Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

narcomanka bo ja wczoraj sie ujawniłam i wkleilam taki link ze swoim przeslaniem i jestem na nim ja i mój synek jak w tle naparza i hałasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
wOMAN, DZIEKI ZA TEGO LINKA DO WIZYTY W Polsce ten link daje dłuzsza relacje z reczitalu i podpisania listu, jest fajny szkoda, ze to spełzło na niczym jak i projekty gdzie indziej Narkomanka, tez podobał mi sie link do wyw z lisa marie, ktora i tam mówiła o 2 obliczu Michaela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też szukalam tu Paris ale widocznie miała w tym czasie inne,ciekawsze zajęcia. A Blanket jest CUDO!!! Ja w ogóle mam jebla na punkcie ludzi z ciemną karnacją,czarnymi włosami i oczami (sama jestem bląd więc pewnie na zasadzie przeciwieństwa),a mężczyźni o takim typie urody powalają mnie na ziemię.Blanket za kilka lat będzie ...nawet nie chcę myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soul, mnie uderzyl ten huk odsuwanych krzesel- ehh, polskie obycie i kultura :o cos mi mowi,ze Michael pewnie powstrzymywal sie smiechu;) tak jak w momencie kiedy komus jakis zegarek dzwoni czy cos... on juz zaczyna sie smiac... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie Soul - ja w nim nie widze zadnego gwiazdorstwa ani niczego w tym stylu.... byc moze prawdziwa gwiazda nie musi nadrabiac zadnym sztucznym blichtrem... Boski;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viera Viera
słuchałam wiele razy tych nagrań z tego profilu myspace... Moim zdaniem głos identyczny, ale sposób w jaki wymawia słowa... trochę przesadza. jakby trochę wolniej niż Michael i te końcówki wyrazów... jakby zbyt mocno zaakcentowane, trochę sztucznie. zwłaszcza jeśli chodzi o nagranie 33 i ten wiersz "behind the mask". to "love" i "above" jakieś takie nie majkelowe... ale barwa głosu według mnie jest identyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycie taką gwiazdą i zachowywanie się w taki sposób w jaki Michael się zachowywał to dopiero sztuka, nie kojarzę innej znanej osoby (nie mówię o randze takiej gwiazdy bo takiej juz nie ma i nie będzie ;) ), która byłaby zupełnie naturalna i miała w sobie zero sztuczności jak Mike... woman który to moment z kocem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Womaninthemirror nie widziałam tego jeszcze :D:D ale w tej Polsce to jeszcze była wiocha (zreszta teraz też jest :D:D). A i te zdjęcia dzieciaków, Blanket jaki hardcore :D:D długaśne włosie :) Abraja już widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziwnie to wypadlo z tymi krzeslami ;) jesli narcomanko TE wioche masz na mysli ;) ale moze troche patriotyzmu by nam sie przydalo... Michael nas docenil.... ja nie wiem, zawsze jak go widze to po prostu wierze w szczerosc jego dobrych intencji.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Womaninthemirror ja od dawna wstydze się tego, że jestem Polką i nie chodzi o kraj tylko o ludzi, którzy reprezentują nas na arenie politycznej. Dlaczego nie urodziłam się w Francji, Niemczech lub W.B??? heh :D ciekawe czy faktycznie lubił Polskę czy tyllo tak gadał ;/ a czytałyscie to co napisałam, jak przywitano go w jednej z Polskich szkół napisem "michael jackson to gej" :O choc to tylko pogłoski, ale wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Link do pobytu Michaela w Polsce... Dziękuję Ci woman- nie widziałam ego jeszcze... Szkoda,że Mike nie spełnił swoich planów, nie kupił zamku w Libiążu i nie zamieszkał w Polsce... Myslę,że gdyby tak sie stało.... Mike wciąż by żył... W tej Anglii spotkało go wszystko to co najgorsze... bashir... te przeklete koncerty... Abraja... wzięlam sobie do serca Twoją propozycję zaśpiewania Michaelowi 29-08 i napisałam dzisiaj piosenke ...ale nie wiem kiedy dam rade to normalne zaśpiewać...na raie nie pozwala mi wzruszenie... No może -napisałam-...to za duzo powiedziane, ale są tam moje słowa...do znanej melodii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narcomanka, no pamietam, ze cos takiego pisalas, ale czy to prawda to inna sprawa... jesli mam byc zupelnie szczera, to czasem niestety tez wstydze sie, ze jestem Polka- czesto w chwilach, gdy czytam rozne dziwne posty w necie, z ktorych leje sie jad, nienawisc - to efekt uboczny wysokiego poziomu frustracji, zawisci i zazdrosci naszych rodakow... nie wiem czy slowo ZALOSNE oddaje wpelni to, czym sa ci ludzie, ktorzy anonimowo opluwaja wszystko i wszystkich.... :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
soUl to sQueeze śmiałam się tylko z tych krzeseł :P co do przyjęcia Jacksona reczej nie mam zastrzeżeń, zresztą mało jest filmików z jego pobytu w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman to piękni jesteście!!! W ogóle facet powinien być brunetem,to taki 100% chłop z jajami - blondynek z niebieskimi oczami to raczej partia dla pana,ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×