Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość ambieeentt
dalej, podpisujemy petycję! Michaelowi należy się Nobel za to co robił, za Jego serce!!! rozsyłajcie link gdzie się tylko da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaa
Oddałam głos :) Dzisiaj mija miesiąc od śmierci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSIK
przy wielu nazwiskach jest UNVERIFIED czy taki głos się nie liczy? co zrobić? nie przysłali mi żadnego maila potwierdzającego. na innym forum ktoś pisze: And please be sure to verify your signature, people! I got an email from the petition site, with a verification address. Go there, and that will verify your signature. Real easy... Click it like a link or copy the addy into the browser bar... (Gods, I am bad with the right terms, here...) where you normally type in a site address... Anyway... That will simply count you as verified. Check your emails when you sign. I got the verification email really fast. (I mention this, because I saw a few names that were listed as unverified... and we want the signatures to really count!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
oddalam glos to juz miesiac, ale nie czuje, ze go nie ma, jeszcze nie piekna inicjatywa z ta Nagroda, oby wyszło po naszej mysli duzo fajnych linków zamiescilyscie, chyba sa nowe osoby tez myslałam o piosence: whatever happens dzis nie sluchałam nic, narazie tak jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSIK
nie wiem w końcu czy mój głos się liczy czy nie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSIK
ja tu jestem od początku (pod różnymi pomarańczowymi nickami)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj P.Y.T. :) I witajcie wszyscy :) Ja wysłuchałam jej wczoraj i to mnie mocno zabolało... :( Cały czas gra gdzieś we mnie... Słyszę ją i czuję... Jestem w fatalnym nastroju :( A tu trzeba normalnie żyć. Chociaż czym tak naprawdę jest norma...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAPSIK, no nie wiem, czy się nie liczy, bo licznik zlicza wszystkie głosy...nawet te unverified...ale przeraża mnie ilość głosów do zdobycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, ja dostałam maila, wystarczy wejść w linka którego w nim przysyłają i już jest zweryfikowany:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaa
Włączyłam Whatever Happens nie wysłuchałam do konca,nie mogłam,poryczałam sie jak bóbr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem w fatalnym nastroju...ogólnie rzecz biorąc nie czuję że żyję:( do dupy z tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaa
Kurde po co ....Cały wieczor przerycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaela81
dziś miesiąc jak nie żyje - a ja wciąż w to nie wierze ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj chyba nie będę słuchać MJ....z moim nastrojem to raczej niewskazane... ale włażę w linki które tutaj podajecie, zdjęcia, artykuły, niektóre nad wyraz ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Community, sie wie i nie slucham, o nie z tymi głosami...kiedy ja zaglosowałam, zobaczyłam, ze na liczniku przybolo o jedna osobe, ale nie weim, czy to o mnie chodziło i napisali thank you for voting, czy cos tam ale maila jeszcze nie dostałam Community, sporo glosów, ale zobacz, na memoriał od razu sie grubo ponad milion znalazło, a na koncerty 3 mln wiec powinnismy sie ruszyc na swiecie i zdobyc te glosy if we all cried at the same time tonight.... ....there's nothing that can't be done, if we raise our voice as one!!! ale nie wiem na jakich zasadach to działa, czemu akurat 1000000? itd, nic nie wiem moze poczytam potem o tej nagrodzie dawno temu słyszalam, ze mihcael miał juz dostac Nobla, lecz nie wiem, czy to muzycznego, nie weim jaka kategoria jakos tak koło tego czasu sir P mCCARTNEY dostał... a Michael bardzo chcial sera dostac :D czyli sir, ale nie był brytyjczykiem... załuje tez, ze nie dostał Oscara, był blisko, niespodziewanie za will you be there do free Willy a tam, geniusz i juz Rademenes, swietne te wspomnienia ludziom z branzy, muzykom i tworcom opadaly szczeny przy Michaelu na onecie news, ze MJ nadal w czolówce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaela81
moze to co napisze wyda sie oklepane ale ze śmiercią jego dla mnie skonczył sie jakiś etap.Piękny etam mojego dorastania i coś co się łaczy z pięnymi wspomnieniami.Micheal -mam nadzieje ze jest Ci TAM lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenaaaa, ja równiez zalałam się łzami po kilku pierwszych sekundach :( Niesamowity utwór, porusza do żywego... Kilka dni temu panowała tutaj dość radosna atmosfera, a teraz? No ale miesiąc minął. Coś czuć w powietrzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSIK
ja żadnego maila nie dostałam... a zagłosowałam z 2 kont. też się zastanawiam czemu akurat tak duża liczba podpisów jest potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSIK
ja podpisałam kilka godzin temu i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie pojawił się napis: "Thank you for signing: Michael Jackson Nomination 2010 Nobel Peace Prize", ale maila nadal nie dostałam. Co się dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to zależy od opcji którą się klika....bo były 2 nie pamiętam nazw...ale ja chyba kliknęłam tą drugą i kazało mi podać jakieś hasło i pseudo czy coś takiego...nie wiedziałam o co kaman, więc wyłączyłam to krzyżykiem, ale głos mój policzyło, no i poźniej sprawdziłam maila i był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSIK
