Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość NataliaDG
Podobny...ale to raczej przypadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Tak sobie mysle, ze wiele jest utalentowanych ludzi, ktorzy nie moga sie wybic przez tych, ktorzy rzadza mediami. Edyta Gorniak na przyklad, nie przepadam za jej muzyka, ale trzeba przyznac ze glos ma przepiekny. Irena Santor powiedziala kiedys, ze Edyta jest posiadaczka jednego z najpiekniejszych glosow na swiecie. Chodzi o barwe, skale i sposob interpretacji. Gdyby znalazl sie ktos madry by nia wlasciwie pokierowac, to caly swiat slyszalby o niej. Miala dziewczyna pecha, bo nie miala plecow i na tyle sily przebicia by zrobic kariere na jaka bylo ja stac. Szkoda ze taki glos bedzie zmarnowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, czytam te Wasze wypowiedzi, ale jeszcze nie doszłam do końca. Wczraj musiałam wcześniej wyłączyć komp, bo mam pokój z siostrą. Na liście hitów w UK Michael zajmuje aż 12 pozycji z 40. A jego Man in the mirror jest na 3 miejscu. Fajnie. Któraś z Was pisała, że Michael mówił o swoim planowanym come backu, że to ma być jego zmartwychwtanie i chyba jednak się nie mylił. Szkoda tylko, że nie może tego zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałyście, że słuchacie Placebo. Ja też. Bardzo ich lubie. Brian Molko ma super głos, jest dla mnie zarz po Michaelu posiadaczem najcudowniejszego głosu, chociaż dla niektórych osób jest dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszkaaaaaaaaaaaaa
Community Spirit I dopiero po śmierci Michaela ktoś zauważył podobieństwo? Czemu niby? nie, dopiero po jego smierci sie o tym dowiedzialas, fani zauwazyli dawno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszkaaaaaaaaaaaaa
Community Spirit OK, ale dlaczego dopiero teraz piszą o tym? Chodzi mi ogólnie o media. Chcą zwyczajnie zarobić. A kto wie jaka jest prawda? nikt o tym nie pisze, na kozaczku temat zrobila jakas fanka kto niby ma na tym zarobic, media nie pisza o takich rzeczach zreszta nikt w to nie wierzy, ludzie uwazaja ze on byl gejem i dlatego nie ma sowich dzieci, ja w to nie wierze, wiem ze nie byl gejem, mial romans z diana w latach 80 , pozatym jej zapisal spadek i opeike nad dziecmi, w razie smierci matki... jak dla mnie wszystko sie zgadza a te zdjecia sa niesamowite on jest bardziej podobny do niego niz do diany, juz nie mowiac o tym bialym co jest niby ojcem, spojrzcie na jego nos, ma taki zadarty do gory jak michael, a ani diana ani jej maz nie maja takiego nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszkaaaaaaaaaaaaa
Community Spirit Ja nie mówię, że tak nie jest. Po prostu nie wiem. I nie chcę tego oceniać. Myślisz, że dowiemy się jak było naprawdę? pewnie ze sie nie dowiemy, to jest ich sprawa michael nie musial sie tlumaczyc ze wszystkiego fanom, ale zawsze mozna poszperac po necie i samemu sie dowiedziec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy by chcieli każdy najszczegółowszy szczegół z życia Michaela wiedzieć :-) wiadomo tak jest, zawsze fani chcą wiedzieć ja go akceptuje takim jakim był i myślę że pewnych rzeczy nigdy sie nie dowiem a możemy sie karmić wiadomościami z różnych książek, wyznań, miliony źródeł teraz będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszkaaaaaaaaaaaaa
nie beda miliony zrodel tylko sa od dziesiecioleci, coz ja mam nadziejze ze to jego syn i ze te wspaniale geny pozoastay na swiecie :) bo te biale dzieci na pewno nie sa jego nie wiem jak ludzie moga doszukiwac sie w nich podobienstwa, a paris na prawde jest podobna dotego lekarza, ma takie same, odstajace uszy, niektorzy mowia ze blanket jest podobny do michaela tylko on sam przyznal kiedys ze jest adoptowany, przy 2 pierwszych dzieci upieral sie ze sa jego, no ale niestety czarne geny dalyby o sobie znac, wiec jedyna nadzieja w evanie, ale spojrzcie on nawt ucho ma takie samo jak michael :p wogole to sliczny chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzewczyny sypiecie rewelacjami, aż mi dech zapiera.... ten Evan to masakra jakaś, bardzo fajny koleś;) ale Diana była podobna do Mike\'a zresztą, uważa się, ze Mike się do niej chciał upodobnić z wyglądu... może chłopak po prostu wdał się w matkę? no ale patrząc na rzekomego ojca chłopaka, no to sorry, ale nie wydaje mi się, żeby to był jego syn:o:D pytałyście o MJ na imprezce...nie puszczaliśmy go, w ogóle to burza przyszła, prądu brakło i siedzieliśmy przy świecach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe