Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość fanka MJ
no i znow sie poplakalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto cały Michael... Nawet jako strach na wróble jest przeuroczy :) Dziewczyny, ponawiam pytanie bodajże z poprzedniej strony: Czy Michael został przeproszony za oskarżenie go o molestowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, ze nie został przeproszony, ale zagląda tu kilka osób, które mają większą wiedzę na jego temat, więc moze cos więcej na ten temat wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
Nic mi o tym nie wiadomo... bo niby kto miał go przeprosić? Przegrani? Wściekli ,że im sie nie udało? Po wszystkim mieli by sie przyznać do winy, do krzywoprzysiestwa i go przeprosić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
A prokuratura i sąd nie mieli powodu go przepraszać, bo oni wykonywali tylko swoje obowiazki... Z tego co wiem jedyne przeprosiny i przyznanie sie do manipulacji faktami były ze strony Bashira w tV NBC...niestety już po śmierci Michaela. Dzieki Michaelowi cały świat dowiedział się że istnieje taki marny dziennikarzyna jak Bashir... Teraz po śmierci Michaela Bashir chyba postanowił o sobie przypomnieć...i przeprosił Michaela. w Tv... Tosie chyba nazywa Parcie na szkło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym całym Bashirem to bym nawet tyłka nie podtarła za przeproszeniem:o nawet na papier toaletowy się nie nadaje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
Pisałam parę dni temu,że pierwszy z oskarzajacych Michaela o molestowanie chłopców przyznał sie że kłamał na polecenie swojego ojca...ale to podobno nieprawda. Podobno rzekome przeprosiny w necie umieścił fan Michaela podajac sie za Jordana Chandlera... To jest nawet logiczne...bo gdyby Chandler przyznał sie teraz do składania fałszywych zeznań przed sadem to pewnie byłby pociagniety do jakiejś odpowiedzialności... Z drugiej strony On był wtedy dzieckiem, nie miał zdolnosci przwnych, czy mógłby wiec dzis jako osoba juz dorosła odpowiadać za krzywoprzysiestwo? Hm, to mogłaby być słodka zemsta na jego ojcu... bo ten z cał a pewnoscia odpowiedział by dzis za manipulowanie zeznaniami dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinni to zrobić. Sąd powinien ich do tego zmusić! Zniszczyli dobre imię Michaela i co? I nic? Co to za sąd??!! Przecież tutaj chodzi o ochronę dóbr osobistych (w takiej sytuacji należą się m.in. przeprosiny). Chyba, że u nich jest jakieś dziwne prawo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
To jest sytuacja pasowa. Nie skazali Michaela, bo nie mieli wystarczajaco mocnych dowodów, ale tez Michael nie miał namacalnych dowodów swojej niewinnosci... To,że nie zapadł wyrok skazujacy, że Michael nie poszedł siedzieć- nie dowodzi jego niewinnosci...Takie jest prawo. Gdyby Michael wytoczył im osobny proces o pomówienie i szkalowanie jego opini i potrafiłby t przed sądem udowodnic, że kłamią...i by taki proces wygrał...Wtedy mógłby w ramach rekompensaty za doznane krzywdy zarzadać m. in. przeprosin... A tak... Zapadła decyzja o umorzeniu śledztwa i nikt tu nikogo nie przeprosi. Ot takie prawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
Fanka MJ Dzięki za linka...Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dupy z takim prawem! Przecież w przypadku Michaela samo oskarżenie oznaczało dla Niego wyrok - wyrok życia z piętnem pedofila, którym nigdy nie był! Tak łatwo jest zniszczyć człowieka! :( Prawo powinno chronić niewinnych! Ludzie, w jakim my świecie żyjemy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
Ano w popieprzonym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
Żyjemy w świecie w który główna zasada brzmi: " Nie rób nikomu dobrze nie będzie ci żle!" Michael był nie z tego swiata. Był za dobry...we wszystkim! a szczególnie w swoim serdecznym i pełym miłości stosunku do ludzi wogóle i do dzieci w szczególności... Ludzie dla niego byli wielka wartoscia tego swiata... On dla wiekszosci ludzi był dziwakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
Nie wiem czy ktos z Was podczas ogladania dokumentu Bashira zwrócił uwagę na to jak wychowane sa dzieci Michaela? Cytat: PRINCE MICHAEL I -Tatusiu moge pobiegać? MICHAEL: Możesz ( śmiech) Paris... tez chcesz pobiegać? PARIS:- Nie...wole potrzymać Cię za raczkę" Koniec cytatu... Kto z was ma tak grzeczne dzieci? Michael w tym dokumencie powiedział bardzo trafna uwagę: : W dzisiejszym swiecie dorosli nie maja czasu na okazywanie miłości własnym dzieciom!... Nie zgodzicie sie z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
Juz myslałam,że zostałam tu sama, bo wszyscy ogladaja z linka na Yuotubie jak Michael rusza biodrami...ummmmm a pięknie rusza :-D Jeszcze raz dzięki za linka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Michael nie zachowywał się jak typowa gwiazda nie rozbijał się brykami, nie zaliczał panienek, nie żenił się po 10 razy z coraz młodszą jego największe przyjaciółki to Liz i Diana nie balangował , nie ćpał, nie urządzał demolek tylko był uczuciowy, zbudował park dla dzieci , bawił się w nim więc trzeba było z niego zrobić dziwoląga albo zboczeńca :-O tacy są ludzie, siła mediów , żeby sprzedać nakład gazet, napisać sensacyjne rzeczy, taki marketing przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obejrzałam filmik ;) heh... bez komentarza ;) Bo się zarumienię :P Jego dzieci są podobno niesamowicie grzeczne. I można w nich dostrzec jakiś taki niesamowity spokój. Taki sam jak u MJ (oczywiście nie mówię o MJ, gdy jest na scenie ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
Bo jak śpiewał Czesław Niemen : DZIWNY JEST TEN ŚWIAT! I jak pokauje zycie - racja nie zawsze lezy po stronie wiekszości... Czasami racje ma jednostka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
Zostawiam was na chwilke ale wróce:-D pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co powiedział MJ o dorosłych -jak nie zdają sobie sprawy jak krzywdzą dzieci i nie mają dla nich czasu tak fantastycznie to ujął że nie potrafię tego powtórzyć był niezwykle inteligentny i pierwszy raz w życiu usłyszałam że ktoś odkrył tą prawdę ja też byłam takim dzieckiem że dorośli nie poświęcali mi swojego czasu byłam w szoku że on o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×