Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Jowizna
Ja ide jutro o 18.30, bilet nosze od dwoch tygodni, wiec niech no ktos sprobuje sie wbic na moje miejsce, sam środek .... :P i będę sobie ryczec jak bóbr, na koncercie dangerous tour tez plakalam i to nie mało. łzy - ludzka rzecz ;) poza tym każdy bedzie tak podekscytowany, że na pewno zakręci mu sie łezka w oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy idzie ktoś jutro na impreze poświęconą twórczości MJ, Jacksons, Jackson 5 do pałacu kultury? ja pewnie pójde sama, więc chętnie do kogoś dobije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze mój w torebce i gdyby komus przyszło na mysl mi ja wyrwac to niech sie modli od razu po fakcie o łaske i kleka na kolana swoje ze sie wogóle zamierzył bo go ze skóry obedre zywcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon Kompowsky
jak wrócisz opowiedz jak było :) ps. co się stało z P.Y.T i Ostrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do abraja
bo wiem ze jestes z Birmingham i czy to prawda ze maja wyswietlac w trakcie filmu hologram Michaela i ma spiewac piosenki????gdzies czytałam ze podobno tylko u Was tak ma być no i czy to ty robisz ten rekord guinessa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak słyszałam o tym holgramie ale jak bedzie sie zobaczy co do tej piosenki od bazienki to to straszne jest okropne i wstretne jak dla mnie i to ich zjebane słownictwo ;) co do tego dziwnego pytania o rekord to co masz na mysli i kto se wypaplał to zabije jak psa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-giel
Nie wiem dziewczyny co sie stalo z P.Y.T i O.S.T.R.A ale tez z Porcelanką, narCOMAnką, Aden, Community Spirit, Dalia O....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon Kompkowsky
narcomanca se odezwała przedwczoraj a z Aden tez pisałam chyba wczoraj mysle ze nic sie nie stało poprostu nie maja czasu albo moze sa na tamtym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leon Kompkowsky pytala o P.Y.T. i O.S.T.R.ą :) Na tamtym forum na 100% ich nie ma :P.. Tam juz jest ustalony sklad kilku inych osóbek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon Kompkowsky
Gość Leon Kompkowsky
Gość Emanuel Petit
Jackson Family Keeps Making HeadlinesAirdate: 10/27/2009 The Michael Jackson documentary This Is It is expected to be a blockbuster bonanza, with hundreds of showings already sold out across the world.....but it's opening under an uproar, with shocking new claims that a body double is used in the movie. A source close to the Jackson family tells INSIDE EDITION that a young dancer fills in for the King of Pop in certain scenes in This Is It. His name is Misha Gabriel, and he was hired as a back-up dancer for Michael's London concert tour. In This Is It, Gabriel "does all of the stunt moves for Michael," and "any significant gyrations" according to the source. The 22-year old dancer is from Ft. Lauderdale, Florida, and he is listed in the movie's credits. He also appeared on Larry King Live shortly after Jackson's death, along with several other dancers. Michael's father Joe Jackson first sparked the body double controversy when he was quoted in London's News of the World as saying, "This movie features body doubles, no doubt about it." Now, the entire Jackson family is said to be "furious" about the documentary, which they say was designed to make Jackson appear healthier than he was. "Five to ten per cent of the actual footage in This Is It is designed to make Michael look like he's okay," according to the source. "It's a propaganda tool and the family is unified in their discontent." Some fans agree, and have started a web page called "This Is Not It." In a statement, Sony told INSIDE EDITION, "This statement is pure garbage and there are no body doubles. Audiences will begin to see the film tonight and every time they see The King of Pop they will know that every frame is unquestionably and undeniably Michael." And Jackson's former manager Frank DiLeo was asked if the documentary used body doubles during an appearance on Good Morning America: "No that's not true. What you see is Michael Jackson," DiLeo said. Meanwhile, LaToya Jackson is also causing a stir, saying she sees her brother Michael's ghost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narami Kikuto
tancerze ładnie się wypowiadają o nim, reszta jest dla mnie fałszywa i promuje siebie:O włączając Jermaina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskia1
nie ma w tym filmie scen z pogrzebu czy memorialu,nie ma takich smutnych rzeczy.nie ma nawet RIP na koncu,tylko dedykacja dla jego dzieci.ZOSTANCIE DO SAMEGO KONCA.PO NAPISACH BEDZIE JESZCZE JEDNA SCENA.MICHAEL BEDZIE COS MOWIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskia1
Mnie tez... Z tego co czytalam,to ludziom podobal sie film.Michael byl szczuply,ale pelen energii,naprawde bardzo chcial zrobic te koncerty najlepiej jak umial. zostancie do samego konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskia1
obejrzalam te zdjecia. nie wiem czemu,ale ci bracia mnie draznia... zastanawiam sie ilu z tych ludzi przychodzac tam myslalo tak naprawde o Michaelu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×