Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
A w invimedzie gdy się pytałam koszt był jeszcze niższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu kiedyś poruszał sprawę tej embriolog ze coś kombinowala czy coś takiego Invicta to zdziercy mi też kazali robić pełno zbędnych badań o czym kiedyś pisałam Trzepią biznes oj trzepią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka gość ma rację tyle kosztuję adopcja zarodków pamiętam jak margii podchodziła tyle płaciła, ale w Polmedisie. Adopcja komórek jest droższa bo cała procedura od początku zapładnianie, hodowanie i transfer. Wyniki nasienia nie są złe jak ilość i *****iwość ok. muszą wybrać po prostu te najbardziej *****iwe o prawidłowej budowie. Napiszę ci tak szczerze, że jak macie podchodzić do AZ to idźcie do Polmedisu lub Invimedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WROCKA pytanie jak bardzo chcecie mieć własnego dzidziusia tzn z was. Jeśli bardzo to ja bym spróbowała jeszcze raz, ostatni powalczyć o wasze szczęście. Jeśli tylko macie taką możliwość finansową. Znam kobietki z niższym amh i in vitro było z sukcesem. Twój mąż ma 14% przeżywalności ale to aż 14 % z iluś tam milionów to robi dużą liczbę więc głowa do góry. A klinika musi być dobrana jak najlepiej i ja nie polecam eksperymenty tu tylko boćka w białymstoku czy novum w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do dyskusji wyzej to Wrocka sama dobrze zauważyłaś ze w polmedisie czy invimedzie "jak się coś dzieje" to można zadzwonić. No właśnie jak się cos dzieje a u ciebie nic się nie działo tylko miałas wynik. Ja byś krwawiła po transferze to rozumiem ale o wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Sama kazala zadzwonic, pisze to po raz kolejny! Twierdzila ze w zaleznosci od wyniku moze bedzie trzeba zrobic cos jeszcze I zeby najpierw zadzwonic I sie zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to może źle zaczęłaś rozmowę, a powiedzialaś jej o tym że kazała? Może nie pamiętała o tym. Nie bronię jej bo nie mam w tym żadnego interesu ale staram się zrozumieć bo nie wydaje mi się aby lekarka w klinice co dopiero zdobywa pacjentki tak zrażała do siebie nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą co to za praktyki aby przez tel konsultować wyniki... to jest na minus tej kliniki jak tak jest. Chyba ze to był wyjatkowy raz a lekarka chciała być miła a później zapomniała i wyszło jak wyszło. No i Wrocka tym amh się aż tak nie stresuj i z nasienia męża też się da cos wybrać i trzymam kciuki za powodzenie. Ale teraz tylko dobra klinika z dobrym labolatorium i b dobrym embriologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka tez myślę że bocian Białystok będzie dla Ciebie dobry oni zajmują się ciężkimi przypadkami. Może spróboj tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, po co komentować i wałkować to cały czas??!!! Wrocka napisała swoje zdanie, gościu skomentowałaś i tyle. A Wrocka sama podejmie decyzję. Któraś z Was zaczyna stymulację w październiku, tak jak ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Psioszka super ze juz zaczynasz! Ja po histero bede myslec, oby to wyszlo dobrze chociaz.Na Klecinie bede robic, czekam na @ wiec pewnie w 2tyg pazdziiernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszko prawdopodobnie ja będę zaczynać w październiku We wtorek mam wizytę i będę wiedziała i napisze Musze sobie nick nadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
To będę ją Gość powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Megide, to super,czekamy na wieści. Ja od 28.9 zaczynam tabsy anty na wyciszenie ,a później zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę zaczynała w październiku bo teraz mam 4 dzień cyklu i robiłam jeszcze LH i FSH a moje AMH to 1.85 bo mam wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
To ja wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psioszka, megide a ile płacicie za podejście? załapałyscie się na rządowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
