Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość megide
Marianka każda z nas czuje w takich chwilach podobnie jak Ty. Najważniejsze żeby się nie poddawać i myśleć pozytywnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy ale to nigdy nie mysle pozytywnie jak sie nie uda to bym chyba sie musiała powiesic z rozpaczy a tak jak z góry zakładam ze bedzie zle to przynajmniej nie ma rozczarowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Ja mam podobne podejście tzn nie wierzę że mi się uda Po 3 iui i 2 transferach nie wierzę w cuda ale wiadomo walczę dalej Może kiedyś się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakrecam sie ze moze niepotrzebnie 3 dzien po poszłam na zakupy i moze za bardzo sie zmeczyłam albo ze w piatek miałam mega awanture i strasznie sie popłakałam z nerwów a moze nie da sie dlatego ze sie przesiliłam jak sprzatałam w sobote cały dom sama nie wiem dzis mam doła i płakac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marianna a bierzesz jakieś leki po tej inseminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdyby teraz sie nie udalo i jak dostane @ to od 2 dnia znow mam brac clo ale zastanawiam sie co z tymi pecherzykami sie dzieje? tzn bo mi jeden nie pekł 27 mm i te malutkie tez nie to co z nimi? niby sie maja wchłonac czy tam usunac po @ no ale jak znów zaczne brac clo to znów sie jakies bedą robily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się Marianna odpowiedziałaś sobie na pytanie. Wchłoną się. Spokojnie. Bez paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Marianna, z calym szcunkiem ale ja po 5 ivf i 3 inseminacjach jakos ciagne.Nie sprzataj chalupy tylko sie oszczedzaj i wez w garsc! Pomysl ze jak sie uda to bedziesz miala powod do dalszego zycia.U niektorych swiatelka w tynelu to tylko z latarka szukac i dalaby wiele zeby byc na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Do goscia od komorek: to jest anonimowe.Osobiscie sie nie znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez przesady z tym oszczedzaniem to chyba musiałabym juz rezygnowac z pracy a pracuje w hurtowni ogrodniczej i co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianna chodzi o to żebyś nic np nie dźwigała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo ale w pracy to sie migam tylko juz na mnie krzywo patrza ;) dalej mam doła bo boli mnie jak na @ i nic nie wiem ta niepewnosc jest straszna maz tez ma juz doła, mowi mi ze z innym to bym miała dziecko a tak to sie mecze juz sama nie wiem jak go pocieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Dobra oznaka jak boli na okres:) mnie tez bolalo I sie udalo;) a bety nie mozesz zrobic bylo by szybciej cos wiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianna jutro mogłabyś już bete robić to zawsze szybciej niż test sikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na sikany będzie za wcześnie, a beta w poniedziałek będzie już pewna na 100%. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz na bete to przynajmniej bedziesz wiedziała czy możesz dźwigać czy nie :) sikany może ci w sob nie wyjść jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Witam wszystkich :* Podczytywałam Was trochę z krzaków i ciagle kibicuję :) Marianna powodzenia! Czasami ból jak na @ dobrze wróży. Co do oszczędzania to myślę że jak jest silny zarodek czy to po in vitro albo jak w twoim przypadku po IUI to czy ktoś leży czy normalnie funkcjonuje to i tak z tego będzie ciąża. Znam przypadki że ktoś leżał i była dooopa z tego a ktoś śmigał jak perszing i zaciążył. Ja przy 3 próbach robiłam różnie i raz sie udało więc myślę że nie ma na to reguły. A znam dziewczynę która po transferze zaraz biegała po galerii, castoramach, na wieczór ściągnęła do domu, potem w ogródku normalnie pracowała a jutro ma termin cc :D Na pewno nie wolno dźwigać, robić generalnych porządków ale zwykłe czynności dnia codziennego nikomu nie zaszkodzą :) Co do cesarek na życzenie po IVF to na pewno nie jest tak że jak ktoś po tym to ma zagwarantowane cc. Wiele dziewczyn na boćku szukało u siebie jakiś dolegliwości, wad aby móc mieć cc po IVF bo lekarze jeśli ciąża jest prawidłowa każą rodzić naturalnie. Co innego jak jest ciąża bliźniacza. Wtedy pewnie przychylniej na to patrzą. Myślę że powinno się wybrać lekarza prowadzącego który bez problemu nam wypisze skierowanie na c. Ja takiego właśnie mam. Pracuje w szpitalu gdzie będę kiedyś rodziła i wiem że jak go poproszę to zrobi mi cc. Owszem chciałabym rodzić naturalnie ale ze względu na IVF i tyle lat starań bałabym się ryzykować :( gość 2014.10.06 "Mohjito a co u Ciebie? Byłaś juz w Warszawie? " Gościu nie podałaś nick wiec nie wiem ktoś Ty :P Tak ja już po wizycie w nOvum. 