Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
marianna my ci nie pomożemy i nie powiemy co będziesz miała robione... takie rzeczy to z dr powinnaś mnieć na początku omówione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
My tu raczej jesteśmy w przewadze po in vitro ....a insemnacje ...to ja bym chciala mieć gdybym mogla !!!! To jest mniej inwazyjne .....dziewczyno nie boj sie !! Nie będziesz miala punkcji jak wiekszosc nas ....po których jest szereg komplikacji ! Masz mala ingerencje ....a jakie wyniki ma Twój mąż ze jest inseminacja ? Czym Cię dokladnie stymuluja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
maz ma azoos*****e wiec jest inseminacja od dawcy a stymulacje mam clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
To najslabszy produkt to clo, Jaki tylko istnieje do stymulacji .w porównaniu z tym co Np ja bralam to pikuś ....a czemu nie próbowaliście punkcji jąder? ;/ nie bylo szans na znalezienie plemników ... Jeśli z Toba jest wszystko git to naprawdę niczym sie nie przejmuj nic Ci nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
wyniki meza mwoia same za siebie nic zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
nie było sensu robic punkcji takie zdanie i lekarz w klinice ma i androlog wiec odpuscilicmy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
No to spokojnie juz niedlugo sie uda i zapomnisz o tej sprawie ;) my tez sie zastanawialiśmy na dawca ale mój M mial pojedyncze plemniki i sie udalo ;) tylko sie niepoddawaj po pierwszej próbie bo inseminacja sie nie udaje tak za pierwszym razem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianna po clo nic ci nie będzie jak będą torbielki to się wchłoną hiper ci nie grozi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jak są torbiele to nici z imseminacji. Ale za wcześnie na torbiele moim zdaniem bo te powstają wtedy kiedy dojrzały pęcherzyk jajnokowy nie pęknie. Trudno prorokować ale mozesz mieć po prostu sporo pęcherzyków i być wrażliwa i odczuwasz to jako ból. Tylko też jeśli są więcej niz 3 pęcherzyki to się zazwyczaj odstępuje od iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Gosciu,odpowiadajac na pytanie dotyczace AMH to ostatnia stymulacja byla w lipcu.Wczesniej AMH bylo 0,60 z tym ze robione 2 lata temu.Mam prawie 37lat wiec sie nie dziwie ze spadlo.Postanowilam zebrac wyniki i rezultat histero i pojsc do polmedisu oraz Invimedu na 2 konsultacje w polowie pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ale o nie AMH to chodzi, po tylu stymulacjach 0 dojrzalych komorek nie zdolnych do zaplodnienia, pustych swiadczy o glebszym problemie.Wskaznik AMH to nie wszystko.Podejrzewam ze cos jest nie tak z genetyka chociaz w rodxinie wszyscy maja dzieci bez problemow.Tak jak ktos napisal przy niskim AMH tez mozna zajsc w ciazez pomoca odpowiedniej stymulacji a ja napewno sprobowalam juz wszystkiego wiec czekam na genetyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka idź idź i kolejne 15 tyś zostaw :) będzie dobrze do 40 to jeszcze ze 4 razy cię wystymulują :) ty chyba nie chcesz być w ciąży, wolisz się umarwiać i kłuć hormonami. Dziewczyno czy ci nie żal zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Psioszko byłam dziś na wizycie kwalifikacyjnej do rządówki i sie dostaliśmy z mężem. Mam skierowanie na badania z krwi razem z mężem. Mam nadzieje ze nie otrzymam telefonu ze się jednak nie dostaliśmy. .. Mam zacząć brać od przyszłego cyklu regulon czyli w połowie października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Psioszka czy juz wiesz coś o refundację o leków? ?? Zapomnialam spytać. Wrocka jeżeli mogłabym Ci pomóc to rozmawiałam dziś z doktorem i oddala bym Ci moje komórki jajowe jeżeli byłaby nadwyżka bo do rządowego i tak bierze się 6 a ja ostatnio miałam 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Gosc o co ci chodzi? O to ze od lat probuje znalezc przyczyne niepowodzen? Czy twoim zdaniem kazda para powinna miec limit prob? Jakos nie rozumiem sarkazmu pod moim adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka a ty masz już recepte na leki co masz brać to refundowane? ta kartka z lekami to jakiś wykaz leków refundowanych czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Megide, nie wiem co napisac? Byloby super ale wszystko jest anonimowe I nie wiem czy istnieje szansa na taki uklad dastwa ze wskazaniem? Moze tak, zapytam sie jak bede w klinice bo mam wizyte 16go tuz po histeroskopii.Pieknie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka nie zwracaj uwagę na tą osobe bo ona ewidentnie cały czas najeżdża na ciebie i myślę, że to jest jedna ta sama od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Moze gosc masz lepsza recepte na zajscie w ciaze dla nas tu obecnych na forum to sie podziel chetnie skorzystam z cud porad pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Wrocka spytaj czy jest taka możliwość chętnie Ci pomogę Psioszka to ja spytam w takim razie o refundację leków a powiedz odrazu na pierwszej wizycie kwalifikacyjnej to dostalas??? Bo ja kolejna wizytę mam 30 października dopiero i może wtedy dostane? Bierzesz juz jakieś leki??? Gościu przestań w*****ac tymi debilnymi wpisami żałosna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny może przestańcie odpisywać na te idiotyczne uwagi tego" gości niemiłego" to się może trochę podenerwuje, że nikt na niego nie zwraca uwagi. Po co Wy macie się denerwować i jej odpisywać. Szkoda zdrowia na nerwy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
wlasnie widzialam odczyt badan genetycznych i chyba mam trombofilie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest? dokładnie ci tak napisali w wynikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
w detekcji genuMTHFR wyszlo he terozygota ac, wrzucilam w google i przetrzepalam caly internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
wrocka dopiero teraz robiłas genetyke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Megide, zapytałam o refundację i wypisał nam takie jakby skierowanie/receptę czy jak to nazwać (widnieje też tam nasza zgoda) na leki refundowane. Tak, ja już biorę tabsy anty,bo idę długim protokołem, za tydz. badania i ok 10.10 wizyta i zaczynamy zastrzyki. Co do kwalifikacji to na pierwszej wizycie nas zakwalifikował u nich w klinice, później musiałam zrobić genetykę i AMH i jak z tym wróciliśmy to do rządowego nas wpisał. Do 2 tyg mieliśmy czekać na info czy nas program odrzucił,jeśli się nie odezwali miało znaczyć,że nas program zakwalifikował. Chodziło tylko głównie o ewentualne błędy przy wpisywaniu peselu itp, bo z medycznego punktu widzenia, spełniliśmy warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Tak, zaden lekarz nie zlecil nam tak szczegolowych badan wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
wrocka to gdzie ty sie leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×