Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość marianna331
czy po inseminacji tez bierze sie jakies leki?? kiedy trzeba zrobic test? a kiedy bedzie wiadomo ile sie komorek zaplodniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Ja przy iui robiłam po 14 dniach bhcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no marianna uważaj zeby pięcioraczkow nie było :) moze te małe też urosną i co wtedy? po co ci ta inseminacja jak się boisz bliźniaków. sorki ale my tu walczymy i bliźniaki to szczęscie dla nas a ty nie chcesz. Jak ci tu piszą ze ten 14 mm nie ma szans to ty swoje. weź się ogarnij dziewczyno i nie drąż tego tematu już chyba że szukasz bezpatnych porad psychologicznych tu na forum i ciąglego pocieszania, zapewniania "będzie dobrze" itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
gosciu lekarka dała 5% ze ten 3 pecherzyk sie zaplodni wiec nie gadaj glupot jak sie nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Marianna, szanse sa tak niewielkie przy 14cm pecherzyku ze nie masz sie co obawiac.Pomysl sobie co bedzie jak sie nie uda i czy nie bedziesz zalowac ze nie urosl.Ja bede nawet probowac z AZ i zrobie wszystko zeby sie udalo.Chcialabym miec szanse na inseminacje a tak wydaje fortune na in vitro.Trzymam kciuki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
a bo kurde szwagier nas tak nastawił ze blizniaki to tragedia i jak my damy rade z chorym mężem wczoraj miałam załamke a dzis rano juz inaczej patrze na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianna glupot to ty nie gadaj bo się ośmieszasz. 5% że dojrzeje... taaa a 95% że nie więc masz duże szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mariana ja mam pytanie do ciebie bo skoro nie chcesz dzieci (np bliźniaków) a rozród wspomagany jest obarczony ryzykiem ciąży mnogiej więc po co to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to po komunie tak sie no ze porobilo ze nikt samodzielnie myslec nie potrafi bo to korzenie w komunie sa u rodzicow i oni uczyli tego 555 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianna rzeczywiście masz dziwne podejście my to nawet z 3 byśmy się cieszyły tylko inseminacje juz nam nie pomoże. A różnica w kosztach masakryczna. Nam hoduje się jak najwięcej jajeczek i nie wszystkie wiadomo na jada się do "wyjecia" i wyobrażasz sobie ze 5 zostaje w środku a wyjmuje resztę i te 5 miałoby się też zapłodnic? ?? Czyli razem 7raczki by były. Dziewczyno to nie jest takie kolorowe jak ci się wydaje. Ciesz się ze masz powyżej jednego. Naprawdę. Powodzenia życzę oczywiście. Tylko zaraz nie uciekaj z forum bo się obrażasz ale posłuchaj rad "doświadczonych bardziej życiowo kolezanek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
A jak tam nasze ciezaroweczki?! Espaniola jak tam u Ciebie? Ja dostalam wynik homocysteiny i jest super wiec nie mam zakrzepicy ani za gestej krwi wiec sama sie ganie za samodiagnoze.Wiec z kad ten wynik z uszkodzonym genem? Nie mam pojecia.Za 2 tyg histero i napraaawwwddee sie boje ze tam cos znajda.Musz podpisac zgode na to ze jak cos bedzie nie tak to usuna.Strasznie sie denerwuje bo mam po zabiegu tylko dzien urlopu i nie wiem czy dojde do siebie.Czy u ktorejs z was po histero cos znalezli u usuwali? I jak sie czulyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Wrocka u mnie wszystko wporzadku brzusio rosnie :) maly kopie ;) jak juz wspominalam będzie chlopiec;) wlasnie jedziemy na polowkowe usg:) a apropo Twojego diagnozowania,to powiem Ci ze nie ma nic lepszego niż samemu mocno drążyć temat i szukać wyjasnienia choroby ,bo co jak co ale lekarze,maja w dup...my tez duuuuzo lekarzy zwiedziliśmy zanim poznaliśmy diagnozę :) trzymam kciuki i z calego serducha zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Wrocka ja miałam histeroskopie równo 3 tygodnie temu na pilczyckiej. Dostałam narkoze i naprawdę nic a nic nie czułam. Po zabiegu leży się i po 2 godzinach do domu. Nie trzeba brać zwolnienia na następny dzień bo już nic nie dolega. Ale.... u mbie nic nie wykryli to może dlatego. Brany miałam wycinek wynik odbieram w środę. Ogólnie samopoczucie miałam ok. Po tym plamienia są ale to normalne. Aha i @ dostałam 5 dni wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
no to ja juz po zrobili mi tuz przed jeszcze usg i mam pecherzyki 24mm, 21mm i ten trzeci ma 19mm takze mam 3 ale zdecydowalismy sie na zabieg no a wieczorem zwijałam sie z bolu bo one jeszcze nie pekły i chyba wczoraj pekaly dzis juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Marianna kciuki zaciśnięte ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianna i co masz za 2 tygodnie zrobić betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
nic o becie nie mówił mi lekarz pytałam to powiedział ze na poczatek wystarczy zwykły test w piatek do kontroli mam sie zgłosic dzis jestem jakas taka strasznie wymordowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nas malutko na forum. Marianna powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Megide, jak mozemy sie skontaktowac po za forum? Jesli nie zmienilas zdania? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Hej wrocka oczywiście ze możemy Stworzyłam przed chwila maila na ta okazję ☺ Magdasssss80@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ok odezwe sie poznniej bo nocki robie I chodze jak zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
O a co to mi tak wyskoczyło? Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Dziewczyny mam takie nietypowe pytanie do dziewczyn które juz rodzily.Czy przysluguje mi " prawo " do cesarki na życzenie?z racji invitra?czy jest to powod do tego by mieć owy zabieg? Z tego co czytam jest takie cos ,pisalam do kliniki meila ale nie odpisali...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Espaniola z tego co mi kolezanka ktoora urodzila blizniaki po ivf, nie ma wskazan do cesarki jesli nie ma zagrozenia zycia matki lub dziecka I tarktuja ciaze z ivf jak naturalna chyba ze zaplacisz bo robia na zyczenie ale tez nie we wszystkich szpitalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×