1 października byłam. Klinika bardzo ładna i ogromna. W porównaniu z Invi albo Polmedem robi wrażenie. Dojazd do Wawy naprawdę super. Od Wrocławia jedynie 100 km jest drogi z jednym pasem a tak to się śmiaga dwoma pasami. A kliniki jest na wjeździe od naszej strony przy głównej drodze. . Bardzo łatwi dojechać :) Mieszkam 100 km od Wrocka wiec cały dojazd zajął nam 6h :) Przekładałam wizytę z 23 września na 1.10. ze względu na moją @ a ona spłatała mi figla i przyszła 5 dni później. Tak wiec na wizycie byłam w 4 dc ale nie było problemu ze zbadaniem mnie :) Na miejscu mąż zrobił badanie nasienia, wynik po 1,5h. Praktycznie miałam na wizycie wszystkie badania. Brakuje mi tylko stopnia czystości pochwy ale to zrobię na kolejnej wizycie. Tak więc ruszam komercyjnie pod koniec października :D Na podejście z MZ nie ma obecnie szans więc nawet się nie pytałam :) 18-go mam kolejną wizytę już startową i od razu dr wykona mi scratching endometrium :) Moja @ powinna przyjść 25-go i zaczynam kłujki :) AMH mam na poziomie 1,0 więc chyba znowu będę szła krótkim protokołem. Z tych wszystkich emocji zapomniałam zapytać :P Zresztą stymulację będę miała ustaloną dokładnie 18.10. W sumie wiem że będę miała gonal i menopur bo tak ustalił z moim doktorem szef kliniki. Nawet nie wiecie jak się cieszę że już niedługo znowu wszystko się zacznie :) Jestem pełna nadziei że w końcu się uda za pierwszym razem i do tego zostaną mrozaczki :) Psioszko a jak u Ciebie? Kiedy zaczynasz kłucie?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :* Podczytywałam Was trochę z krzaków i ciagle kibicuję :) Marianna powodzenia! Czasami ból jak na @ dobrze wróży. Co do oszczędzania to myślę że jak jest silny zarodek czy to po in vitro albo jak w twoim przypadku po IUI to czy ktoś leży czy normalnie funkcjonuje to i tak z tego będzie ciąża. Znam przypadki że ktoś leżał i była dooopa z tego a ktoś śmigał jak perszing i zaciążył. Ja przy 3 próbach robiłam różnie i raz sie udało więc myślę że nie ma na to reguły. A znam dziewczynę która po transferze zaraz biegała po galerii, castoramach, na wieczór ściągnęła do domu, potem w ogródku normalnie pracowała a jutro ma termin cc :D Na pewno nie wolno dźwigać, robić generalnych porządków ale zwykłe czynności dnia codziennego nikomu nie zaszkodzą :) Co do cesarek na życzenie po IVF to na pewno nie jest tak że jak ktoś po tym to ma zagwarantowane cc. Wiele dziewczyn na boćku szukało u siebie jakiś dolegliwości, wad aby móc mieć cc po IVF bo lekarze jeśli ciąża jest prawidłowa każą rodzić naturalnie. Co innego jak jest ciąża bliźniacza. Wtedy pewnie przychylniej na to patrzą. Myślę że powinno się wybrać lekarza prowadzącego który bez problemu nam wypisze skierowanie na c. Ja takiego właśnie mam. Pracuje w szpitalu gdzie będę kiedyś rodziła i wiem że jak go poproszę to zrobi mi cc. Owszem chciałabym rodzić naturalnie ale ze względu na IVF i tyle lat starań bałabym się ryzykować :( gość 2014.10.06 "Mohjito a co u Ciebie? Byłaś juz w Warszawie? " Gościu nie podałaś nick wiec nie wiem ktoś Ty :P Tak ja już po wizycie w nOvum. 1 października byłam. Klinika bardzo ładna i ogromna. W porównaniu z Invi albo Polmedem robi wrażenie. Dojazd do Wawy naprawdę super. Od Wrocławia jedynie 100 km jest drogi z jednym pasem a tak to się śmiaga dwoma pasami. A kliniki jest na wjeździe od naszej strony przy głównej drodze. . Bardzo łatwi dojechać :) Mieszkam 100 km od Wrocka wiec cały dojazd zajął nam 6h :) Przekładałam wizytę z 23 września na 1.10. ze względu na moją @ a ona spłatała mi figla i przyszła 5 dni później. Tak wiec na wizycie byłam w 4 dc ale nie było problemu ze zbadaniem mnie :) Na miejscu mąż zrobił badanie nasienia, wynik po 1,5h. Praktycznie miałam na wizycie wszystkie badania. Brakuje mi tylko stopnia czystości pochwy ale to zrobię na kolejnej wizycie. Tak więc ruszam komercyjnie pod koniec października :D Na podejście z MZ nie ma obecnie szans więc nawet się nie pytałam :) 18-go mam kolejną wizytę już startową i od razu dr wykona mi scratching endometrium :) Moja @ powinna przyjść 25-go i zaczynam kłujki :) AMH mam na poziomie 1,0 więc chyba znowu będę szła krótkim protokołem. Z tych wszystkich emocji zapomniałam zapytać :P Zresztą stymulację będę miała ustaloną dokładnie 18.10. W sumie wiem że będę miała gonal i menopur bo tak ustalił z moim doktorem szef kliniki. Nawet nie wiecie jak się cieszę że już niedługo znowu wszystko się zacznie :) Jestem pełna nadziei że w końcu się uda za pierwszym razem i do tego zostaną mrozaczki :) Psioszko a jak u Ciebie? Kiedy zaczynasz kłucie?