Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Jaja jak berety... a pomyslał by kto,że młodzież nie ma z wapniakami wspolnych pasji i tematów... A mnie tu z Wami tak miło... Ja tez juz sie żegnam... dobranoc i... właściwie ...do potem..bo juz jest DZIŚ:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mnie najbardziej, ale to najbardziej wkurwia w ludziach? płytki umysł:o totalnie zbetoniały mózg:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słucham chillout na gg:classic_cool: MJ dałam na dzisiaj spokój:P w sumie fakt...wypadałoby już spać iść..a przynajmniej spróbować, choć noc taka gorąca, że o sen będzie trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa Diana:) nie jestes wapniakiem!:P a to rmf to na jakiej czestotliwosci? czy w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ktos pytal czy w tej nowej piosence jest with, czy without i ze jest wtedy po2 zaprzeczenie witout no ale Michael slynał tez z przekrecanie wyrazow, szczegolnie wczesniej i z takich zabaw słownych a tutaj it don't matter if you're black or white tez jest niegramatycznie, ale w tym tkwi piekno :) ja tez jestem stara, mam 34 lata ale ciesze sie, ze bylam swiadkiem zycia Michalea, jak sie okazalo niemal połowy kiedy miałąm 12 lat sluchałam wlasnie jego i jestem szczesliwa... dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ machnę poprawnie o! :D pa :) "Michael you give us butterflies xxxxxxxxxxx [kwiatek} mwaaaaaaaaaaaaaaaaah"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy jego pokoleniem ale fajnie to brzmi:d ja tez się już rzegan uciekam do córy mimo że mała postram się aby poznała twórczość Mj'a dobranoc wam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko w piosenkach Michaela typowym bylo zastepowanie"doesn't","don't"."Po prostu,latwiej zaspiewac. 🖐️ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o milo:) co porabiasz i czemu nie idziesz spac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe mi sie wieszala :o obecnie slucham rmf MJ i latam po kafe :P czekam na Tesco tylko wcielo ja prawie godzine temu i nie wiem czy moje czekanie warte zachodu 😭 a nie spie jeszcze, bo jutro wolne mam [zreszta jak codzien :O] wiec pospie do 12 :classic_cool: a ty?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem fanką MJ od lat......... Nawet udało mi się być tą szczęśliwą która była na Jego koncercie w W-wie na Bemowie 20.09.1997 r. Och.........coż za piękne wspomnienia...... Ostatnio nawet szukałam tego koncertu na płycie, no i d.......pa - nigdy taki materiał nie wyszedł. Nawet w naszej polskiej telewizji nie emitowano tego koncertu w całości. W Polsacie puścili tylko fragmenty. Szkoda............bo chętnie bym jeszcze raz doświadczyła tych emocji......... Ale pocieszyłam się koncertem z Bukaresztu - nota bene bardzo polecam.............chętnie się do niego wraca.........ogląda od dechy do dechy wciąż z tym samym opadnięciem szczeny. Utwory MJ to ja uwielbiam wszystkie, natomiast dostaję gęsiej skórki jak widzę scenę z Smooth Criminal.........jak się wychylają tak bardzo do przodu a następnie wracają do pionu............ . Oglądając pierwszy raz koncert z Bukaresztu, podczas gdy zabrzmiały pierwsze takty Smooth.......od razu powiedziałam do Chłopa mojego (oboje uwielbiamy MJ): ciekawe czy będzie moja ukochana scena....... Oszalałam kiedy zobaczyłam ją na koncerowej płycie! Choć nie rozpaczałam jakoś szczególnie po odejściu Króla Popu, Jego płyt słucham od.............ło mamo.............nie przyznaję się nawet, bardzo często, tak więc w tym względzie nic się nie zmieniło, ostatnio dałam się porwać pewnej teorii spiskowej. Otóż przeczytałam (a docierały takie informacje do mnie wcześniej), że MJ upozorował swoją śmierć........ Podobno miał wydać płytę o tytule \"Resurection\" co znaczy zmartwychwstanie, mówił, że planowane 50 koncertów będzie Jego zmartwychwstaniem jako artysty. Do tego ostatnio gruchnęła wiadomość, że na koncercie który ponoć ma się odbyć w hali O2 będzie obecny MJ........który po raz ostatni zatańczy dla swoich fanów jako hologram......... Już nie wspomnę o filmiku z helikoptera, ponoć z MJ - już martwym na pokładzie.......na filmie ciało na noszach w pewnym momencie przewraca się na bok..... Stwierdziłam jedno. Na pewno by mną tąpło gdyby spiskowe teorie okazały się prawdą, ale.................mam mieszane uczucia co do tego co bym sobie pomyślała o takim szlonym pomyśle.............i chyba by mi się to nie spodobało, zwłaszcza biorąc pod uwagę reakcję Córeczki MJ na Jego pożegnaniu.........., która by nakazywała myśleć, że ani Rodzina, ani Dzieci nic nie wiedziały o planach MJ............przy moim całym uwielbieniu jako fanki, jednak......tego bym nie przyjęła ze zrozumieniem. Pozdrawiam Wszystkich fanów MJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie zacne Panie, świeżynki również :) Dziewczyny! Wy to macie tempo! Trzaskacie posta za postem! Nie mogę się wyrobić z czytaniem :) Co do wieku - mam 24 lata. Co do uskuteczniania moonwalka - dzisiaj była pierwsza nieudolna próba, a nie miałam pojęcia, że Wy też próbujecie! :D Dopiero teraz przeczytałam :D Efekt - żenujący :P Ale się nie poddam. Będę w tym dobra, no prawie jak Michael :classic_cool: Michael mówiący o koncertach lipcowych - to moim zdaniem faktycznie On. Chociaz jest bardzo szczupły (na próbach miał grubsze nogi, czy mi się tylko wydaje)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×