zaczelam brac clo juz 4 dzien czyli jeszcze jutro ale pierwszy dzien to strasznie bolało, drugi troszke mniej, dzis juz prawie spoko ale mam powiekszony brzuch, wygladam jakbym byla w ciazy, ktos tak mial?? co to oznacza??? wizyta w polmedisie w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Marianna super ze się odezwałaś nie pomogę Ci bo ja miałam tak ale po ovitrellu i skończyło się Hiperką. Jeżeli o mnie chodzi to w ten wtorek dopiero będę wiedziała czy dostałam się do rządowego wtedy napisze wam oczywiście Za sobą mam porażkę ze swiezakow i krio - oba robiłam prywatnie bo wtedy jeszcze polmedis nie miał rządówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
nie strasz:( i co wtedy? jak to sie leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walczy się dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
no ja wiem ale to hiper jak sie leczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Ja mialam hiperstymulacje i musialam pic duuuuuzooo wody a ja by mi woda z brzucha nie zejdzie to sciagnac by trzeba bylo w szpitalu .pozostaloscia po tym są torbiele na jajnikach .... Które ja posiadam ...ale niby nc strasznego.....ale jak widzę te torbielki to wolala bym tego nie mieć niż mieć....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
no to chwila moment bo sie zaczynam juz wk.... przychodze do kliniki drowa ( u meza lezy przyczyna) ładuje sie we mnie bez niczego jakies badziewie nie mowiac ze jak cos to prosze działac i taka bylam zdroa a tu jakies g... sie robi no wku...sie na maxa teraz!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Marianna spokojnie Tak jak espaniola pisała dużo pić i jeść dużo białka Mi też się zrobiły torbiele które po pierwszej @ się wchłonely Moje objawy były takie ze przy każdym ruchu miałam bóle jakbym miała zakwasy w brzuchu trudności w oddychaniu i wielki brzuch trwało to miesiąc i było uciążliwe nart w spodniach nie mogłam się zapiąć Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka, nie czytałam kiedy miałaś ostatnią stymulację i transfer, ale ja po 3 mies. od transferu miałam AMH 0,2 ( porażka, koniec świata dla mnie) ale coś mi mówiło, że muszę powtórzyć za miesiąc, aby być pewną, że tak źle ze mną i wyszło amh 0,9 . I również fsh tak samo najpierw fsh 15 a po miesiącu ok. fsh 8. Myślę, że to organizm nie doszedł do siebie. i niby amh się nie zmienia, a błąd labolatorium wykluczam, bo i amh i fsh się zmieniło. Może spróbuj jeszcze raz, wiem, że badanie to koszt 200 zł, ale ja się poczułam jak nowo narodzona jak ujrzałam nowe lepsze wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka, a dodam, że mam za sobą 4 ivf, cztery stymulacje i transfery. i amh z 0,2 po miesiącu 0.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Torbielki podobno znikają tylko ze u mnie ciaza wszystko zatrzymala ;) taka cenę placimy by mieć dzidzie :) ale warto ;) u nas tez problem byl z meza strony ....no i taki urok:) ale Glowa do góry !!!! Teraz jak kopie malenstwo w brzuszku nie ma nic piękniejszego a to in vitro itp poszlo w zapomnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
ja sie tylko strasznie boje :( wizyte mam w czwartek ale nie ma dr polaka tylko jakas pani chyba elias ale nie wiem nic o niej nie wiem za bardzo tez czy to juz bedzie inseminacja czy nie i co bedzie chyba jakies usg i dopiero sie okresli ale w czwartek mam 9 dzien cyklu to kiedy moze byc inseminacja ??? a to sie dostaje jakis zastrzyk na wywołanie owulacji bo cos mi sie o uszy obiło? i potem tez sie cos bierze???jakies leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Elias też jest ddobrym lekarzem,zaczynałam u niej leczenie, więc nic się nie martw,na pewno rzetelnie podejdzie do sprawy. Ja załapałam się na rządówkę teraz- to do gościa. Pierwszym razem ivi robiliśmy prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×