Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

smooth to jest niesamowite tylko jakiegos faceta do łózka tylko mi teraz brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej moze chcecie do mnie listy wysyłac albo czekoladki albo cos chętnie przyjme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninakl
ja d poczatku to czytam i teorie to na polskim jako referat odczytam w przyszłym roku i fajna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha... Abraja... szybko zaczęłaś sie cieszyć swoja popularnoscią... Czekoladki... Miód i Orzeszki może być? Jak bys szukała menedżera to do mnie wal jak w dym...znam sie na marketingu...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkakl
14 ale twoje koleżanki sa superowe tez....i oczytane i wogole napewno czesto sie spotykacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej zaczynam sie bac...prowokacja? która sie tam ze mnie nabija....przyznac sie mi tu zaraz taaaa strasznie czesto sie spotykamy....codziennie...na forum nina na oczy sie nie widzałysmy...jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde:D:D jak był mały to już miał ruchy jak stary:classic_cool: ale że tak śpiewał....kurde geniusz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja...dobrze powiedziane: JESZCZE! Widzisz i to jest myśl! Spotkanie... No...to kiedy będziesz w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth: mialam drobne zabiegi w klinice.Mam duzo szwow i duzo spie.Nie siedze na kafe,bo sily nie mam.Teraz wpadalam na chwile,poczytac Was,jednak za moment zmykam ogladac"Klatwe" ,na jedynce. Jak narazie,jeszcze Michael leci :) Mam nadzieje,ze dobrze sie macie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninakl
tak bo wszystkich czytam ale abraja najbardziej mi przypadła do gustu ale wy tez jestescie czadowe jutro tez bende czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede we wrzesniu ale nie wiem na jak długo...kurde bo z tymi biletami to przjebocha jest czasami takie drogie ze hej ninka jak BENDZIESZ TO BENDZIESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje się tak wystylizować na czwartkowy koncert! I walnąc sobie logo na biuście: Fanki z Kafeterii!!! A potem opiszemy tutaj jakie były na nas reakcje! Ile ludzi sie pukało w głowę:-D Kurcze dzwony jeszcze gdzieś mam w szafie! Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×