Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

tutaj Smooth wyjatkowo sie roznimy :D ja jakos nie przepadam za tymi kudlami... :o a juz porazka wg mnie jest ta nutria, ktora dzierzy na glowie w You are not alone :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co dziewczynki...DOBRANOC:-D... Beda mi sie dzisiaj śnic te ego białe uzekle w zandalach:-D- Koszmarrrrrrrrr:-D Dobranoc wszystkim i do jutra:-)👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth mnie sie wydaje, ze karen cos czula do M.... :o ona zawsze na nim tak wisiala, szukala okazji by go dotknac (poza robieniem make upu rzecz jasna;) )... a on jakby nigdy nie reagowal na te jej gesty tak jakby ona tego chciala.... ja to tak odbieram.... :o potem jak widzisz, Mike zajal sie jakims murzynskim bambo i Karen juz w ogole byla w odwodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... bo widzisz w You are not alone...ma zdecydowanie za krótkie!!!! Wycili go jak chłopca do pierwszej komunii... Chociaż to było zamierzone ...miał wyglądać jak chłopczyk na potrzeby clipu: Childhood..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Dzien dobry dziewczynki :P Ogladalam Wasze wczorajsze fotki, fajne w okularkach - tylko szkoda, ze w tak smutnych oklicznosciach byly zrobione i Mj taki cierpiacy..:( Woman - mnie tez jakos ta jego fryzurka nie pdchodzi, uwielbiam jego dlugie, najlepiej krecone wlosy :) Np.w Black & white tak fajnie spiete :) mmm Jaka propozycje masz dla mnie ? :) Udanej niedzieli dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaRamazzottiego
Ja sie tylko tak zastanawiam nt. matki Dżeksona. W sensie ... czy ona tak powiedziała, że on nie chciał mieszkać w Neverland nigdy bo liczy, że dom sprzedają czy też chodzi jej o to, że on był świrem, którego nikt nigdy do psychiatry nie wysłał. Jak uważacie? Czas pokaże... W sumie jest wielu kasiastych ludzi, którzy są chorzy na czerep i WŁAŚNIE DLATEGO nikt nigdy nie odeśle ich do psychiatry... kolejny przypadek - może najbardziej makabryczny MAJKEL DŻEKSON. A z drugiej strony taki człowiek też się do psychiatry nie wyśle bo przecież TYLE KASY... MAKABRA jak dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, o widzę że tu dziewczynom zebrało się wczoraj na wspominki -teraz już wiem czemu mnie tak czkało:) Woman-smooth nie bardzo rozumiem czym Wam tak podniosłam ciśnienie,ale skoro smooth wrzucila foty M pod krzyżem,to rozumiem że to was tak zbulwersowało.Żeby ostatecznie zamknąć ten temat powiem tak-jestem bardzo tolerancyjna i nie narzucam nikomu swojego światopoglądu,mogę się z nim jedynie podzielić i polemizować. Szanuję każdą religię i daję każdemu możliwość oddawania czci takiemu Bogu w jakiego ktoś wierzy i w taki sposób jaki do niego przemawia. Znając doskonale ŚJ uważałam,że modlitwa za kogoś do mojego Boga i używanie do tego rekwizytów(bo krzyż dla ŚJ jest okrutnym rekwizytem,narzędzie zbrodni Jezusa) w/g mnie mialo taki sens: chce aby mój Bóg (bo jego bóg jest be ,przyjął duszę M do siebie i obyśmy kiedys spotkali się w moim raju z moim Bogiem,nie w jego raju z jego bogiem,bo to ja i moja religia ma monopol na zbawienie.Tak ja to odbieram i tak to wyraziłam,powiedziałam swoje zdanie,nie narzucając Wam co macie robić tak? A to wszystko w trosce i szacunku do Michaela-bo nie dla siebie,ja jestem katoliczką.A skoro tak,to widzę tu cenzurę i brak wolności,a ja wolna jestem i taką pozostanę Amen! A tam na marginesie to ja juz sama nie wiem jakiego wyznania byl M i czy to miało dla Niego jakieś znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... Dalia, ale