Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość marzenaaaaaaaa
bashir nie prowadził wywiadów z MJ ,on na Niego napadał,ciągle jątrzył tematy przykre i bolesne dla Majkela :( wredna szuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie obejrzałam TAKE TWO... co za zakłamana świnia z tego bashira!! najgorsze jest to, że to wszytko widziały kamery...a on tak bezczelnie podszedł Michaela, słodził mu, a po wszystkim oczernił i zrobił z niego dziwaka, potwora..... szuja, menda, ściera!!😡 że też MJ zgodził się z nim rozmawiać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
SOMEBODYS WATCHING- DZIEKI ZA LINKI świetna ta sesja, znów złapalam doła chyba jakiegos dola zaczynam lapac kiedy go słucham, szczegolnie cos nowego i pieknego, to mam tak losowi za zle, ze go juz nie ma a chcialabym powiedziec, jaka ta piosenka piekna straszne, ze pod koniec jakos tam mniej oczul, ze jest taki wielki i wspaniały pisałyscie, ze nawet w otoczeniu nie rozumieja...wiem, ja tez tak mialam choc byli i tacy, co lubili jego piosenki o moj ojciec polubil go od filmu bashira poprostu spodobal mu sie Michael bardzo jako osoba i nawet bashir temu nie przeszkodzil spodobalo mu sie, jak M wlazil na drzewo- hehe a teraz przyszedł do mnie na memorial, mama tez ogladala Michaela w disneylandzie juz widzialam, miod a w piosence give in to me- w tej innej wersji- najbardziej podoba mi sie bridge, most- a szczegolnie osotatnie linijka jak zaspiewał- i dont wanna live my life alone, no na koniec takim niższym, niz zwykle głosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaa
Cały dzien słucham Michaela ,to juz obsesja,cały czas o Nim myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
najgorszy fragment z bashira- take two kiedy bashir pyta Michaela o tabloidy a Michael mówi, ze to smiecie...i dodaje ale ty jestes ponad to matko...biedy Michael, naprawde taka szmata go tak zalatwila czy nie mozna było zrobic pieknego filmu o tym pieknym człowieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
if you dont love me, to siwetna piosenka chyba niewydana nigdy wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agffgga
świetna:D rzeczywiście chyba nie wydana. na Ultimate na pewno jej nie ma. mam tę płytę a For all time gdzieś wydano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. nooo widać jak MJ mu ufał...cenił tego śmiecia:( i to mnie właśnie zastanawia o czym piszesz....miał wielu wrogów, ale również wielu ludzi którzy go cenili i kochali....czemu mu nie pomogli? czemu nikt nie wpadł na pomysł, żeby przedstawić, przybliżyć Michaela światu...takim jakim był.... a tak to ta marna namiastka dziennikarza wszystko zrujnowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agffgga
nie no.. nie wierzę, że If you don't love me i Love never felt so good to jego piosenki... i to jeszcze nie wydane... ja je skądś znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Ostra take two- to robil chyba jego przyjaciel, czyli były lizy minelli a przynajmniej mówił po bashirowym, ze teraz on o swoim przyjacielu nakreci- ale mysle, ze take two ze on mial cos z tym wspolnego a w latach 80-tych byly o nim filmy... chocby ten, ktory mam the legend continuies zreszta Michael, jak to ktos napisal był kochany miloscia bezwaruknowa do pewnego czasu ja mysle, ze do 93 roku potem podnosl sie gorzej bylo juz po bashirze potem proces i podupadajace zdrowie.. i długi jednak fani mogli pisac, ze nie ma gługow, Michael mogł zaprzeczac, ale gdyby nie te długi, to nie podpisałby tej umowy, nie naciskaliby na niego tak w kazdym razie...ktoz mogl przewidziec, ze z ten bashir zrobi cos takiego? Michael wynajal go w dobrej wierze... tylko, czy nie miał on jakby prawa do autoryzacji? raczej nie ten bashir oszukał... ale cóz- to juz jest historia tak dzis rozmawialąm z mama- okazuje sie, ze lennon, presley, mercury, hendrix, monroe-- wsyzscy oni byli jeszcze młodsi od Michaela!!! ja nie odbieralam Go jako człowieka, ktory skonczyl 50 lat... mial jakiegos mlodego ducha w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agffgga
zakochałam się. zwłaszcza w "If you don't love me"❤️ ale dałabym sobie rękę obciąć, że ktoś inny to śpiewał.... bardzo dziwne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh,;)jestem dziewczynki caly czas,jestem cicha podgladaczka;),i po prostu nie nadazam za czytaniem;)kiss dla was za podtrzymanie tematu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaa
Agus ,twój temat to juz gigant:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakimś wywiadzie zdumiało mnie to, jak Michael mówił, że do każdego albumu nagrywał ok 100 piosenek, a później była selekcja, które z nich będą na albumie.... wyobrażacie sobie ile on piosenek nagrał? dużo:classic_cool: P.Y.T. dzięki za wyjaśnienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOOOOOO zauwazylam,ciekawe czy to juz najdluzszy poscik na cafe o Kingu MJ?? i czy inne tez sa tak podtrzymywane?;)tak 3mac!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jermaine mówi,że Świat jest okropny! Nie tyle świat co ludzie, którzy bardzo skrzywdzili Michaela! Michael bardzo cierpi z tego powodu ,że ludzie tak postepują ,ponieważ wiele z jego piosenek mówi o tym byśmy sprawili że świat bedzie lepszy! Potem ona pyta o kolor skóry ich matki...Że pewnie jest biała... A Jermaine zapewnia ja ,że jego rodzina jest w 100% czarna...mama jak najbardziej czarna... I tłumaczy jej,że Michael ma białą skóre na skutek choroby...nie pamięta jak sie nazywa ta choroba, ale ona powoduje zanikanie pigmentu w jego skórze....i dlatego michael jest biały... Ale mimo tych zewnetrznych zmian...w srodku to jest nadal ten sam Michael...jego brat:-) To tak mniej więcej... Niech mnie ktos ewentualnie poprawi...bo ja sie nigdy nie uczyłam angielskiego...Tak troche tylko rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ja kocham can you feel it wersje audio, wideo oraz koncertowa ale numer niesamowite od wielu lat myslałam sobie tak, ze Michael powinien poleciec na ksiezyc i zatanczyc tam moonwalka to by wstrzymało swiat i Michael stalby sie megakosmiczna gwiazda a dzis dowiaduje sie, ze on chcial to zrobic uri, jego przyjaciel od mistcyzmu o tym mówi potrzebne były mega pieniadze- milardy funtów ale Michael znalazłby sponsora, mialby jego logo na ubranku, na ksiezycu prowadzili rozmwoy z rosjanami Michael tak bardzo chcial, nawet jest nagranie telefoniczne, jak Michael o tym mówi, i chcial byc koniecznie pierwszy, jak zawsze, pierwszym artysta bo chlopak z nsync, tez juz cos kombinował ale....przyszła sprawa w 2005 roku, ktora popsuła wszystko... podupadl na zdrowiu i koniec zeby leciec w kosmos nie mzona miec do czynienia z tymi srodkami po 2005 Michael juz nigdy nie wspomnial o ksiazycu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×