Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość 10 w skali
świetne:) uroczy był, biło od niego takie ciepło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie miał świetne poczucie humoru :). Ze tez wczesniej nie widziałam tego filmiku z wreczenia nagrod :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
dziewczyny, to zdjecie w zółtej bluzie i czerwonej czapeczce faktycznie było wystylizowane do młodziezowego magazynu seventeen wiec był taki młodziak w sesji było jeszcze wiecej fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał też piękne dłonie długie palce sama takich nie mam mam małe rączki drobne jak dziecko 11 lat ale bardzo mi sie takie podobają jak u Michaela PYT -wiem, że sie nim zachwycamy a jego już nie ma zdaję sobie sprawę ale trzeba go podziwiać - kiedyś był ,żył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja teżż
Witajcie, czytam ten temat od dawna. Od śmierci Michaela ślęczę przy kompie i oglądam i czytam wszystko i po prostu wyję. Budzę się prawie codziennie ze spuchniętymi oczami i od nowa. Masakra. Chciałam bardzo podziękować P.Y.T. że tyle informacji tu podaje, że dzieli się swoją wiedzą o nim-dziękuję, gdyby nie ty ciężko byłoby do tego dotrzeć. Jak patrzę na Michaela fotki, to nie mogę się nadziwić jego urodzie. Szczególnie jego oczy-niewiarygodne, wielkie i ten kształt. Zwłaszcza widać to jak jest on na zdjęciu z inną osobą i jego oczy są gdzieś tak 2-3 razy większe od oczu tej innej osoby. No tylko na zdjęciach z Dianą Ross to jej oczy są większe od oczu Michaela. Fajnie że jesteście i podobnie czujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja teżż --- miło że czytasz i też uwielbiasz Michaela zawsze pisz o swoich odczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj To ja teżżż :). A jeśli chodzi o jego dłonie to też strasznie mi sie podobają :), a z reszta co mi sie w nim nie podoba hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja teżżż Nie ma co płakać, trzeba sie cieszyc tym co nam po sobie zostawił :) Ja na poczatku tez plakalam ale wiem że teraz jest mu lepiej i w końcu wszyscy sie spotkamy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja teżż
dłonie też ma piękne-no tak-delikatne szczupłe długie palce. Ogólnie cała figura-po prostu był niesamowicie zgrabny, bardzo proste nogi. Proporcjonalny do bólu. Piękne zęby, czoło , brwi, cudownie zarysowane kości policzkowe. Ale jego oczy to jest to. Nigdy nie widziałam piękniejszych oczu. Nigdy. A przyznam, że oczy bardzo mnie fascynują, zawsze to na oczy najpierw zwracam uwagę. Trzymajcie się dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjrzałam się dzisiaj nogom Michaela i rzeczywiście ma niesamowicie zgrabne... heh... Dlaczego tylko ja pisałam o Jego pośladkach? :O :P Ja również uwielbiam "Another Part Of Me" - LIVE! To masakrycznie uzależnia :D Ostatnio słucham "Stranger In Moscow"... "How does it feel When you're alone And you're cold inside.." Dziewczyny, kiedy macie ten pokaz w kinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ..o pośladkach Michaela sie nie mówi :P:P hehe kazda wie że sa boskie :P. Koncert jest dokładnie za tydzień (30 go) o 20 :). Community spirit wybierasz sie jednak :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wiecie co mnie dobija.. jak wpisuje w google \'Michael Jackson\' i daje na grafike.. co 2 fotka to hamskie i osmieszajace zdjecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa spoko pogodzilsimy sie. zawarlismy fakt ze ja bede malo gadac o Mj a on nie bedzie sie o wszystko czepiał :) tak pozatym to zjaralismy sie dzis na sloncu ale goraco dzis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten co ja wyslalam ostatnio linka to tez był zaraz po jego smierci w tv.. ale z tym Bashirem to faktycznie nie postarali sie:o boze jak ja jestem cieta na tego kolesia.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ludzie we wszystko wierzą! Cholera, Bashir powinien Michaela po stopach całować za to, że pozwolił Mu uczestniczyć w swoim codziennym życiu A ten mu wbił nóż w plecy! Dwulicowa gadzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kroje arbuziaka, chce ktoras :classic_cool:? pozatym jestem pod wrazeniem piosenki 'come together' szczerze znalam ja juz dlugo ale niewiedzialam ze to MJ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie.. falszywosc ludzi nie ma granic szczegolnie jesli role graja $$... a ten dupek jeszcze ma czelnosc nazywac Michaela po jego smierci 'swoim przyjacielem' wrrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×