Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Magda przykro mi, ale rozne rzeczy sie zdarzaly, moze jeszcze podrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie wiemy, że nie podrośnie, ja też to wiem,ale dziękuję, że mnie podtrzymujecie na duchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy na stronie kliniki informacje podane w zakładce nasz personel sa aktualne? nie słyszałam nic na forum o lekarce patrycja Nowak-florek? a zespoł pielegniarek czy tez jest aktualny taki jak na stronie? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta lek przyucza sie, jest nowa od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualne dane Mina. Nawet miałam okazję widzieć Panią doktor. Wydaje się być sympatyczna. Ale styczności osobistej z nią nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki babeczki, boze jaki ten swiat mały..... jesli to aktualna lista wszystkich osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam z ta pania kontakt- na poczatku towarzyszyla innym lekarzom podczas konsultacji i zabiegow, bo sie wdrazala w temat. Ja jednak podczas stymulacji naciskalam na wizyty u lek doswiadczonego dr E lub S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm znajoma to moze nie, ale dobrze znamy sie z widzenia a o rodzinach naszych i ich kontaktach nie wspomne.( ale zbytnio nie chce pisac tutaj na ten temat, wolałabym na priv jak juz coś) niby duzy ten swiat a jednak mały - czekam z niecierpliowscia na bete magdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny leczace sie w klinice a czytajace to forum: przyłaczcie sie do pogaduszek -razem zawsze razniej i mozna czerpac wiedze z doswiadczenia innych, moze sa jeszcze babeczki podczytujace nas , a ktore zaczynaja przygode z kliniką :dajcie znać o sobie ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Nasze szczęście rośnie zdrowo,ma już prawie 11cm :) no i chłopak, dr potwierdził:) Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka5
Psioszka gratuluję chłopca :) :) :) Madziu i Bonia jak wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje chłopczyka :) ale to musi być wpsaniałe uczucie widzieć te 11 cm szczęścia na usg :) Dziewczyny a czy wiecie ile kosztuje estradiol i LH w labo na powstańców. Czy można tam płacić kartą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonia85
Moja beta z dzisiaj tj 18 dpt wyszła 1591 mIU/ml :) Wizyte mam dopiero 26 lutego, nie wiem jak wytrzymam do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka super!!!! chodzisz dalej na wizyty do polmedisu? Nie wiem jak u nich ewentualnie z prowadzeniem ciazy. Dziewczyny po transferach- jestescie na L4? Bo ja cala stymulacje, transfer pracowalam i powiem szczerze jakos nie oszczedzalam sie, tzn po robocie zakupy, obiad, sprzatanie, spacerowanie z psem i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonia pięknie, pięknie i jeszcze raz pięknie. Gratuluję ci z całego serca :D Z jakiegoś względu masz taki termin daleki? A jeśli chodzi o L4 to kilka postów wcześniej pisałyśmy o zwolnieniach. Myślę, że przy stymulacji to każda jeszcze pracowała, chyba że były wyjątki. Ja dopiero po transferze 1,5 tyg. urlopu wzięłam. Potem pracowałam, a po piątkowym usg zwolnienie na tydzień do następnej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to zwolnienie to już z zalecenia lekarza. Mam odpoczywać z racji hiperki, która przez ostatnie dni dała o sobie znowu znać. Dzisiaj jest już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie nie wiem dlaczego tak odlegly ten termin. Tak mi wyliczyli dni po transferze. No coz,musze czekac do 26. Ja na szczescie nie mialam hiperki. bo niby z czego: wyhodowalam az 4 pecherzyki :P, podczas punkcji pobrane tylko dwie komorki , bo tamte byly puste. Mialam transfer jednego zarodka, a drugi nie rozwinal sie do mrozenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki dziewczyny, że pomimo świadomości pytacie. oczywiście beta spadła odstawiłam leki i czekam na @. czekam też na maila odnośnie AZ. ale już rozglądamy się za ośrodkiem adopcyjnym. muszę poczytać opinie i umawiamy się na wizytę. co do dr F. to była z dr P na naszej pierwszej wizycie, i przy moim pierwszym transferze. trudno mi o niej cokolwiek powiedzieć, pierwsze wrażenie robi miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nawet nie chce mysleć co czujesz i ile pewno masz mysli teraz w głowie. mam do ciebie pytanie -te wszystkie podejscia ktore sa za Toba robiłas prywatnie tak? bo jesli tak to moze warto wykorzystac teraz 3 mozliwosci rzadowe? pewno z AZ podejscie bedzie prywatne a czy nie lepiej jeszcze pobróbowac rzadowych podejsc ? oczywiscie jesli sie czujesz na siłach . pamietam ze pisałas o złym nasieniu i o tym ze komorki sie zle dziela wiec pewno zakwalifikujesz sie do rzadówki . oczywiscie nic na siłe , ale moze warto pomyslec jeszcze o walce. pozdrawiam i trzymaja sie . wiem ze predzej czy pozniej bedziesz szczesliwą mamą niezaleznie od metody i sposobu. jestemy z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia dokładnie to samo chciałam napisać. Przykro mi niezmiernie Madziu. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży pomyślnie. Na pewno będziesz szczęśliwa a my będziemy ci kibicować - nie ważne jaką decyzję podejmiesz. Każda będzie słuszna jeśli to da ci poczucie spełnieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda bardzo mi przykro, mam nadzieje, ze AZ da Ci szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Tak, dalej chodzę do dr E-ona prowadzi moją ciążę. Ale teraz szukam lekarza, który będzie pracował w szpitalu, żeby w razie czego mieć kogoś jeszcze. Polecacie kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×