Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

oO to sa zdjecia z Nibylandii? jakos nie wierze... przecietnie tam bardzo.. chyba faktycznie to piwnica musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie placzcie prosze Was! to mu zycia nie zwroci.. pozostaje nam jedynie cieszyc sie tym co po sobie zostawił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfibia...moim zdaniem w tym tekście chodzi o prawa autorskie do ksiażek Michaela...a konkretnie do Moonwalka... W różnych krajach na świecie prawa wydawnicze dotyczace tej ksiązki posiadaja ściśle określone wydawnictwa, co oznacza, że nie każdy może taki nakład wznowić...I chyba teraz po śmierci Michaela chcą te umowe uniewaznić, tzn... pewnie te wydawnictwa chca mieć możliwość sprzedazy tych praw wydawniczych innym wydawnictwom na swiecie- argumentując,że zmaksymalizowanie sprzedaży lezy w najlepszym interesie majątku wydawnictwa, ksiazki w związku ze sporym zainteresowaniem i popytem na te ksiazkę fanów Michaela po jego smierci. Zawile to opisałam ale ja tak to rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Aden- fajnie że z Twoim chłopakiem jest OK:-D... Czyta nasz topik...? W takim razie pozdrawiamy...tzn. Ja pozdrawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochalam sie w Come Together ❤️ MJ for ever!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Come Togheter to piosenka zespołu The Beatles... a teledysk pochodzi z filmu Moonwalk z MJ w roli głównej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amfibia 1997
dzięki Diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
come together ....mmmmm ....własnie dzisiaj o tym pisałam :). On jest w tym teledysku niesamowity , bardziej sexy juz bys nie moze :P. Nie moge sie na niego napatrzeć . Michael pewnie odpwiedziałby nam : i\'m embarrassed :D To zdanie mnie powala ,zawsze jak byl zawstydzony albo nie wiedzial co powiedziec to wlasnie to hehe słodziak i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem ciekawe gdzie jest abaraja,community itp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Zdjecia wnetrza domu Michaela zrobily na mnie duze wrazenie. Tyle tam przedmiotow, ktore widac stanowily dla niego wileka wartosc sentymentalna, i te figurki roznych postaci. Taki inny swiat... Bez niego ten dom jest taki pusty i przygnebiajacy. Nie wyobrazam sobie jak On musial sie czuc jak ponownie wszedl do Nibylandii po przesluchaniach. Jak policja mogla zrobic az tak wielki balagan, widac kompletny brak szacunku co do czyjejs wlasnosci. Widac tez ze Michael lubil klasyczne wnetrza, kolekcjonowal antyki. Widzialyscie pomieszczenie z kurtkami powieszonymi na wieszakach? Pomyslec ze mial je kiedys na sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...na mnie tez zrobiło to duże wrażenie... A zauwazyłaś jaki miał porządek na półce z ksiażkami i z płytami? Podejrzewam ,że tak było wszędzie...zanim wtargneła tam Policja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Tak, wszystko ladnie poukladane jak od linijki. To widac ze balagan jest dzielem policji, wokol wszedzie kreca sie jacys ludzie na zdjeciach. Nawet materac postawili na srodku pokoju, na ktorym postawil ktos jakas plamiaca (poplamila go na czerwono). Przykre to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Czyżby ktoś mnie szukał...? :classic_cool: Taka mnie naszła odkrywcza refleksja... Uwielbiam Michaela w kapeluszu... i bez kapelusza... I w ogóle... heh... Dziękuję za uwagę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Jakie macie gadzety zwiazane z Michaelem? Moze autografy? Na koncercie w Bukareszcie ludzie prawie sie pozabijali jak On rzucil swoj kapelusz. Duzo bym dala za jakas rzecz, ktora nalezala do Michaela, pomarzyc dobra rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Michael jest moim nałogiem tak jak dla palacza papieros dla narkomana działka Michael daje mi inny świat mam silne emocje słuchając jego muzyki i patrząc na niego :-) miałam super imprezę, przy okazji też był mój brat małolat 15 letni z kolegami w innym pokoju on też słucha Michaela nie uczyłam go tego samo z siebie tańczy przy Smooth Criminal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×