Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Wiecie co... Tak patrzę na te próby i koncerty... Jaka to musi być jednak ciężka praca. Szczególnie jak trasa trwa np. rok. Mega wysiłek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community...wiem że nagroda jest przedwczesna,ale mam do ciebie słabość 🌼...tylko proszę Cię...posprzątaj ładnie pokój:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem..taka trasa to morderczy wysiłek! Wszystko musiało być dopięte w ostatnim szczególe... Michael był perfekcjonistą!!! Nic nie robił na pół gwizdka... albo robił cos z pełnym zaangazowaniem od poczatku do konca, albo wogóle się nie angażował...Musiało być idealnie...nie byle jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzątanie nic nie daje... Dwa dni i pojawia się "nieład artystyczny" :P Chociaż artystką nie jestem :P A może jednak...? :classic_cool: Uczycie się moonwalka, czy tylko ja zostałam z bolącymi łydkami na placu boju zwanym parkietem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik, ale już rozporek niekoniecznie (co widziałyśmy na youtube) :P :D Przepraszam, nie mogłam się pohamowac :O Ale Michael był wtedy słodki, o matulu... Michael, wybacz mi. I Wy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czytam w każej wolnej chwili to co piszecie i niemogę nic opuścić, bo ważne rzeczy piszecie :) (kolejne wideo którego być może bym nie znalazła ;)) ale od 3h godzin siedze tu i tak mnie kregoslup juz boli, a jestem na 25 stronie, opanujcie sie troche bo nie dogonie was ;) i nie bede na bieząco. KOCHAM M.J. Jest jak narkotyk, im go więcej tym mniej Dziś z rana w pracy nagrałam filmik żeby wrzucic na strone eternalmoonwalk ale jakos ten moonwalk nie do konca mi wyszedl i chyba sie jeszcze wstrzymam, zrobie poprawke na dniach i pokaze wam \"who\'s best\" ;P Nie mogę sie doczekac 30 lipca. Choć rzucam palenie to zostawie kilka sztuk na after, bo wiem ze sie rozkleje na maksa i rece beda mi sie trzesly jak żulkowi na wiśniowke. Ech, jutro tylko oczy otworze, necior i jade dalej od 26 strony Chciałabym żeby fani M.J. się gromadzili i \"rozmnażali\" we wlaasnym zakresie ;) nie można dać ludziom młodym i wszystkim innym lepszego przykładu, obiecuje sobie postępować tylko tym co mi serce dyktuje i szerzyć dobro i pokój ;) Wiem że to banalnie i glupio brzmi ale to taki mój hołd dla M.J. I dobrze mi z nim sie zyje. http://www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0 to jeden z najpiekniejszych teledyskow dla mnie, prawdziwy rockowy koncert, naładowany emocjami, M.J. wygląda tu bosko po prostu, ideał faceta, w 0:21 chciałoby sie tylko kochać z nim bez opamiętania jezu nie moge już patrzeć, jest zbyt piękny aż mnie skręca :( Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da się :P Ale miło mi bardzo 🌻 Tak bardzo się cieszę, że Michael miał wiernych fanów, którzy wspierali Go w każdej minucie Jego życia. Lepiej się czuję z tą myślą. To co z tym moonwalkiem? Nie mówcie, że tylko ja się ślizgam pokracznie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dirty Diana:-D Community... nie ćwicze moonwalka...ale jak byłam w Twoim wieku...oj! Ćwiczyłam! Oglądam terz wywiad Michaela z Geraldo...bo jeszcze tego nie widziałam a wszyscy sie tym wywiadem zachwycają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirty, śmiało piszesz o swoich uczuciach. I bardzo dobrze! A ja się wstydziłam na początku napisać o Jego pośladkach... heh... Diana, w jakim moim wieku? Przecież między nami jest niewielka różnica (tak już odstawiając żarty na bok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... bo ktos tu pisał że ma 17-cie lat i...jakos sobie wkręciłam,że Ty:-D... No... to nie mozesz mi mówic : Mamo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe :D Znaczy się, że piszę jak 17-tka? 😭 A nie, to w gruncie rzeczy super... :classic_cool: Czuję się taka młoda.. yeah! Teraz możemy być siostrami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana to ja pisalalam hihi moja mama moglabys byc spokojnie:) zgubila mi sie mp3 i nie moge poslcuhac M do snu.. zreszta i tak za cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ja :P ja jestem taka gowniarska :D aa co do Dirty Diana... tez uwiebilam Mj w tym teledysku.. zywioł. demon i niewiem co jeszcze:P znow mam niecenzuralne mysli...mam nadzieje ze chlopak tego nie czyta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''w 0:21 chciałoby sie tylko kochać z nim bez opamiętania '' Dirty masz u mnie szacun ze tak sie wyraze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam ten wywiad i...jestem pod ogromnym wrażeniem elokwencji i skromności Michaela...a przy tym ta jego niezłomna wiara w to co robi, wiara w ludzi i w Boga...To jest niepojete! Ludzie mu tyle krzywdy zrobili a On ciagle oddawał im od siebie cos dobrego... Wspierał charytatywnie i wciaz sie usmiechał... Teraz Pan Bóg się cieszy że go u siebie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×