Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość 126p.
cudny ten uśmiech miał. nie widziałam tak ładnego uśmiechu u faceta:P no i te białe ząbki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Zwijam się...bo i tak od jakiegos czasu poruszam w pracy jak lunatyk... W nocy siedzę przy kompie, to w dzień musze odespać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126p.
dobranoc :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LexyconJa
tak czytam materiały z lat 2003-2005 na temat tego rzekomego molestowania, oglądałam film Bashira... i sama nie wiem. raz mu wierzę a raz nie. raz zachwycam się jak to on z czułością odnosi się do dzieci a raz czuję zniesmaczenie, zdziwienie... nie mówię o manipulacjach dziennikarza... chodzi konkretnie o to co mówił Michael, jak się zachowywał. dziwne to wszystko. po co on w ogóle o tym wspominał? nie miał świadomości tego jak to może zostać odebrane? szczególnie,że już przechodził taką historię. wydawałoby się,że inteligentny człowiek (właściwie jego teksty, wywiady, książka, przemówienie z oksfordu o tym świadczą) nie macie takiego wrażenia,że on był jakby to powiedzieć... lekko "opóźniony" i niepoczytalny? że zatrzymał się na etapie dzieciństwa? a może nie pasował do tego świata ze swoim sposobem bycia, niecodziennym zachowaniem, które nie miało złych podtekstów? bo trzeciej opcji, że być może molestował tego chłopca pewnie nikt z zebranych nie zakłada. ja mam straszny problem z tym człowiekiem. nie potrafię go rozgryźć. uwielbiam jego muzykę, doceniam szczodrość wobec chorych, ale nie mogę przejść obojętnie wobec jego osobowości, zachowania napiszecie pewnie,że nie będziecie dyskutować na ten temat, bo on nie żyje i takie tam, być może też zjedziecie mnie i postawicie w jednym rzędzie z Bashirem, który wiele rzeczy zmanipulował na niekorzyść Mj-a (ale dotyczących innych kwestii), ale to dla mnie ważne - odkryć jaki był, dyskutować, rozmawiać o wątpliwościach, sprzecznościach... a sporo było takich w życiu Michaela. co wy o nim myślicie jako o człowieku? może najbardziej czekam na twarde argumenty, że nie skrzywdził by dziecka i był zdrowy psychicznie... wielu z was kilkanaście lat śledzi jego losy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu !!! jaki niepochlebny, beznadziejny, wypaczony artykuł !!!!!!!!!! Obejrzałam bashira i to co nie zostało pokazane, i z tego miejsca mogę powiedzieć ze artykuł został napiasny w stylu bashira, zreszta kto może sadzic inaczej bo wywiadzie przeproadzonym przez bashira, przeciez o to mu chodzilo, zeby przedstawic M.J. jako zdziwaczałego pedofila. Co za chłam !!!!!!!!!!!!!!!!!1 Zobaczcie jak jego teksty sa wyrwane zupelnie z kontekstu. Jak jakiś marny dziennikarz moze pisac, ze jest skonczony???? To co z milionami fanów, któzy wykupili bilet na this is it? Po tylu latach. Wciąz go kochaja bo nigdy sie nie skończył !!! I zobaczcie na mentalność amerykańców, kiedyś 93 jeszcze stali za nim fani i miał opinie publiczna, a teraz nam sie nie wywinie ! KURWA MAĆ, czy o to chodzi, żeby kogoś złapać i do pierdla wsadzić? Nie ważne czy winny czy nie winny, ważne żeby amerykańska policja była nieomylna, znajdzie i wywęszy wszystko. Popierdoleńcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co myślicie o tym, żeby napisać do tvn 24 albo jakiejś innej telewizji ktora transmitowała film bashira zeby puscili PART TWO, zeby przywróci dobre imie M.J. 90% społeczeństwa żyje w nieświadomości, karmi się faktem i superexpresem iw yciąga wnioski a potem łatwo łapie za kamień i rzuca w winnego, gówno tak naprawdę wiedząc jaka jest prawda !!!! Ja sie nosze z zamiarem napisanai do tvn 24 dlaczego po pogrzebie wyemitowali film bashira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Tak sobie czytam Wasze niektóre posty i jestem po prostu zszokowana, ale raczej pozytywnie :):) Mam dopiero 19 lat, ale piosenki Michaela Jacksona słucham od kiedy pamiętam, znam chyba wszystkie teksty na pamięć a to dlatego, że moja starsza siostra była/jest wielką fanką tegoż artysty. Pamiętam jak podkradałam jej gazety z różnymi plakatami, artykułami no i oczywiście kasety magnetofonowe, przy których tańczyłam jak opętana. Natomiast nie przykuwałam większej uwagi do tych dziwnych spraw tzn. molestowanie, homoseksualizm