Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
psioszka a kiedy brałaś ovitrell? Ta weryfikacja to jeszcze nie ta właściwa bo ją fałszuje właśnie ten ovitrell. Miałaś podany 3 dniowy zarodek więc to jest za wcześnie aby swiętować. Przy 2-3 dniowych zarodkach: 1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli 2dpt .. Embrion staje sie blastocysta 3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki 4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium 5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium 6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny i zarodek wnika glebiej w endometrium 7dpt.. Zarodek implamtuje się 8dpt.. Zarodek jest już zaimplantowany 9dpt…Zaczyna byc produkowane HCG 11dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
1/8 ampułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co w ogóle w pomedisie te zastrzyki się bierze już po transferze?? Nie słyszałam aby w innych klinikach to stosowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka no i masz odpowiedz po czym ta beta a kiedy następną robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka a mówili jak dzwoniłas do kliniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Wszystko jest ok, rozmawiałam z dr, powtórka we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka beta jest ok jak na 8dpt. tym bardziej, że w poniedziałek miałaś zastrzyk. Dziewczyny, które podchodziły w polmedisie miały podobne dwucyfrowe i miały zastrzyk, jakby to był tylko zastrzyk to beta była by niska jednocyferkowa. Wygląda na to, że zarodek się zagnieździł i oby dalej się rozwijał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy myślicie ze w 8 dpt 3 dniowego zarodka już wyjdzie beta? Wszędzie piszą, że to za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wyszła w 8dpt - 30 i miałam zastrzyk tylko nie pamiętam w który dzień po transferze, ale podobnie jak koleżanka. Teraz już jestem mamą:) W Polmedisie zawsze robi się w 8dpt. I weryfikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Ja tez mialam taki wynik w 8 dniu nawet chyba cos kolo 10 hcg i tez bralam ovitrell ippwtorzylam za 2 dni a bylo juz okolo 100 hcg! Psioszka z tego co pamietam to te weryfikacje doprowadzaly mnie do szalu!! Ale sie udalo;) ;!!!trzymam kciukasy! Ja przez te 2 dni robilam milion testów ciążowych bo jak beta miala by spasc beta to test by nie wykazywal nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Espaniolaola, w tym 8-9 dpt wyszedł Ci sikany? Ja mam dopiero we wtorek powtórzyć betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Mi wyszla wiec jak widać to moze ! Test od 10 hcg wykrywa juz takze w sumie mi nawet dzien wczesniej juz test pokazywal pozytywny wynik :) pamietam jak dzwonilam do kliniki a oni caly czas ostudzali moje emocje ze trzeba poczekac do nastepnej bety ....no to bym fakt ja czekalam I robilam testy ciazowe I beta nie spadla;) pozniej jeszcze trzecia weryfikacja i 2 tygodnie czekania Bo wczesniej niewidac na USG ....ta druga beta bedzie kluczowa! I nie czekaj tak dlugo jak oni kaza ja robilam co 2 dni bete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie wiecie co tam u Monch słychać ? Kibicuje jej bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Psioszka jest ok ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monch120
Widzę, że ktoś mi kibicuje. Jest to bardzo miłe ❤️. Komputer mi nawalił i kilka dni byłam odcięta od świata. Za mną 32 tydzień :D a maluchy strasznie się wiercą. Jak nic się nie będzie złego działo to następna wizyta z pomiarem dzieci 8 grudnia. Pozdrawiam wszystkie staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pioszka gratki. Powiedz czy jak robiłaś kariotypy to się wcześniej umawiałaś w Invikcie i ile potem czekałas na wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że robią to w jakieś 2 dni tylko,ale nie pamiętam jakie. Umawiać się nie trzeba było, a czekaliśmy 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka co mowili na wyniki w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Psioszka gratuluję :) Jak widać i ze słabszego zarodka może być ciąża. Czekamy na piękny przyrościk :) Monch jeszcze chwila i maluchy będą z Tobą...jak to zleciało :) Będziesz miała CC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monch120
Psioszka wieeeeelkie gartulacje. Beta imponująca :) Jeżeli chodzi o mnie to będę miała CC, ale tylko z tego powodu, że to bliźniaki i już byłam 2 razy cięta po wcześniejszych operacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
Psioszka ale super gratulacje kochana :-) Monch kobieto ale to zlecialo :-) Imiona macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka a jakiego zarodka mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
megide, wizyte mam we czwartek, ide tez na kontrole po histero. Psioszka gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
Psioszka gratulacje!!! Coś mi post wcielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Powtórka bety w piątek. A poza tym ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
megide, masz wiadomosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×