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Witam wszystkich :* Podczytywałam Was trochę z krzaków i ciagle kibicuję :) Marianna powodzenia! Czasami ból jak na @ dobrze wróży. Co do oszczędzania to myślę że jak jest silny zarodek czy to po in vitro albo jak w twoim przypadku po IUI to czy ktoś leży czy normalnie funkcjonuje to i tak z tego będzie ciąża. Znam przypadki że ktoś leżał i była dooopa z tego a ktoś śmigał jak perszing i zaciążył. Ja przy 3 próbach robiłam różnie i raz sie udało więc myślę że nie ma na to reguły. A znam dziewczynę która po transferze zaraz biegała po galerii, castoramach, na wieczór ściągnęła do domu, potem w ogródku normalnie pracowała a jutro ma termin cc :D Na pewno nie wolno dźwigać, robić generalnych porządków ale zwykłe czynności dnia codziennego nikomu nie zaszkodzą :) Co do cesarek na życzenie po IVF to na pewno nie jest tak że jak ktoś po tym to ma zagwarantowane cc. Wiele dziewczyn na boćku szukało u siebie jakiś dolegliwości, wad aby móc mieć cc po IVF bo lekarze jeśli ciąża jest prawidłowa każą rodzić naturalnie. Co innego jak jest ciąża bliźniacza. Wtedy pewnie przychylniej na to patrzą. Myślę że powinno się wybrać lekarza prowadzącego który bez problemu nam wypisze skierowanie na c. Ja takiego właśnie mam. Pracuje w szpitalu gdzie będę kiedyś rodziła i wiem że jak go poproszę to zrobi mi cc. Owszem chciałabym rodzić naturalnie ale ze względu na IVF i tyle lat starań bałabym się ryzykować :( gość 2014.10.06 "Mohjito a co u Ciebie? Byłaś juz w Warszawie? " Gościu nie podałaś nick wiec nie wiem ktoś Ty :P Tak ja już po wizycie w nOvum. 1 października byłam. Klinika bardzo ładna i ogromna. W porównaniu z Invi albo Polmedem robi wrażenie. Dojazd do Wawy naprawdę super. Od Wrocławia jedynie 100 km jest drogi z jednym pasem a tak to się śmiaga dwoma pasami. A kliniki jest na wjeździe od naszej strony przy głównej drodze. . Bardzo łatwi dojechać :) Mieszkam 100 km od Wrocka wiec cały dojazd zajął nam 6h :) Przekładałam wizytę z 23 września na 1.10. ze względu na moją @ a ona spłatała mi figla i przyszła 5 dni później. Tak wiec na wizycie byłam w 4 dc ale nie było problemu ze zbadaniem mnie :) Na miejscu mąż zrobił badanie nasienia, wynik po 1,5h. Praktycznie miałam na wizycie wszystkie badania. Brakuje mi tylko stopnia czystości pochwy ale to zrobię na kolejnej wizycie. Tak więc ruszam komercyjnie pod koniec października :D Na podejście z MZ nie ma obecnie szans więc nawet się nie pytałam :) 18-go mam kolejną wizytę już startową i od razu dr wykona mi scratching endometrium :) Moja @ powinna przyjść 25-go i zaczynam kłujki :) AMH mam na poziomie 1,0 więc chyba znowu będę szła krótkim protokołem. Z tych wszystkich emocji zapomniałam zapytać :P Zresztą stymulację będę miała ustaloną dokładnie 18.10. W sumie wiem że będę miała gonal i menopur bo tak ustalił z moim doktorem szef kliniki. Nawet nie wiecie jak się cieszę że już niedługo znowu wszystko się zacznie :) Jestem pełna nadziei że w końcu się uda za pierwszym razem i do tego zostaną mrozaczki :) Psioszko a jak u Ciebie? Kiedy zaczynasz kłucie?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam już recepty na zastrzyki i kłuję się od przyszłego tygodnia. Podejrzewam,że pod koniec października będzie punkcja. Zobaczymy jak pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w pracy to bedzie problem zeby czasami cos nie dzwignac bo to jest robota rozna albo siedze w laboratorium i jest git a jak sa zamowienia to trzeba przytargac sobie, czasami prosze facetów ale nie zawsze sa po reka a zrobic trzeba zamowienia szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
O Mohjito :) cieszę się, ze u Ciebie super i startujesz niebawem. Tym razem się uda :) Pisz koniecznie co i jak w kolejnych etapach, wizytach :). A powiedz czy ten scratching endomerium robi się w konkretnym cyklu? Jak tak to w jakim? I co on ma na celu? Psioszka a ty się ukrywasz :) nie piszesz a juz wystartowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×