Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
Wrocka chyba jednak pozostaję ci AZ, albo komórki dawczyni i nie wiem czy jest sens robienia dodatkowych badań bo jednak wina komórek, a tego raczej już się nie odwróci taka twoja natura:( ale może w nowej klinice coś ci doradzą nową stymulację jak chcesz próbować bo przecież z niską rezerwą kobiety, też zachodzą w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wrocka gość wyżej ma rację, masz niski poziom rezerwy. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale do rządowego wymagane jest powyżej 0,5 AMH. Sama niestety sobie ten stan pogorszylas, bo każda stymulacja obniża naszą rezerwę a ty mialas ich aż 5!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka co u ciebie dostałaś okres czy dalej cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no gosciu nie pozostaje AZ... znam osoby z niższym AMH co lekarze je wystymulowali tak, że były komórki dojrzałe ale teraz tylko dobry lekarz pozostaje. A w POLMEDZIE nie badali ci wcześniej AMH?????? To jak oni dobierali leki do stymulacji???? Ale jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli znasz takie osoby to popytaj gdzie podchodziły to może tam by spróbowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no gosciu nie pozostaje AZ... znam osoby z niższym AMH co lekarze je wystymulowali tak, że były komórki dojrzałe ale teraz tylko dobry lekarz pozostaje. A w POLMEDZIE nie badali ci wcześniej AMH?????? To jak oni dobierali leki do stymulacji???? Ale jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Wrocka rzeczywiście niskie to Twoje AMH i faktycznie do rządowego powyżej 0,5 kwalifikują,ale bardzo Ci kibicuję i wierzę,że znajdziecie jakieś rozwiązanie. Ja już drugi raz na becie nie byłam, jakoś mi się nie chciało,zrobiłam wczoraj z rana test bardzo czuły i wyszła jedna krecha, więc odpuściłam betę.Poza tym za 2 tyg mam iść na wizytę ,więc jeśli miałby zdarzyć się cud, to coś będzie widać. A @ dalej nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Wiedzialam ze moj wynik AMH jest niski bo mialam robione badanie 3 lata temu ale ze az tak spadlo??? szok.Ogolnie to 2 ostatnie proby byly z AZ i dalej nic.Dostalismy wyniki plemnikowe i chcialam je omowic telefonicznie z lekarzem z Invikty ale.... 1,48 min zajelo mi dodzwonienie sie na infolinie,poczym poprosilam o konsultacje z lekarzem,ktory mial oddzwonic dzis a w zamian oddzwonila pani z info proszac o zaplate 100zl za konsultacje telefoniczna! Odbieram wyniki i ide gdzies indziej bo mam dosyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zdziercy z invimed wstydu nie mają. Płatna konsultacja masakra Wrocka zmień ich. Masz więcej badań teraz to inaczej powinni teraz na wszystko spojrzeć tzn na kolejne podejście A teraz pytanie do dziewczyn po histeroskopi czy długo krawawilyscie po zabiegu? U mbie dziś 8 dzień a od dwóch dni czerwona krew leci . Za 4 dni mam dostać @ i nie wiem czy to juz to? Z głupia łam. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Gosciu to w Invikcie tak jest! W koncu pani Dr Gruszczynska laskawie odzwonila.Na wstepie powiedzialam pani doktor ze komunikacja jest jakas kiepska i ze jestem tym faktem zdenerwowana a ona mi na to(az mnie zatkalo!!!) ze ona nie jest lekarzem od spraw emocjonalnych!! Szok, zgroza, masakra!!! Czekam na kariotypy i mnie juz tam nie ma.kto narzeka na Polmedis niech idzie do Invikty a wtedy sie przekona co znaczy zle traktowanie pacjenta! Dodam tylko ze wszystko robilam prywatnie a nie na NFZ i badania wyniosly prawie 2tys.Ta klinika to porazka! Infolinia, zero kontaktu z pacjentem,troski zrozumienia.Niby w Gdansku super opinia a we Wroclawiu porazka! Chcialam tylko o zinterpretowac wyniki i dowiedziec sie kiedy moge przyjsc na wizyte i zaczac planowac co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ach, jeszcze jedno, pani doktor odpowiedziala pobieznie na moje pytanie dotyczace badania nasienia ale juz na pytanie w zwiazku z moim AMH i Inhibina odpowiedz brzmiala " przepraszam ale nie odpowiem poniewaz konsultacja dotyczy tylko jednego z partnerow, na nastepna musi sie pani umowic przez infolinie i jak beda kariotypy to prosze przelewem zaplacic i umowic sie na wizyte". Az mnie zeladek boli do tej pory taka jestem wsciekla! Sama kazala zadzwonic jak bylismy na wizycie w zwiazku z wynikami.Robia z ludzi kretynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka tak tak o invicta mi chodziło to słownik w telefonie wstawił invimed Masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też byłabym zdenerwowana po tak długim wiszeniu na telefonie, ale z drugiej strony wydaje mi się żaden lekarz nie powinien bawić się w diagnozowanie przez telefon, to w końcu Twoje zdrowie. AMH jest niskie, ale samo w sobie niczego nie przesądza. Tyle wiem na podstawie swoich doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka masakra to twoje podejscie. Sory ale czy twoj kochany polmed bedzie cie konsultował telefonicznie kiedy tylko będziesz chciała? Lekarz żeby wydać opinie musi widzieć wyniki i pacjenta. A niskie amh masz po tylu stymulacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka czy mi się wydaje czy ty tylko wymagasz dużo od innych klinik? Śmiać mi się chce. Byłaś raptem na jednej wizycie i to darmowej i po niej oczekujesz aby lekarz dawał ci konsultacje przez telefon??? To w takim razie, to ile kasy zostawiłaś w