Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość megide
Psioszka odpowiedz mi ile tabletek anty zażyłaś nim stymulavja ruszyła bo ja już zaczęłam i 5sztuk wzięłam i pytanie drugie czy robisz juz badania estradiolu jeżeli tak to jak często? ??? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Wybrałam całą paczkę antyków i bez dnia przerwy zaczęłam brać gonapeptyl ( w między czasie dostałam @ ). Teraz się stymuluję już gonalem i menopurem. Badania LH i estradiolu robiłam przed rozpoczęciem brania gonalu i menopuru, a następne badanie estradiolu po 5 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Aha dzięki czyli mi w grudniu jakoś wszystko wypadnie bo trzeba cała paczkę anty wziąść dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monch jak twój cukier byłaś na obserwacjii w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mohjito co u Ciebie wrociłas juz z Warszawy?odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka jak u Ciebie? Masz już termin punkcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Witam :-) Dziewczynki jestem wlasnie po transferze blastocysty :-) Dwie blastki poszly do mrozenia i dwie jeszcze na obserwacje bo sa kompaktujace. Zaryzykowalismy hodowle do piatej dobyi teraz jestem z tego powodu bardzo zadowolona :-) Ogolnie mialam 12 pobranych komorek z czego 9 bylo dojrzalych a 8 sie zaplodnilo :-) Wyzej napisalam o rezultatach . Szlam caly czas na menopurze i gonalu plus certotide. Mialam mega dawki praktycznie zmieniane co drugi dzien po kazdym podgladanku a miaoam ich w sumie 4 przez 11 dni dni stymulacji bo na 14 mialam juz punkcje :-) Jestem bardzo zadowolona z nOvum i zaluje ze tak pozno do nich trafilam. Teraz dlugie dni wyczekiwania na bete :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mohjito czy moge wyciagnac od ciebie troche wiecej informacji:) czy przez cały okres stymulacji mieszkałas w warszawie jezeli tak to gdzie?czy cały czas prowadził Cię dr.Lewandowski?i najwazniejsze pytanie ile Cię to wyniosło finansowo?bede bardzo wdzieczna za odpowiedz i oczywiscie mocno trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Ja mam punkcję w poniedziałek . A później czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu tak przez caly czas mieszkalam z Warszawie. Tzn do dnia po punkcji bo na dwa dni wrocilam do domu jak zdecydowalismy ze hodujemy do blastki. I w piatek znowu wrocilam bo dzis rano mialam transfer. Zatrzymalam sie w willi jeziorki ktora moge z czystym sumieniem polecic. 120 zl od pokoju jeslinjest jedna osoba i sniadanie za 15 zl dodatkowo. Jak maz dojechal to doplacilismy 20 zl. Willa bardzonprzytulna, pokoj***ardzo ladne :-) Cala stymulacje prowadzil mi dr Lewandowski poniewaz jestem typem poor responder czyli dosc trudno stymulujacym sie. Chociaz dr zrobil kawal dobrej roboty. Z tego co weim nie zajmuje sie prowadzeniem takich zwyklych przypadkow. Koszt zastrzykow z refundacja to 2 tys, koszt zabiegu to 8150 plus 700 zl za specjalna pozywke emriogen ktora stosuje sie po poronieniu aby ich uniknac :-) no i wiadomo koszt pierwszych wizyt i paliwa to kolejne pare stowek. Ale oplacalo sie :-) Psioszko a u Ciebie jak z iloscia pecherzykow?? Trzymam kciuki za punkcje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohjito, w tym roku bardzo dobre rezultaty- 11 jajcorów. Jutro zobaczymy jakiej jakości i jak się zaprzyjaźnią z żołnierzykami M. :) Trzymajcie jutro kciuki co bym się obudziła po punkcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohjito 8150 to koszt samego transferu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszko u mnie tez ten raz byl bardzo udany. W dwoch pierwszych podejsciach nie mialam lacznie takich rezultatow jak tutaj przy jednej stymulacji. A jeszcze 3 blastki i mam nadzieje ze te dwie kompaktujace tez jednak ruszyly to bedzie piekna liczba o ktorej zawsze moglam sobie tylko pomazyc :-) Gosciu to kwota calego podejscia ze stymulacja, punkcja , transferem i mrozeniem zardkow :-) Trzymam micno kciuki za punkcje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka a kto ci robi punkcje jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto ,nie pytałam. Dowiem się na miejscu. Odezwę się wieczorem jak będę w stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
Mohjito jeszcze tu Ci pogratuluje :) Trzy blaski to jest naprawdę wynik cudny :) a jeszcze jak dojdą dwie hmnnn teraz czekamy na wysoką bete :):) Już kciuki trzymam za to. Psioszka kciuki za punkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem po punkcji. Czekamy na tel z laboratorium. Punkcje robiła mi dr. Elias.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Psioszka☺ Dzwonili już do Ciebie z laboratorium z dobrymi wieściami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Psioszko i co tam u Ciebie?? Nina dziekuję kochana :** Dzisiaj dzwoniłam do labu aby dowiedzieć się o ostateczna ilość zarodków do mrożenia. Mam 5 blastek i nadal nie mogę w to uwierzyć :) Dziewczyny jeśli któraś waha się jaką klinikę wybrać to szczerze polecam nOvum :) Jak widać po moich przejściach to tutaj uzyskałam rewelacyjne rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie jeszcze nie dzwonili, martwię się bardzo... M tłumaczy mi,że wcz było święto i dlatego,ale ja się strasznie boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka to ty zadzwoń do nich, juz na pewno coś wiedzą. A wczoraj święto to może rzeczywiscie nikt tam nie pracował przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Jutro transfer. 2 zapłodnione zarodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O której masz transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O której masz transfer? Będziesz mogła mieć podane 2 zarodki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
psioszko powodzenia :) zabierasz dwa maluchy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dawno mnie nie było ale to dlatego, ze czuje sie fatalnie mdlości, zawroty głowy, bol podbrzusza dzis biegne do gina ale zmieniłam porobiłam badania i wyszło mi ze mam jakies liczne bakterie w moczu wiec musze to obgadac z ginem teraz mam 7 tydzien od zaplodnienia i moze wreszcie zobacze serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka masz tylko dwa zarodki? Z ilu komórek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podadzą 1 ,bo tak jest w programie rządowym, 2 dają po 35 roku życia. Miałam 5 komórek z czego 3 się zapłodniły,ale 1 przestał się rozwijać w 2 dobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×