walnęłas elaborat... Twój Bóg... Mój Bóg... Mogę się z Tobą zgodzic w jednym- Niech każdy oddaje cześć zmarłym wg własnego wyznania... Ja wierzę ,że jest jeden Bóg w którego wiarę wyznajemy na różny sposób...w zależności od religii... Skoro jesteś katoliczką- jak piszesz- to ekumenizm nie powinien byc Ci obcy... I żeby nie było nieporozumień...Jeśli o mnie chodzi - nie wkurzyłas mnie rozważaniem modlitwy za Michaela w kontekście jego wyznania, ale w kontekście jego śmierci. Napisałaś ,że nie będziesz się za niego modlić dopóki na 100% nie będziesz przekonana,że On naprawdę nie żyje... To tyle... bo nie będę tego wpisu drugi raz komentować... Ja już sie poniekąd pogodziłam z tym ,ze bywasz kontrowersyjna w swoich poglądach... i często nie zgadzasz sie z poglądami innych.Tak już widocznie masz ...i to jest Twoje prawo...Ale my też mamy prawo do wyrażania własnej opini i do krytycznego spojrzenia na Twoją... Więc nie wyjeżdżaj mi tu z wolnościa słowa, bo brniesz za daleko Kochana:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość care mare 26
kto tu jest dobry z angielskiego? przetłumaczy to ktoś? proszę:) " scarecrow58 : Though I am admitting I am NOT Michael on my personal myspace page. I am here to tell you it is me. Here is my myspace page: http://www.myspace.com/peterpanpyt I hope you and everyone enjoys it. I have many personal pictures of me and family on it. I have some original songs I have put together on my playlist which is on the home page. Also if you look at the recorded comments that are also on the home page you will see that the comment left on 7/14/09 was me posing as a “Don from UK”. The reason I did it was to express myself about my music without having to say it is me. I hope you do not delete it and get the word out that I am alive. mj "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth,to myślę,że jesteście niesprawiedliwe-a co z Abrayą która jak pisze jest ateistką więc i modlić się nie będzie? Bo tego nie rozumiem. 22:22 abraja (kocicapl@interia.pl) witam szanowne dzis dołacze do kółeczka...czytam o tych pogańsko katolickich czy jaktam to nazywaja obrzedach zastanawiam sie co ja jako ateistka mam zrobic aby w urodziny Mj upamietnic tego wspaniałego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat z mojej wypowiedzi: Niech każdy oddaje cześć zmarłym wg własnego wyznania... Dalia, naprawdę nie rozumiem z czym masz problem Złotko... Abraja jeśli jest ateistką i nie odczuwa potrzeby uczczenia pamieci Michaela modlitwą - to ma do tego prawo! Ona własnie tak czuje i już... Napewno oddaje cześć jego pamięci w inny, zgodny z własnymi przekonaniami sposób... A ja jestem katoliczką i odczuwam w związku ze śmiercia Michaela potrzebę modlitwy... To jest moje wewnetrzne przekonanie... Czy tym kogos krzywdzę? Nie sadzę... Natomiast Ty zasugerowałaś,że swoją modlitwa zrobię Michaelowi straszną rzecz... Mam wrażenie ,że próbujesz mi narzucic swój światopogląd... Kto nie myśli tak jak Ty- źle myśli? Dalia...daj spokój naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaRamazzottiego
Powiem wam, że z każdym dniem coraz bardziej staję się fanką Ramazottiego. Ale jego MUZYKI. Po włosku śpiewa... nie może być lepiej... Polaco Italiano... jest w tym coś niesamowitego. kto jeszcze jest z Włoch i śpiewa sławne piosenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny 🖐️🌼 wczoraj chyba woman pisala,ze ciagle slucha who is it...a dzisiaj mnie dopadło i przesluchuje wszystkie wersje who is it, ktore znajde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×