Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość ja chcę całooooooość
Gość applehead
Ja tez bym chciala zobaczyc caly ten koncert. te fragmenty swietne. podobno niedawno wyciekl, ale ludzie zarzadzajacy spadkiem zablokowali to. pisza o tym na mjjc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie...te świąteczne porządki:) ale podczytuję cały czas. Ktoś tam pisał o obsesji, oby wszyscy posiadali tylko takie. Poza tym, nie uważacie, że ktoś się troszczy o zdrowie psychiczne?;) a poważnie- wybiera się któraś z Was jutro na Harlem Gospel Choir? zwykle jestem przeciwna wszystkim "tribute", ale myślę, że w takim wykonaniu będzie pięknie. Idzie ktoś czy będę sama? ach- mowa o Wrocławiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę się zgubiłam w zdaniu o obsesji (co jest kolejnym argumentem, że ona istnieje:P chodziło mi o to że to miłe, że ktoś się troszczy o nasze zdrowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
to nie obsesja lecz szczery podziw a co do troski o nasze "zdrowie psychiczne" śmiem twierdzić że owa troska jest udawana oglądałam fragmenty nt show z Jacksonami i jakoś uderza mnie to jak bardzo MJ różnił się od swoich braci, prawie wogóle nie mogę wyobrazić go sobie z braćmi i ich rodzinami, razem spędzających święta itp..... chyba w rzeczywistości niewiele mieli ze sobą wspólnego i niewiele czasu spędzali razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyvka
niestety nie znajdziesz całości. Wyciekł tylko ten krótki fragmencik i temat ucichł... Nie liczyłabym na to, że wydadzą tę piosenkę w najbliższym czasie, a szkoda. Zapowiada się ciekawie zauważyłam to zdjecie. widziałam wcześniej inne z tej serii, ale tego akurat nie. Troszkę dziwne, że wkleili je pomiędzy materiał z prób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie..:( A o co w tym chodzi? Czy MJ gral w jakims filmie w 2005 roku?: http://www.youtube.com/watch?v=fJwrr94BiAo&feature=related To widze pierwszy raz, jakośc nie powala, ale sliczny usmiech w 2:37 zauważyłam ❤️ http://www.youtube.com/watch?v=00kqTrjb3Vg&feature=related I na koniec dokument: http://www.youtube.com/watch?v=njuGd11jCzk&feature=related Jest tego chyba 9 części..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyvka
tak, zagrał epizod w komedii "Miss Castaway", dokładnie Agenta M.J. :P ale ten film podobno nie należy do najlepszych:P Michael, all we want for christmas is you! ;) chyba sobie obejrzę ten dokument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyvka
tak, zagrał epizod w komedii "Miss Castaway", dokładnie Agenta M.J. :P ale ten film podobno nie należy do najlepszych:P Michael, all we want for christmas is you! ;) chyba sobie obejrzę ten dokument. coś dzieje się z kafeterią. nie mogę wysłać wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co dzię się dzieje z kafeterią, zacina, nie chce wysyłać wiadomości albo wysyła po 3 razy :O Obejrzałam ten dokument, on jest 1988 roku.. Sophia Loreen dobrze powiedziala: "He looks at the world with the innocent eyes of a child.." 🌼 Michael wróć do nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co dzię się dzieje z kafeterią, zacina, nie chce wysyłać wiadomości albo wysyła po 3 razy :O Obejrzałam ten dokument, on jest 1988 roku.. Sophia Loreen dobrze powiedziala: "He looks at the world with the innocent eyes of a child.." 🌼 Michael wróć do nas :( Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co dzię się dzieje z kafeterią, zacina, nie chce wysyłać wiadomości albo wysyła po 3 razy :O Obejrzałam ten dokument, on jest 1988 roku.. Sophia Loreen dobrze powiedziala: "He looks at the world with the innocent eyes of a child.." 🌼 Michael wróć do nas :( Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu napisał że topik padnie przezd 25... oczywiście, że wytrzyma do 25 grudnia...2010 :P czytam Was regularnie dziewuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna loska
Podobno odwolano tribute w Londynie. przynajmniej tak oglosila firma austriacka,ktora miala go organizowac razem z Jermeinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×