało kiedy punkcja. Dzwonili z Polmedu. Cała szóstka ładnie się dzieli ;) Trzy są wiodące. Jutro transfer!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita ???? co u Ciebie??? Anulka napisz jak tam po transferze,jakie zarodki Ci podali i ile:) Ewelka powodzenia jutro,ściskam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Ewelka super! U mnie też w miarę ok. Jeden idealny: 4A, drugi 3A, ostatni 5B. Dużo lepiej niż przy ostatnim razie wiec mam nadzieję... Jutro transfer o 11.20. Oby się dalej ładnie dzieliły. Trzymajcie kciuki:) Macie jakiś pomysł na stres przed transferem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po jestesmy w domu z naszym babelkiem niestety nie wiem jakiej jest jakości bo dobrze sie nie rozpreżył i trudno im było powiedziec ale nie wazne grunt zeby sie zagnieździł:) Ewelka super:) Liska mam do ciebie pytanie bo pisałaś ze brałś no spe zapobiegawczo napisz mi od którego dnia brałaś i ile???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka w takim razie powodzenia życzę:)Odliczamy dni do testowania:) Anka trzymam kciuki za jutrzejszy dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Irenn, mi też kazali robić progesteron przed punkcją, także to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej ! ja mam 7 dzielących się , 3 naturalne i reszcie Pani Embriolog musiała pomóc :) transfer jutro :) cały czas bije się z myślami czy zabrać 2 czy 3 ze sobą :) ostatnio były 2 i nic dobrego nie wyszło a intuicja mówiła mi " weź trzyyy " więc to trzy krąży w myślach i nie daje spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita, trzymam kciuki. Mam nadzieję, że gdy ja zacznę Ty już będziesz cieszyć się wysoką BETą, jak również pozostałe dziewczyny, a i dobra passa będzie trwała i poczeka na mnie :-) Dziewczyny za 9 m-cy mamy "wyż demograficzny". Buziaki :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Ale tu ruch!! Macie moje mocne kciukasy za powodzenia transferków, mam nadzieję, że wszystkie przywitam na ciężarowkach:) Co do no-spy to można do 6 dziennie zwykłych lub 3 forte, można caly czas przyjmować, ona nie szkodzi i podczas ciązy można brać. Myszka ja robiłam genetyczne i wszystko w porządku, ponoć baaaaaaardzo rzadko wychodzi coś nie tak, nie zamartwiaj się tak!!! Wysyłam dla Was pierożkowe fluidki, ja dziś po połowkowym i wszystko ok, mamy dwie babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita trzymam kciuki:) Też miałam dylemat czy 2 czy 3 zarodki...ehhh trudna decyzja,ale kibicuję Ci:)Niech zostana z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia na jutrzejszych transferach!!! To chyba zawsze jest dylemat, wziąć 2, czy 3..? Sama chyba wzięłabym 3, gdyby nie fakt, że lekarze już mi zapowiedzieli, że w moim przypadku(160 cm wzrostu) 3 nie wchodzi raczej w grę, więc nie będę miała dylematu:-) Trzymam kciuki i czekamy na wieści:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Pecherzyki podrosly. Punkcje mam w czwartek rano:) Powodzenia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja brałam ale sztukę do dwóch dziennie no spy, Irenn ja za pierwszym razem miałam E2 koło 1800 i pobranych około 10 jajeczek z czego było 6 zarodków. Po przeliczeniu wychodzi 180 e2 na oocyt. W drugim podejściu e2 nie chciał rosnąć na końcu miałam 1300 i 4 oocyty czyli wychodzi po ponad 300 e2 na komórkę. Z tego co zrozumiałam doktora to znaczenie ma właśnie wartośc e2 na komórkę, powinno być w okolicach 250 na sztukę. więc ten esteadiol tak nie do końca się liczy,, bo wszystko zależy też od tego jaką ilość komórek pobiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Liska, dzieki za informacje. Zastanawiam sie ciagle czy tym razem sie uda... Mysle ze tym razem poprosimy o transfer 3 zarodkow. Zobaczymy... tez ile sie zaplodni i czy bedzie co wprowadzac....:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×