Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość eztra super lash 0000011
to ja powiem tak: Speechless, Who is it, Whatever happens, Stranger in Moscow, For all time, Man in the mirror a dalej cała reszta. nie potrafię wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Childchood jest piękna, ale nie podchodzi mi...dziwna mi się jej słucha... nie lubię Liberian Girl i może to dziwne, ale nie przepadam za Billie Jean:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ta morphine na chillout jest jeszcze bardziej dobijająca,nawet do połowy nie bylam w stanie dojechać,on tam spiewa tak jakby płakał brrrrrrrrrrrr okropne jakbym go z zaświatów słuchała. Ale inne piosenki też są okropne,ten syntezator wszechobecny tworzy atmosferę grozy,nie nie-mnie się to nie podoba,zdecydowanie -wolę oryginały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth...:D to ja pisalam o horrorze, nie ostra:D horror tylko w kontekscie Little Susie.... tam jest taki moment 1 czy 2 ktory mi przypomina napiecie z horrorow, ktore ogladalam w dziecinstwie... ale to nie jest zarzut:D poza tym jak mowie to sa momenty 1 lub 2.... Piekna piesn.... A Smile dzis spiewalam w lazience suszac wlosy przed lustrem :D :) :) moze to profanacja.... http://www.youtube.com/watch?v=iiKJmBgAfFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z Chillout nie podoba się Who is it..tzn fajna jest, ale Mike tam tak krzyczy o tej samotności....dobijające to jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🌻 Mi "Little Susie" równiez kojarzy się z musicalem :) Nie mogę pogodzić się z myślą, że grób Michaela ma pozostać bezimienny :( Ja rozumiem potrzebę zapewnienia Mu świętego spokoju, strach przed zniszczeniem, odkopaniem itd... No ale Michael tak bardzo kochał swoich fanów... Wydaje mi się, że chciałby, aby przychodzili tam do Niego, po prostu byli - tak jak to odbywało się przez całe Jego życie. Sama już nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po przerwie 🖐️ pisaliscie o ulubionych nutach MJ... moje to bille jean ❤️ give in to me, beat it, smooth criminal i wiele innych :) ale polecieliscie ze stronami.. nie mam sily tego czytac narazie hehe tyle tego.. wymiatacie na kafe :classic_cool: bylam w Bieszczadach na odpoczynku i nie mialam neta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
womaninthemirror A jak Ci się podoba?:-D To Holender... pseudo Valensia i jego pierwszy singiel GAIA z 1993 roku- byl wtedy na proocji wPolsce:-D Hej! Community🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman cudowny link...szklanki w oczach..😭 uwielbiam smile.... i uśmiecham się jak oglądam tego linka...ale przez łzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej jestem do tylu z newsami o MJ, mozecie mi jakosc skrocic o czym bylo pisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth.... no tak nie bardzo mi sie podoba :o ostra- mam to samo co Ty kiedy ogladam/slucham Smile... :( Witam kolezanke po urlopie- jestem womaninthemirror:D milo mi :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje?? jak to.? ogladam ten filmik Smile i znowu mi wraca wszystko..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden...no i jeszcze temat złotych spodni nie daje dziewczynom spac po nocy ...no i ... nagie STOPY MJ:-D...Wiekszość z nas od jakiegoś czasu ma na tapecie pulpitu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto w Lustrze - ja jestem Aden :) tzn Agnieszka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopy??:D pokazcie ktpras bo nie mam sily grzebac po kilkunastu str...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×