Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Wiecie co, ja to chyba jestem jakaś dziwna (ale odkrycie :P ) Gdy słucham Michaela w "Beat It" to czuję bliżej nieokreślony smutek. Tu chodzi chyba o jego głos, sposób śpiewania, chociaż sama nie wiem... Czy tylko ja to tak odbieram??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community mnie własnie to najbardziej w nim fascynuje...że każda piosenkę spiewał inaczej. Potrafił niesamowiecie przechodzic z jednego nastroju w drugi...przekazywać w interpretacji zupełnie rożne od siebie emocje..zmieniał BARWĘ głosu! To niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh czemu nie zylam za czasow jego swietlnosci... zazdroszcze Ci Diana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tak! Refren z "Leave Me Alone" np. jest dla mnie niesamowicie poruszający. Jest w nim jakiś taki chyba głęboki smutek, jakby skarga, żal... Brakuje słów, żeby to opisać. W głosie Michaela słychac czyste emocje. To niesamowite. Tak bardzo czuć w tym Jego osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden...w pewien specyficzny sposób to były czasy magiczne... Nie było mp3, nie było internetu, ba nawet komputerów! Nie było w kioskach BraVa, Popcornu i wielu innych kolorowych gazet ze zdjeciami tak pieknymi jak teraz... Była gazeta muzyczna Non-Stop prowadzona przez Wojtka Manna...i był szaro-bury Sztandar Młodych...Żeby zdobyc cos o Michaelu...trzeba było sie wysilić.... ale to zdobywanie było ogromnie fascynujace! Wiem pisze jak sprzed wojny:-D Ale tak właśnie było... Nie było bawet plakatów! trzeba było sabie naszkicować! Teraz macie wszystko podane na tacy! Uciekam dziewczyny bo idzie burza! Dobrej Nocy! papa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hej a ja sobie czytałam wywiad z lisa marie, obszerny z 2003 na temat Michaela nie lubie jej co drugie słowo to- fuking, lece poszukac jeszcze moze cos znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam komp dziala pusty windows praca nad odzyskiwaniem danych w toku jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana,to mi sie wlasnie podoba bo teraz jest YT itp wystarczy wpsiac i juz wyskakuje 10000.. propozycji. a kiedys tzreba sie bylo postarac, tak jak piszesz i dzieki temu tez mialo sens:) na dodatek byla szansa zobaczyc MJ na zywo, gdy byl najlepszy.. i wszystko sie dopiero rodzilo, jego nowe plyty, przeboje.. ehh a teraz na kogo warto czekac, na jaka plyte?? nie mam takiej osoby... dobranoc Diana🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ja to nadrobie/ widziałyscia ta co ma dzieck z MJ? ale zwała az biedronka sie zdenerwowala i napisala ze a dziecko z Elvisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzialam.. chociaz powiem Ci Abraja ze 1 post jak przeczytalam to.. w sumie pisala tak od rzeczy ze tak powiem. tzn dobrze grała:D tak wogolee to czesc Ci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nareszcie mam kompa i moge pisac ale strasznie jestem do tyłu zaraz bede glądac wszystkie link o d strony 50 do 85 bo musze nadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lecialo Beat przed chwila:D dla mnie ta pisoenka jest moze nie wesola ale taka.. gangsterska :classic_cool: ale spoko, tez mam rozne zajawki wiec sie nie martw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 dni albo własciwie za 1 bedzie miesiąc.... widzałyscie te rzezby z piasku o temetyce Mj które jakis Polak robił na konkursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam w wiadomsciach niestety newiem na jakiej stronce to jest bo od 6 dni nie mialam netu normalnie jakbym p dwyku była....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam Ci sie ze co 2 piosenka MJ kojarzy mi sie z seksem jak slysze Come Together (choc wiem juz ze to nie jego, ktos mnie uswiadomil dzis tu) to mam ochote rozkladac nogi.. wiem mam krzywo pod deklem:) mam nadzieje ze moj lovelas tego nie czyta:o:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aden czy masz jakies braki?opentanie seksem/moze egzorcyste przysłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki mam dzien.. niewyzyty mowilam ze ejstem nienormalna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialas ta laseczke co ma dziecko z MJ? własnie namawiam ja aby mi to udowdniła...zwałka bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ise spac:D dosc na dzis (tzn wczoraj) kafeterii uzaleznilam sie juz od tego miejsca branoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzialam.. ja juz tam nic nie pisze bo nei chce zeby topic zyskal popularnosc papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez uciekam ide nadrabiac....mam zalegości z w topikach w YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wchodze se a ten zjechany tpik o tej c ma dziecko nadal jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×