http://www.mjjcommunity.com/forum/showthread.php?t=71356 """"" This is from the magazine "The Source", which is a hip hop based magazine in the U.S. for those of you who might not have heard of them. Anyhow, here's what the article says about MJ and his humanitarian efforts. "Michael Jackson was more than an incredible artist, he was an incredible human being. Click the jump to check out a timeline of over twenty years worth of charitable acts and good will to the entire world". [This site wont let post the whole thing 'cause it's too long but click on the link to read] http://www.thesource.com/2009/06/the...-humanitarian/ The Millennium-Issue of the “Guinness Book Of Records” names Michael as the Pop Star who supports the most charity organizations. The following projects are supported by Michael Jackson: AIDS Project L.A. American Cancer Society Angel Food Big Brothers of Greater Los Angeles BMI Foundation Brotherhood Crusade Brothman Burn Center Camp Ronald McDonald Childhelp U.S.A. Children’s Institute International Cities and Schools Scholarship Fund Community Youth Sports & Arts Foundation Congressional Black Caucus Dakar Foundation Dreamstreet Kids Dreams Come True Charity Elizabeth Taylor Aids Foundation Heal The World Foundation Juvenile Diabetes Foundation Love Match Make A Wish Foundation Minority Aids Project Motown Museum NAACP National Rainbow Coalition Rotary Club of Australia Society of Singers Starlight Foundation The Carter Center’s Atlanta Project The Sickle Cell Research Foundation Transafrica United Negro College Fund United Negro College Fund Ladder’s of Hope Volunteers of America Watts Summer Festival Wish Granting YMCA - 28th Street/Crenshaw Big Brothers/Big Sisters of America This is the oldest mentoring organization serving youth in the USA. BBBSA has provided one-to-one mentoring relationships between adult volunteers and children at risk since 1904. BBBSA currently serves over 100,000 children and youth in more than 500 agencies throughout all of the United States. BMI Foundation From jazz to musical theater, from music education for gifted youngsters to support for the work of accomplished concert music composers, the BMI Foundation seeks out the best and most promising of today’s and tomorrow’s musical creators and offers a platform of support that fosters their growth and ensures the continuation of the heritage of American musical ingenuity for generations to come. Childhelp USA Childhelp USA is dedicated to meeting the physical, emotional, educational, und spiritual needs of abused and neglected children focusing efforts and resources upon treatment, prevention. Children’s Institute International This is a private, non-profit organization specializing in the treatment and prevention of child abuse and neglect. Over the past 90 years, CII has evolved from a shelter for single mothers and their babies to an internationally recognized model of comprehensive care and assistance for at-risk children and their families. CII assistance includes child and family assessment supported by 24-hour emergency residential shelter care, family treatment services, therapeutic day care, child health clinic, long-term foster family care, and substance abuse treatment and prevention services. Make A Wish Foundation fulfills the favorite wish of any child between the age of 2 ½ and 18 who has a diagnosed life-threatening illness. Camp Ronald McDonald Camp for children with cancer. More great stats at http://jacksonaction.com With 750+ Million Records Sold Michael Jackson Has Given More Than $300+ Million to Charities! Please Remember Mr. Jackson for His Good Works… -MJ also left 20% of his trust earnings to several charities in his will. I thought that was really nice. I'm so glad others are recognizing MJ for his humanitarian efforts. He never bragged or sought publicity for what he did, but he did do a lot of good and I believe he was genuine. Too bad some people were so intent on making him out to be some kind of evil monster, but it's nice to see now that he's being recognized for all the good he did. """"""""""""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra, zrobiłam tak samo, ale maila brak. Może mają opóźnienie, bo teraz wszyscy na świecie wchodzą na stronę i się podpisują... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i Ja! A cóż Ty Community czujesz w powietrzu??? Dziewczyny... Ja też sie dzisiaj popłakałam...to fakt... Obejrzałam sobie MICHAEL JACKSON HOME PRIVATE MOVIE i...nie dałam rady... Śmiałam się i płakałam jednocześnie...Ale tak sobie teraz myślę,że Michael cierpiał kiedy widział smutek i cierpienie ludzi... Nie chciałby tego... Mam nadzieje ,że tam gdzie teraz jest jest mu dobrze...i że nareszcie czuje sie szczęsliwy! Ja też się postaram... Nie będe płakała...tylko ...Tak jak w piosence...będę się uśmiechała nawet gdyby to miało być przez łzy... Smile...when your heart is broken... Smile ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSIK
aa to ja tę pierwszą opcję zaznaczyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×