czy operacje plastyczne. Jednak w głębi serca mam nadzieję, że to sterta bzdur na temat Michaela, która miała na celu wzbudzenie jakiejś taniej sensacji. Jak wiemy Jackson często sam prowokował dziennikarzy swoim dziewnym stylem i wypowiedziami. Nistety na tym po części polega życie osób sławnych, co by nie zrobiły zawsze jest źle, zostaną obsmarowane błotem od góry do dołu... widocznie Michael nie umiał sobie sam z tym poradzić, bo jak powiedziała jego siostra to najbardziej samotny i nieszczęśliwy człowiek na świecie. Widziałam tu wiele wypowiedzi, że go kochacie, mocno byście go przytuliły itp., ale zapewniam Was, że takie sytuacje spotykały go codziennie i podobno czasami miał dość takiej natarczywości ze strony fanów. Was by to nie męczyło??? Jeszcze jedno... na każdej stronie, gdzie widnieje artykuł na temat Króla Popu spotykam negatywne komentarze "och nagle wszyscy się nim zainteresowali i do niego wzychają". Wydaje mi się, że gdyby nie Jego śmierć podobny skutek przyniosłyby planowane koncerty. Założe się, że po nich również zrobiłoby się głośno o Jacksonie. Młode pokolenie (takie jak moje, które nie zna jego twórczości obecnie żyje tandetną masową muzyką, typu techno :o zgrozo:) lub ludzie, którzy o nim zapomnieli przez te 10 lat nieobecności. Ponownie byłby szał i multum nowych fanów M.J. Po jego śmierci oglądamy różne teledysi, wywiady... tak samo byłoby po serii koncertów. Moim skromnym zdaniem to mega nieobiektywny wniosek, iż śmierć gwiazdora przyniosła mu nagle sławe. Ciesze się, że pojawiły się nowe osoby wielbiące twórczość naszego Jacskona, póki my pamiętami on wciąż ŻYJE!!!! Pozdrawiam Was i przepraszam za literówki i błędy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna by napisac list do teletygodnia.. tam jest taka rubryka \'czytelnicy o programie\' i tam sa wysylane listy na tem. filmow i programow w TV. a TeleTydzien to wg mnie jeden z najlepszych gazet telewizyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni sie kontaktują z daną stacją i publikują odp w gazecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bashir
A dlaczego od razu twierdzicie, że Bashir chciał ukazac MJ w złym świetle ??? ... Może Michael własnie był taki jak pokazywał ten dokument ? :o ... I jeszcze ta wyprawa do zoo z dzieciakami ... MJ powiedział potem, że jak ogląda goryle to nic innego Go nie interesuje ( nawet bezpiczeństwo Jego dzieci?!) ... Dziwne, że Wasz temat jest taki obiektywny a nie chcecie przyjac do wiadomości, że z MJ faktycznie mogłoby byc coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bashir
Tzn. nie wierzę w to, że Michael wykorzystywał seksualnie tych chłopców ale nie wydaje mi się żeby z MJ było wszystko w porządku ... i nie to że Go nie lubię, bo kiedyś słuchałam dużo Jego muzyki i ubolewam nad Jego śmiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Aden i Diana macie racje trzeba napisac do tvn albo do teletygodnia, a najlepiej to i tu i tu :). Ja juz nie chce ogladac tego całego Bashira , wole poogladac sobie np. filmy z prywatnego archiwum Michaela. Świetne sa ,jest tam taki naturalny i niczym nie skrępowany :). Polecam te filmiki osobom ktore obejrzały \"dokumentu\" Bashira , a tak dla odmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaa
Smooth ja mam Heartbreak Hotel mp3 daj emaila to Ci przesle :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizze ...26
Dlaczego nie przyjmujecie nowych osób do topiku ? ... Widzę że już kilka osób napisało, że też lubi Jacksona a wy ani "witaj" ani "pocałuj nas gdzieś" :o Zebrało się koło gospodyń wiejskich i debatują :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elize 26 :) Fajnie ,że dołączyłaś . Tutaj cały czas pojawiaja sie nowe osoby ktore pisza jedno zdanie albo wkleja jeden link i wiecej sie nie pojawiaja wiec ciezko kazdego zapamietac . Mam nadzieje ze Ty zostaniesz na dłużej :) Własnie ogladam Take two , i coraz bardziej jestem ZA napisaniem do tvn zeby puscili to nagranie . Tylko trzeba zebrac wiecej osob bo w 3 to raczej nic nie zdziałamy. Kto sie przyłączy :) ????? Wiecie co, strasznie rozczula mnie to,jak Debby opowiada o narodzinach Prince\'a , I na koncu płacze. Widac ze to nie jest wymuszone i nie gra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×