Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Mam nadzieję że Tobie się powiedzie psioszko :) mam 5 blastek i jedynie to mnie jakoś trzyma na duchu :( niektórym tak szybko sie udaje a za mną już 4 transfer i same porażki i poronienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej podzielę Twój los, mieliśmy słaby zarodek w tym roku, dostałam opryszczki dzień po transferze ( to akurat u mnie standard przy osłabionym organizmie), w czasie stymulacji byłam chora, a dziś jakby było mało , zaczął mnie boleć ząb. Zero objawów, prócz piersi jak donic i obolałych. W piątek się trochę wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohijto a kiedy się wybierasz po mrozaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka a jakiej klasy miałaś zarodek? Co z drugim się stało? Ty jesteś z rządowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psioszka a jakie masz dalsze plany? Plan b? Zostajesz w polmedisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohito przykro mi!!! Psioszko kciuki zaciśnięte. Napisz mi proszę czy dr powiedział Ci ile masz podejść rządowych? Ja nie spytałam taka gapa jestem. zastrzyk d**e relingi juz dostałam i pomalutku ruszam Marianna co u Ciebie? Wrocka odezwij sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
To ja megide post wyżej a zastrzyk diphereline a nie jakieś relingi mi wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam plany B na razie, za wcześnie by o tym myśleć. Podejść jest 3 w rządowym, więc mamy jeszcze 2 próby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psioszka trzymam kciuki. A jaki powinien być zarodek w 3 dobie? Chodzi mi o taki najlepiej rokujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie to bywa, dr mówił,że podają piękne 8A i ciąży nie ma, z a 6D potrafi być, wszystko kwestia rozwoju indywidualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarodek w 3 dobie powinien mieć 8 komórek i powinien być klasy A. Klasy świadczą o degradacji zarodka czyli o jego obumieraniu a blastomery o rozwoju. np zarodek 5 komórkowy w 3 dobie jest opóźniony i źle rokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 6D ciąża? Nie słyszałam o takiej ale jak tak mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarodek w 3 dobie powinien byc 6-8 komórkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę podchodziła do crio zaraz na drugi cykl czyli końcem grudnia/ początkiem stycznia w zależności od mojej @ i od tego czy wszystko po stymulacji jest ok z moimi jajnikami. Miałam pobranych 12 komórek a estradiol 8 tyś więc trochę tych pęcherzyków tam było. Mam nadzieję że nic złego mi się tam nie porobi bo nigdy nie miałam z tym problemu. Ale też wcześniej nie miałam takich efektów. Psioszko tak jak mówisz nie ma reguły że z pięknych zarodków jest ciąża. Ja w dwóch podejściach miałam podawane 3 dniowe 8 bl zarodki i nic z tego nie było :/ Nadzieję trzeba mieć do końca :) Zwłaszcza że wiem o przypadku gdzie dziewczyna miała sporo podejść bez rezultatów i ostatnią próbę miała z crio bardzo słabego zarodka któremu nie dawali dużych szans. A teraz ta dziewczyna tuli już swojego synka :) A gdyby nie daj coś Ci nie wyszło to proponuję pomyśleć nad zmianą realizatora. Za Tobą drugie podejście w tej klinice i być może zmiana dobrze by Ci zrobiła. A póki co trzymam kciuki za powodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohijto a można tak od razu podchodzić do kriotransferu? A lekarz ci mówił czy będzie to na naturalnym czy na sztucznym cyklu? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do crio można podejść zaraz na drugi cykl. Czyli czekam teraz na @ po odstawieniu leków i potem na kolejną można już zabierać maluchy. Jeszcze z lekarzem o niczym nie rozmawiałam bo muszę poczekać na miesiączkę i wtedy będę do niego dzwoniła i ugadywała się :) Nie wiem na jakim cyklu będzie crio. W Invi nikt mi nie dawał wyboru i szłam na sztucznym i myślę że i tu tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czy to tak nie jest,że jak tu podchodziłam do rządowego to wszystkie próby muszę w jednej klinice robić czy mogę zmienić? bez konsekwencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszko realizatora możesz zmienić tylko raz i nie ważne po której próbie. Po prostu przenosisz się gdzie indziej i tyle. mam wiele znajomych na boćku które właśnie z Invi przeszły do nOvum :) Trzeba tylko się dowiedzieć czy dana klinika ma miejsce i tyle :) Żadnych konsekwencji z tego nie masz. Ewentualnie złość poprzedniej kliniki bo jak wiadomo ucieka im pacjentka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może przemyślimy ten temat. Szkoda tylko,że wszystkie "dobre" kliniki są na drugim końcu Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszko wiem że są daleko. Dlatego tak późno do jednej z nich trafiłam :( Ale po dwóch próbach i tylu wydanych pieniędzy trzeba było zmienić coś. Wiadomo że idąc do kliniki która jest daleko trzeba brać pod uwagę albo zamieszkanie tam na czas stymulacji albo dojazdy. Z Wrocławia jest POLSKI BUS którym wiele dziewczyn do Wawy jeździ i wcale drogo nie wychodzi. Ja mieszkam jeszcze 100 km od Wrocka więc nie miałabym możliwości jeździć takim busem. W sumie mieszkałam tam 12 dni a za pokój płaciłam 120 zł i jak eMek był to 140 zł wychodziło za pokój. Do tego za pobyt powyżej 7 dni dostałam rabat tak więc aż tak drogo nie wyszło. A miejsce w którym byłam było bardzo zadbane i przytulne :) Osoby z rządówki mają jeszcze lepiej bo płacą tylko za leki wiec pobyt na miejscu łatwiej im uwzględnić w kosztach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie 8 tydzien idzie zmieniłam igna i obecnie jestem na l4 złapałam jakas infekcje pecherza, jutro ide na posiew do tego grzybica mi sie przyplatała mecza mnie straszne nudności i ciągle boli podbrzusze ale dzidzius rozwija sie poki co prawidłowo, tydzien temu byłam u gina to ma juz 17mm i widziałam bijace serduszko nastepna wizyta 1.12 nie sadziłam, ze u mnie to tak szybko bojdzie tyle placzu było a tu prosze ;) za pierwszym razem az sie lekarz zdziwił bo niby te niseminacje to sie malo kiedy udają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Marianno infekcje pęcherza i grzybice to z tego co wiem w ciąży sie zdarzają często :/ Malutki wielki człowiek z Twojej dzidzi :) Co do IUI to wszystko zależy jaki jest problem niepłodności. Gdybyś miała takie problemy jak My z armią eMka to wątpię aby inseminacja coś pomogła jeśli in vitro nie daje gwarancji. Wrocko co u Ciebie?? Kasia a Tu jak sie miewasz? Nic nie piszesz od dawna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Megide wracam z poczty;) Marianna super, beda udane swieta! Psioszka trzymam kciuki mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohjito, moze tobie sie uda nastepnym razem z takimi blastusiami to faktycznie pech.Przykro mi strasznie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka byłas juz na becie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Co tam dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Dziewczyny moje wyniki: beta -8dpt - 25, progesteron 67, estradiol 728 Skomentujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka beta pozytywna ładnie oby rosła nie wiem jak progesteron, ale chyba też ok:)zadzwoń do kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×