weszłam na jakieś forum i ludzie piszą o Evanie, sprzeczają się czy jest synem MJ czy nie...trafiłam na wypowiedź, że Evan Ross jest idealny by zagrać MJ w filmie o nim:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki i chłopaczki (jesli są) :D Jestem fanką Michael\'a od prawie 15 lat ... Pierwszą piosenką jaką usłyszałam było Black or White miałam około 5, 4 lat ... I się zakochałam ale nie w nim tylko w muzyce potem jak zdałam sobie sprawe, kto śpiewa mój ulobiony song nie było miłości od pierwszego wejrzenia ale uważałam, ze jest uroczy ... :D Przyznam się szczerze miałam jakieś chwile zwątpienia co do jego osoby ... Głównie chodziło o molestowanie i wygląd ... Ale to chyba było w związku mediami, które wręcz nie dawały normlanie funkcjonować, bo wszedzie było informacje na ten temat. Ale w końcu moja miłość do jego muzyki i z czasem do niego samego zwyciężyła ... :D Przez te lata Michael stał mi się bardzo bliski, no praktycznie jak członek rodziny bo codziennie próbowałam się coś o nim dowiedzieć. Wychowałam się na jego muzyce ... Jak narazie jedyne co mnie irytuje to ten nagły przypływ fanów, ludzie przypomnieli sobie, że instnieje, media, które go nagle kochają i uważają za wspaniałego artyste ( którym bezwątpienia jest) Za niedługo to wszystko się skończy i będzie tak jak dawniej ... Eh ... -.- Miałam jeszcze coś dodać ale mi wyleciało z głowy ... xD No to dołączam się do dyskusji, ale chyba nie bede się udzielać często ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charlize....MJ przepowiedział swoje "zmartwychwstanie"...ale sam nie dożył chwili, by się nim cieszyć...ktoś tu wyżej o tym pisał... oglądam zdjęcia Evana Rossa i na niektórych jest bardzo podobny do MJ, na innych mniej.... eh...spekulacjom i domysłom dotyczącym MJ nie będzie końca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hej byl jakis problem z neostaradą czytalam, ze pytalyscie o ksiażki Michaela i La toi i skreslacie jej ksiazkę a ja ją polecam ksiazka la toi jest grubsza, os Michaela iiii napisana o wiele ciekawiej wiele sie z niej dowiedzialam jest przytoczonych wiele wypowiedzi Michalea naprawde bardzo fajnie sie czyta jest wiele ciekawych historyjek, np, ze janet mowila na brokke shields- zyrafa, i jak to było z nia i z M ichalem jasne jest, ze my i tak przy tym wsyzstkim nie byłysmy i nie wiemy jak to sie dokładnie wszystko działo jest opisne jak powstała we are the world no wiele fajnych rzeczy od samego poczatku ja w dziecinstwie to przeczytałam jednym tchem jest tez wiele zdjec, czarno białych- ale dzis zdjecia to zadna rewelacja w dobie youtube ksiazka Michaela obiektywnie jest mniej interesujaca, jesli tak moge powiedziec, przynajmniej moim zdaniem ale dla mnei ma oczywiscie wielka wartosc bo to on ja pisał... on bardzo duzo pisze o procesie tworzenia poszczegolnych utworów i o tym, jaka była historia sukcesu braci, a potem jego ja kupilambym te dwie, i wtedy jest sie bogatszym o tyle wiadomosci dancing the dream polowałam na to, w PL nie byo dostepne a teraz widze to na youtube!!!!!!! sa normalnie wiersze Michaela---w opisie po angielsku, w oryginale super piszecie, ze to on anpisal... a teraz dr Chopra opisal, jak razem tworzyli slowa, on przynosil slowniki, oraz ksiazki z rymami i pracowali, nad dancing o ile sie nie myle tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
jeszcz chcialam sie z wami podzielic jednym małym fragmentem z moonwalka wiem, ze niekóre juz czytały, inne dopiero beda czytac, ale ten fragment przeczytałam mamie równie, po jego śmierci "Bylo w przeszloscie wielu artystów, których zycie ulózyło sie tragicznie. Liczni naprawdę wielcy ludzie cierpieli i umierali z powodu napięcia nerwowego, narkotyków i alkoholu. To bardzo smutne. Ja jako ich wierny fan czuje sie zawiedziony, ze nie mogłem sledzic ich tworczego rozwoju w poźniejszym okresie ich zycia. Mimo woli zastanawiam sie, jakie role jeszcze moglaby zagrać Mrylin Monroe, albo, co mógl w latach 80-tych osiagnąc Jimi Hendrix. " gdzies chyba jeszcze pisal, ze nie chce pojsc w slady Elvisa... ale nie moge znalexc a moze to było w jakims wywiadzie ale te slowa dla mnie oznaczaly, ze długo bede sie cieszyla Michaelem, ze on zdaje sobie sprawę ze wszystkich zagrozen, jakie zwiazane sa z showbussinessem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. to okropnie smutne że o tym pisał, zważywszy, że sam popadł w uzależnienie od leków:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×