Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość nina999
Marianna przykro mi :( a kiedy miałaś test zrobić?? Nie za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Marianna ja bym sie pokusila o bete w poniedzialek bo chyba za wczesnie na sikanca.Z tego co pamietam to masz 7 dzien po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jest 12 dzien po zabiegu ten lekarz najpierw mi kazał robic 14 dnia czyli w poniedziałek a potem stwierdził ze mozna juz w piatek lub dzis oczywiscie pojde w poniedziałek zrobic bete o ile wczesniej @ nie dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianna beta w poniedziałek jak najbardziej. Głowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od czułości testu. Wiec jest mozliwe☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Kup 10 testów i zobaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe po co? Jedna beta i na 100% pewność! a taniej wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
No to niezadawaj glupich pytań,to nie będziesz miala takich niemadrych odpowiedzi....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Espaniola nie bądź niemiła marianka jak beta???? Nie trzymaj nas w niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam AŻ 2 testy jeden jedej firmy , drugi innej i w czym problem ??? słuchajcie wyniki dopiero jutro bo zgubiłam pin do karty i sie nie moge zalogowac zeby wyniki sobie wieczorem sprawdzic pisałam do nich o nowy ale to tak szybko sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Dziewczyny czy któraś z Was brała do stymulacji gonapeptyl daily ? Bo ja do pierwszego ivf miałam inne zastrzyki,a teraz dostałam te?! Napiszcie coś o nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
Marianna super gratulacje :) Tak za dwa dni od zrobienia tamtej powtórz bo przyrosty bety są wazne nie jej wartosć. Oczywiscie wartosc dodatnia swiadczaca o ciaży jest ważna :) ale przyrosty swiadczą o rowoju ciązy. Ty szczęsciaro, pierwsza iui i ciąża wow jeszcze raz gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marianna umów się na wizytę, a bety nie rób bo pozytywna wyszła pierwsza chyba, że sama chcesz dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianna gratulacje!! :D A tak nie wierzyłaś że się uda. masz mega szczęście :) Betę powtórz za dwa dni. Musi się podwoić w ciągu 48h. Za tydzień u ginekologa może jeszcze nie być nic widać bo to za wcześnie. Gościu a beta owszem i pozytywna ale przyrost tak jak pisze Nina jest bardzo ważny. Zresztą jak od dawna śledzisz wątek to możesz poczytać co u mnie się stało. A pierwszy wynik bety miałam 133. Zresztą mam dziewczynę na wątku na bocianie gdzie betka przyrastała pięknie, serduszko na wizycie serduszkowej biło a potem przestało. Tak wiec pierwszy wynik bety o niczym nie świadczy :( Psioszko ja miałam przy dwóch stymulacjach gonapeptyl. Co chcesz konkretnie wiedzieć? Ja po nich nie odczuwałam żadnych dolegliwości. Mogą wystąpić plamienia z tego co wiem :) Marianna jeszcze raz gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie wszystkim dziekuje za wsparcie nie spodziewałam sie ze za pierwszym razem sie uda napisałam maila do polmedisu kiedy mam powtorzyc bete, czy mam tam do nich jechac i co z tymi moimi bolami dobry znak to było ze mi sie strasznie chciało roznego rodzaju ogórków kiszonych, korniszonych, papryki itp i tak do piwniczki schodziłam codziennie i sloiczek szedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marianno te zachcianki sobie raczej wmowilas bo na nie jest zdecydowanie za szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohijto w sumie to chciałam wiedzieć czy ktoś je brał, bo ja ich wcześniej nie miałam, my już zaprawione w boju to co za różnica jaki zastrzyk sobie strzelę :) Dziś ostatnia anty i zaczynam kłucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Po histero, bol makabryczny.Usunieto mi przegrode w macicy, reszta ok.Zadnych zrostow, blizn czy guzkow wiec sie ciesze. 2 mies musze czekac az sie wszystko zagoi. Marianna super, gratulacje! Psiioszka ja bralam ten lek.Dla mnie nie roznil sie od innych wiec nnie wiem co mam ci napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Marianna gratulacje!!!!! Ja też proponuje powtórzyć betę za 2 dni czy jest prawidłowy przyrost psioszka pierwsze słyszę o takim leku który będziesz brała także tez nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marianno z tymi zachciankami to trochę wmawianie sobie :P na takie objawy/zachcianki było zdecydowanie za szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianna- może powinnaś się trochę podszkolić z zakresu ciąży i starań o nią? Wiadomo, że najłatwiej jest pytać o każdą pierdołę na forum zamiast samemu poszukać informacji, ale jest to śmieszne i męczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marianna na objawy za wcześnie za niska beta chodzi mi o hormon hcg tak 5-6 tydzień ciąży to wtedy możesz się spodziewać:)a teraz ból jak na okres jest bierz nospe i magnez + potas jak będzie dokuczliwy, a luteina to jak jest taka potrzeba. Dziewczyny biorą luteine po ivf zazwyczaj,żeby zarodek sie przyjął, a ty zaszłaś przez IUI czyli naturalnie doszło do zapłodnienia. Lekarz sam Ci powie co masz brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×