polmedisie to powinni po ciebie na wizyty jeździc limuzyną :) Czy ty sama siebie słyszysz co ty wymagasz? z mojego doświadczenia (i pewnie kazda ma takie samo) tak już jest ze nawet jak chcesz recepte to musisz się umówic na wizytę - lekarze, szczególnie ginekolodzy tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu fala krytyki...Wrocka tylko opisuje swoje odczucia, nie ma co komentować. Dziewczyny dajcie spokój już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale atakujecie wrockę czekacie tAK to cisza ktoś się zwierzy i atak Dziewczyny dajcie spokój Wrocka jestem z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale same przyznacie, że wrocka racji w tym nie ma bo jej "żądania" sa mocno nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heliotrop daj juz sobie dziewczyno siana Mącisz i mącisz cały czas jako gość a wiadomo ze to Ty. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka ten "gość" to konkurencja specjalnie zrobiła ten wpis. Jeśli chodzi o Invicte to od początku widać zarabiają na badaniach, które czasem są niepotrzebne. Najważniejsze co chcę dodać to w Polmedisie jak miałam jakieś pytania dotyczące wyników w trakcie leczenia czy ciąży zawsze mogłam zadzwonić do lekarza, albo do recepcji i wtedy mnie łączoną z lekarzem jak miał czas, albo oddzwaniał. Zawsze na emeila odpisywali w sprawie wyników męża czy moich. Aha za darmo:) także ta klinika nie jest zła, ale ewidentnie konkurencja próbuję jej zaszkodzić co widać od dłuższego czasu. wrocka nie denerwuj się poszukaj spokojnie kliniki, która ci odpowiada może faktycznie Novum tam gdzie Mohito spróbuję, albo spróbuj w Polmedisie na wizytę się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Zgadzam sie z Wami czesciowo ze lekarze nie powinni udzielac porad przez telefon ale.... pani doktor sama powiedziala ze jak beda wyniki to zeby s[prawdzic on line i zadzwonic a dopiero gdy beda kariotypy przyjsc na wizyte.To ze nie zostalam poinformowana o tym ze trzeba zrobic przelew 100zl przed konsultacja to ich wina,to ze ja zaplacilam za wizyte(nie niebyla darmowa choc maja promocje bo jesli sie korzysta ze znizek pakietowych to trzeba zaplacic za wizyte) a dopiero po poinformowano nas o znizkach to tez ich wina.Infolinia to jakas masakra! W Polmedzie przynajmniej byl kontakt mailowy lub mila pielegniarka znala sie na rzeczy! Nic czekamy na kariotypy i robie histero w pazdzierniku bo juz mam wymazy i potem z calym pakietem sie zglosze ale nie wiem gdzie.Nadmienie tylko ze wyniki nas zalamaly.W szczegolowym badaniu nasienia po 4 godz przezywalnosc wynosi 14%.To moze byc przyczyna naszych niepowodzen z dastwem komorek.Wychodzi na to ze skazani bedziemy na AZ a nie jak do tej pory na AK.Histero postawi kropke nad i. Tylko nie wiem jak z kosztami adopcji zarodka.Pewnie masakra.Ach, szkoda slow.Szkoda ze nikt nie zasugerowal defragmentacji plemnikow wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Do goscia wyzej (tego od limuzyny) Kazdy kto byl w Polmedzie i w Invimedzie wie ze jak cos sie dzieje to moze zadzwonic do kliniki i lekarz oddzwoni lub napisze maila i nie nie wymagam cudow tylko jesli sie pani dr umawia to niech ponosi konsekwencje swoich decyzji a nie atakuje zdenerwowanego pacjenta! Mialo byc cudnie i swize spojrzenie na nasz przypadek a jest gorzej niz przedtem.Nie dziwie sie ze pary jezdza do Lublina lub Wawy.Albo my mamy pecha.Moze Dr Waleskiewicz bylaby lepsza? Tylko tez nikt nas nie poinformowal ze nas nie przyjmie i przypadek sprawil ze sie o tym dowiedzialam przy rejestracji na kariotypy.Ktos kto mieszka za Wroclawiem i placi za 1,40min sluchania muzyki ma prawo sie wkurzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka a wy robiliście już kiedyś badania nasienia ogólne i wtedy były ok, że nie kazali robić szczegółowych badań. Czy wyniki te aktualne są bardzo złe bo się nie znam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka koszt AZ to ok 3500 transfer plus. rozmrożenie zarodków do tego trzeba doliczyć dojazdy, leki, wizyty i wyniki łącznie wychodzi ok 4500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ogolne badania robilismy 3 razy I bylo ok, teraz liczba I *****iwosc jest ok ale po 4godz wiekszosc umiera.Musze zebrac wszystkie badania i dopiero pojde na konsultacje.Jestem juz tak skolowana ze nie wiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Oj chyba gosciu sie mylisz bo w Invimedzie 6 komorek z adopcji to koszt 20tys (wliczony koszt wizyt i stymulacji do transferu) a zarodki do adopcji pewnie jeszcze 5tys do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka super widzę ze juz wiesz coraz więcej na swój temat! A poprzednie wpisy rzeczywiście od konkurencji! !!!!! Czuć to na odległość Ja tez jak miałam problem to dzwonilam do polmedisu i ZAWSZE oddzwoniali i to bezpłatnie. ... pierwsze słyszę kasować kasę za konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu a z kad masz takie informacje? Dopoki nie pojdziesz na wizyte to sie niedowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mylę się, tyle mi wyszło gdy podchodziłam do AZ 2lata temu a koszty aż tak bardzo się przecież nie zwiększyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
I to przelewem te 100zl! A zapomnialam wspomniec ze byla pani embriolog z Polmedu pracuje w Invikcie bo maz ja widzial jak mi robili badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×